تاریخ : دوشنبه, ۱۴ اسفند , ۱۴۰۲ Monday, 4 March , 2024
0

برنامه های آخر هفته تلویزیون با اجرای چهره های سرشناس

برنامه های آخر هفته تلویزیون با اجرای چهره های سرشناس

در این مطلب از چهره های نمناک مروری بر برنامه های آخر هفته تلویزیون که با اجرای سلبریتی های مشهور روی آنتن میرود داشته ایم که توصیه میکنیم ادامه این مطلب را از دست ندهید.

برنامه های آخر هفته تلویزیون با اجرای چهره های سرشناس

تجمع سوپراستارها در برنامه های آخر هفته تلویزیون

آخر هفته ها همیشه یکی از شلوغ ترین روزهای هفته است ، خیابان های شهر محل رفت و آمد افرادی است که میخواهند آخر هفته را در کنار یکدیگر سپری کنند. برنامه های آخر هفته تلویزیون هم یکی از پرمخاطب ترین برنامه ها هستند که بسیاری از مخاطبان تلویزیون از پیش برای تماشای آنها برنامه ریزی میکنند.

این روزها برنامه های آخر هفته تلویزیون با اجرای سلبریتی ها و چهره های مشهور روی آنتن میرود . خندوانه یکی از برنامه های آخر هفته تلویزیون است که پنجمین فصل خود را پشت سر میگذارد . برنامه شبی با عبدی با اجرای اکبر عبدی و برنامه برنده باش با اجرای محمدرضا گلزار برنامه جدیدی برای آخر هفته های شبکه سه سیما است.

برنامه های آخر هفته تلویزیون با سه چهره مشهور

برنامه خندوانه با اجرای رامبد جوان

رامبد جوان یکی از چهره هایی است که چند سالی است با برنامه خندوانه مهمان مردم در شبکه نسیم است. فصل اول برنامه خندوانه از خرداد ۹۳ تا ابان همان سال از شبکه نسیم پخش شد و با استقبالی که از سوی مردم دریافت کرد به فصل پنجم هم رسید.

رامبد جوان

خندوانه برنامه ای برای آخر هفته های تلویزیون

برنامه خندوانه با اجرای رامبد جوان در فصل های گذشته هر شب روی آنتن میرفت و تنها در شبهایی که برنامه دورهمی پخش میشد این برنامه روی آنتن نمیرفت. اما در فصل پنجم این برنامه به دلیل دشواری هایی که در آماده کردن این برنامه وجود دارد تنها سه شب از چهارشنبه تا جمعه ساعت ۲۳ از شبکه نسیم پخش میشود.


برنامه شبی با عبدی با اجرای اکبر عبدی

برنامه شبی با عبدی برنامه جدیدی با اجرای اکبر عبدی است که برنامه ای گفتگو محور است. این برنامه اولین بار در هشتم تیرماه با اجرای اکبر عبدی ساعت ۲۱ روی آنتن شبکه نسیم رفت .

شبی با عبدی

شبی با عبدی برنامه ای برای آخر هفته های تلویزیون

جمشید مشایخی بازیگر پیشکسوت کشورمان اولین مهمان برنامه شبی با عبدی بود و اولین اجرای اکبر عبدی با حضور یک مهمان ویژه روی آنتن رفت.


برنامه برنده باش با اجرای محمدرضا گلزار

یکی دیگر از برنامه های آخر هفته تلویزیون برنامه ای است که اولین بار با اجرای محمدرضا گلزار روی آنتن خواهد رفت . محمدرضا گلزار سوپراستار سینمای کشورمان که علاوه برا بازیگری دستی در خوانندگی نیز دارد در جدیدترین تجربه هنری اش به سراغ اجرای یک برنامه تلویزیونی میرود.

محمدرضا گلزار

برنده باش برنامه ای برای آخر هفته های تلویزیون

مسابقه برنده باش با اجرای محمدرضا گلزار برای اولین بار در تلویزیون و در شبکه سه سیما پنج شنبه و جمعه روی آنتن میرود .

منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=27762

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0