تاریخ : دوشنبه, ۱۴ اسفند , ۱۴۰۲ Monday, 4 March , 2024
0

ترفندهایی برای زیبا شدن آرایش عروس

ترفندهایی برای زیبا شدن آرایش عروس

ترفندها و نکات مهمی برای آرایش عروس وجود دارد که هر آرایشگر ماهری باید بداند, اینطوری آرایش عروس بی نظیر میشود.

ترفندهایی برای زیبا شدن آرایش عروس

ترفندهای مهم آرایش عروس

ما در اینجا کارهایی را که باید هر آرایشگری برای زیباتر کردن عروس خود انجام دهد را بیان کرده ایم که با توجه کردن به این نکات مطمئن باشید که در نهایت عروسی زیبا با چهره و نگاهی کاملا جدید و خاص خواهید شد.

مراسم عروسی یکی از مهمترین و به یادماندنی ترین لحظاتی است که برای هر فرد ممکن است بوجود آبد و برای هر فرد فقط یبکار چنین چیزی پیش می آید. یکی نکات مهم در شب عروسی نحوه آرایش عروس است که به زیبایی عروس مربوط می شود. در ادامه ۵ نکته ضروری در آرایش را به شما می گوییم که امیدواریم مورد توجه قرار گیرد.

آرایش عروس

نکات مهم در آرایش عروس

چگونه از پاک شدن رژ لب از روی لب های مان جلوگیری کنیم ؟
قبل از اینکه رژ لب اصلی را روی لب هایتان بمالید، از آرایشگر عروسی تان بخواهید تا ابتدا یک پودر فکس کننده را روی لب هایتان بمالد و بعد رژ لب اصلی تان را برایتان بزند. اینکار موجب می شود که رژ لب شما تا پایان مراسم عروسی از روی لب هایتان پاک نشود.

چگونه دندان های سفیدی برای روز عروسی داشته باشیم ؟
لبخند یک عروس در روز عروسی اش بسیار مهم است که دندان هایش کاملا سفید و تمیز باشد و اطمینان پیدا کند که از رنگ رژ لب بر روی دندان هایش نباشد. برای اینکار از رژ لب هایی استفاده کنید که مایع و چرب نباشد.

پاک سازی پوست قبل از عروسی
اینکه عروس خانم ها قبل ار مراسم عروسی خود پوست صورتشان را پاکسازی می کنند کار بسیار خوبی است. اما باید اینکار را قبلا هم انجام داده باشید. چراکه اگر اینکار را برای اولین بار قبل از عروسی تان انجام دهید، امکان بروز آلرژی و حساسیت پوستی است. بنابراین بهتر است اینکار را چند ماه قبل از عروسی انجام دهید.

چه زمانی برای تست آرایش عروس مناسب است ؟
بهتر است ۶ الی ۸ هفته قبل از روز عروسی تان از آرایشگرتان بخواهید آرایش و مدل موی روز عروسی شما را روی صورت و چهره شما امتحان کند. اینکار موجب از بین رفتن عیب ها برای روز عروسی شما می شود.

مدل و سبک شینیون عروس
یکی دیگر از نکاتی که می بایست به آن توجه کرد مدل و سبک شینیون عروس است. دقت کنید که نوع شینیون می تواند با توجه به موهای شما، فرم صورت شما و لباس شما انتخاب شود.

منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=3834

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0