تاریخ : سه شنبه, ۸ اسفند , ۱۴۰۲ Tuesday, 27 February , 2024
1

انواع ریمل ، کدام نوع برای مژه های شما مناسب است؟

انواع ریمل ، کدام نوع برای مژه های شما مناسب است؟

مطمئنا با انواع ریمل آشنا هستید ، ریمل های حجم دهنده و ضدآب و یا ریمل های بدون رنگ و فر کننده . علاوه بر این موارد بهتر است بدانید کدام ریما برای جنس مژه های شما مناسب تر است.

انواع ریمل ، کدام نوع برای مژه های شما مناسب است؟

انواع ریمل

درمیان لوازم آرایشی ریمل یکی از محصولات مورد علاقه دختران است. ریمل مژه ها را حجیم تر می کند و باعث میشود زیباتر و جذابتر به نظر بیایند. نه تنها چسبندگی ریمل بلکه نوع آن هم مهم است. استفاده درست از ریمل باعث می شود مژه ها جذاب تر و روشن تر دیده شوند.

انواع ریمل ها

۱٫ ریمل حجم دهنده : ریمل های حجم دهنده بیشتر برای خانم هایی است که مژه های کم پشت و کوتاه دارند. اگر میخواهید که مژه هایتان پر پشت تر به نظر برسد، انتخاب درست ریمل بسیار اهمیت دارد. ریمل حجم دهنده انتخاب مناسبی برای مژه های کم پشت است.

انواع ریمل

شناخت و آشنایی با انواع ریمل برای انواع مژه ها

۲٫ ریمل طویل کننده : ریمل طویل کننده برای افرادی که مژه های کوچکی دارند انتخاب ایده آلی است. ریمل طویل کننده مژه ها را می پوشاند و به آسانی باعث بلندتر شدن آن ها میشود. خوب است اگر ۲-۳ بار این ریمل را به مژه ها بکشید که مژه ها جذاب تر دیده شوند.

۳٫ ریمل فر کننده : ریمل فر کننده بیشتر برای خانم هایی است که مژه های کمی دارند. ریمل فرکننده کمک می کند که مژه ها کوچکتر دیده شوند، این نوع ریمل به مژه ها شکل می دهد (مژه ها را خم می کند)

۴٫ ریمل بدون سیاهی : همه خانم ها از این نوع ریمل استفاده می کنند، اما بعضی افراد آگاهی لازم را ندارند. این ریمل ماندگاری طولانی دارد و زیر چشم را سیاه نمی کند.

۵٫ ریمل ضد آب : ریمیل ضدآب معمولاً در شرایطی که ممکن است گریه کنید یا صورت خود را بشویید و یا چرب کنید استفاده میشود و زیر چشم را سیاه نمی کند. ریمل ضد آب حاوی موم و روغن های معدنی است.

۶٫ ریمل lash defininy : این نوع ریمل تنها محصولی است که به پرپشت کردن مژه ها کمک می کند و باعث می شود که مژه ها متفاوت دیده شوند و هم به حالت دهی مژه ها و اضافه شدن تار کمک می کند و مژه ها را پوشش می دهد.

۷٫ ریمل ابرو : ریمل ابرو هم مثل ریمل مژه وجود دارد که در نوع شانه یکی است، اما ریمل ابرو در رنگ های مختلف وجود دارد و به براقی و پرپشتی ابرو کمک می کند.

منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=3291

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0