تاریخ : جمعه, ۳۱ فروردین , ۱۴۰۳ Friday, 19 April , 2024
0

برند Ugg زشت ترین کفش دنیا را تولید کرد + تصاویر

برند Ugg زشت ترین کفش دنیا را تولید کرد + تصاویر

برخی از برندها عنوان ترین را با تولید محصولاتی که استقبال از آنها در حد صفر است به دست می آورند درست مثل زشت ترین کفش دنیا که زشت ترین کفش صندل تاریخ نام گرفت.

برند Ugg زشت ترین کفش دنیا را تولید کرد + تصاویر

زشت ترین کفش دنیا انتخاب شد

یکی از برندهای شناخته شده در تولید کفش و صندل توانست زشت ترین کفش دنیا را تولید کند .برند Ugg که در زمینه تولید انوع مختلف کفش فعالیت دارد همکاری هایی را با شرکت Teva انجام داد و بر اساس آن «زشت ترین کفش» و «زشت ترین کفش ساخته شده در طول تاریخ» را تولید کرد.به گفته کارشناسان و بر اساس نظرسنجی های انجام شده در شبکه های اجتماعی، صندل های ساخته شده توسط این شرکت که از خز پوشیده شده اند عنوان زشت ترین کفش دنیا را از آن خود کرد.

زشت ترین کفش دنیا

مدل زشت ترین کفش دنیا 

 

محصول دیگر این شرکت توانست نام خود را در لیست زشت ترین کفش های دنیا قرار دهد یک صندل تابستانی بود که به شکل نیم چکمه ساخته شد.

زشت ترین کفش دنیا

«وندی یانگ» سخنگوی شرکت Deckers از بزرگترین تولیدکنندگان کفش گفت:«هر دو برند مذکور محبوبیت زیادی نزد مردم دارند و تاکنون مدل های زیادی روانه بازار کرده اند. ولی این نکته بسیار جالب است که دو شرکت مذکور زشت ترین کفش های دنیا را عرضه کردند».

زشت ترین کفش دنیا

لازم به ذکر است شرکت Ugg پیش از این یک چکمه چرمی بسیار محبوب روانه بازار کرده بود که در یک بررسی مشخص شد در سال ۲۰۱۵ از هر چهار زن بریتانیایی یک نفر آن را مورد استفاده قرار داده است. ولی صندل های جدید به طور کامل محبوبیت این شرکت را از بین برد. البته این صندل های زشت قیمت چندان ارزانی ندارند. صندل معمولی این شرکت ۱۷۵ دلار قیمت گذاری شده است و مدل نیم چکمه آن نیز با قیمت ۲۲۵ دلار فروخته می شود.

منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=925

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0