تاریخ : سه شنبه, ۱ اسفند , ۱۴۰۲ Tuesday, 20 February , 2024
0

جواهرات منحصر به فرد Maison Margiela

جواهرات منحصر به فرد Maison Margiela

جواهرات و طلا امروزه به یک صنعت مهم در دنیا تبدیل شده است که در میان بهترین های این صنعت جواهرات فرانسوی و ایتالیایی از طراحی های خاصی برخوردارند.

جواهرات منحصر به فرد Maison Margiela

 کمپانی جواهر سازی Maison Margiela یکی از صاحبان نام دنیای جواهرآلات و زیورآلات دنیاست. بسیاری از چهره ها در مراسم و فرش قرمزهای مهم از جواهرات این کمپانی استفاده می کنند که از جدیدترین انها می توان به دستبند کیتی پری و گردنبند اسکارلت جوهانسون اشاره کرد.

کیتی پری

جدیدترین محصولات این کمپانی ترکیب فرم های مختلف و استفاده از الماس در ساخت جواهرات است.هنرنمایی طراحان در استفاده از طلای سفید به عنوان پایه جواهر و ترکیب زیبای الماس سیاه وسفید و یاقوت، این جواهرات را به معنای واقعی ستودنی کرده است. طرح دایره باز برای دستبندها و دو نیمه کردن الماس های سفید و به کار بردن آن در دو سر دستبند، این جواهرات را بسیار زیبا کرده است. استفاده ازدو نیمه یک الماس گرد برش خورده در دو گوشواره، ایده جالبی است. از سوی دیگر استفاده ازیاقوت کبود در دستبندی که سنگ و قاب آن به صورت مجزا طراحی شده اند که انگار نگین از قاب خود بیرون آمده است، یادآور آثار نقاشی رنه مگریت، نقاش مشهور فرانسوی است.  استفاده از دو نیمه یک الماس گرد در یک گردنبند با دو زنجیر هم ایده جالبی است. این جواهرات منحصر بفرد را ببینید.

جواهرات
 
طلا و جواهرات
انگشتر زیبا
انگشتر نگین دار
 
 Maison Margiela از طلای زرد هم در محصولاتش استفاده می کند که بخشی از انها را می بینید.
 
گردنبند های زیبا
 
طلای زرد
دستبند زیبا
 
 
منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=1464

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0