تاریخ : جمعه, ۲۵ خرداد , ۱۴۰۳ Friday, 14 June , 2024
0

کار باورنکردنی مهندس بی اعصاب بخاطر پول

کار باورنکردنی مهندس بی اعصاب بخاطر پول

آقای مهندس برای گرفتن حق و حقوق خود، احمقانه ترین راه ممکن را انتخاب کرد. اقدام وی، او را به پولش رساند اما به شکلی که دیگر برایش فایده چندانی نداشت.

کار باورنکردنی مهندس بی اعصاب بخاطر پول

تخریب ساختمان توسط پیمانکار عصبانی

مرد پیمانکاری که حق الزحمه موردنظر طبق قرارداد را از کارفرما دریافت نکرده بود، آپارتمانی را که خود ساخته بود، تخریب کرد. درست زمانی که ساکنین این ساختمان قرار بود به آپارتمان جدید خود اسباب کشی کنند، وقوع این حادثه  موجب شدت حداقل این امکان برای آنها تا سه ماه آینده وجود نداشته باشد. با ما در این بخش از گوناگون نمناک همراه باشید تا جزئیات بیشتر این ماجرا را بخوانید.

خسارت به ۳۰ واحد مسکونی بخاطر نگرفتن حقوق

موضوع از این قرار بود که این مرد که در واقع پیمانکار همین ساختمان بود، به شدت تمامی قسمت های ساختمان را تخریب کرد و در واقع با شکسته شدن کلیه پنجره ها و قسمت های مربوط به بالکن، این ساختمان منظره ای شبیه میدان جنگ پیدا کرده بود.

این مرد ۴۷ ساله آلمانی در مصاحبه های خود انگیزه اصلی این اقدامش را عدم تعهد کارفرما در پرداخت مبالغ حقوقی خود به طور کامل عنوان نمود. 

مهندس ساختمان

در پی این حادثه عجیب تخریب ساختمان، حدود۳۰ واحد آپارتمان دچار خسارت شدند. عصبانیت این پیمانکار معروف به “رامبو” حتی پس از تخریب ساختمان هم فروکش نکرد و شروع به تخریب چندین پارکینگ مربوط به ساختمان نمود، آنهم در محوطه ای که مقادیری مواد قابل اشتعال نگهداری می شد که البته خوشبختانه حادثه حریقی ایجاد نشد.

وی بعد از این اقدام سریعا سوار خودروی خود شد و محل را ترک نمود اما مدتی بعد برگشت و خود را به پلیس معرفی کرد و اعتراف کرد که به دلیل عدم تعهد کارفرما به تعهد اولیه در پرداخت مبالغ حقوقی، وی مصمم به این اقدام گردیده است.

گفته می شود این پیمانکار پس از این خرابکاری عظیم، مبلغ طلب حقوقی خود را دریافت نمود اما میزان ۱٫۴ درصد از مبلغ به جهت جریمه خسارات وارده از طلب وی کاسته شد.

تخریب ساختمان

۵ سال زندان برای مهندس بی اعصاب

پلیس این پیمانکار را به جهت مصرف مواد الکلی مورد آزمایش قرار داد و پاسخ منفی بود اما با این وجودف دادگاه برای متهم این پرونده تا مدت پنج سال زندان در نظر گرفته شد و این یعنی آقای پیمانکار عصبی قرار است حقوق و دستمزدی که دریافت کرده است یا در زندان یا با ۵ سال تاخیر پس از آزادی از زندان استفاده کند.

کارفرما ادعا کرد میزان خسارات مالی وارده به این ساختمان در حدود ۵۹۳۵۰۰ دلار بوده است. پیش بینی می شود در صورت تامین مصالح ساختمانی سریع تر، ساخت مجدد آن حداقل سه ماه طول بکشد.

منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=116452

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0