تاریخ : چهارشنبه, ۲ اسفند , ۱۴۰۲ Wednesday, 21 February , 2024
1

رونمایی از گریم و نقش ویشکا آسایش در سریال نهنگ آبی

رونمایی از گریم و نقش ویشکا آسایش در سریال نهنگ آبی

صفحه رسمی سریال نهنگ آبی با انتشار عکسی از ویشکا آسایش درباره نقش این بازیگر در سریال نهنگ آبی توضیح داد.

رونمایی از گریم و نقش ویشکا آسایش در سریال نهنگ آبی

تازه ترین خبر ها از داستان و بازیگران سریال نهنگ آبی

سریال نهنگ آبی به کارگردانی فریدون جیرانی و تهیه کنندگی سعید ملکان سریالی برای نمایش خانگی است که به زودی آماده پخش میشود. فریدون جیرانی که سابقه ساخت فیلم های پرفروشی را در کارنامه هنری اش دارد برای اولین بار با سریال نهنگ آبی به نمایش خانگی آمد.

سریال نهنگ آبی با حضور بازیگران سرشناسی چون ساعد سهیلی ، ویشکا آسایش ، مجید مظفری ، مصطفی زمانی و … جلوی دوربین رفت.

عکس هایی از گریم بازیگران سریال نهنگ آبی

صفحه رسمی سریال نهنگ آبی با انتشار عکسی از گریم ویشکا آسایش در سریال نهنگ آبی درباره نقش این بانوی هنرمند دراین سریال نمایش خانگی توضیح داد.

 ویشکا آسایش

گریم ویشکا آسایش در سریال نهنگ آبی

در صفحه رسمی سریال نهنگ آبی با انتشار این عکس آمده است : اسم من مرواریده. ۴۵ سالمه و با همسرم زندگی می کنم. تو دانشگاه ادبیات خوندم اما حالا مدیریت کردن رو بیشتر از همه چیز دوست دارم. من یه روز مهم ترین مدیر شرکت میشم و اونوقته که همه بهم ایمان میارن.

نهنگ آبی به زودی

حسین یاری

بازی حسین یاری در سریال نهنگ آبی

در توضیح شخصیت حسین یاری در سریال نهنگ آبی آمده است :اسم من بهمنه. ۴۲ سالمه و مدیر یک شرکت سرمایه گذاری هستم. من راه طولانی ای رو اومدم تا به اینجا رسیدم؛ اما مهمترین هدف هام از اینجا به بعد هست. برای همین نمی ذارم هیچ چیز و هیچکس مانع من بشه.

حمیدرضا آذرنگ

گریم حمیدرضا آذرنگ در سریال نهنگ آبی

در توضیح نقش حمیدرضا آذرنگ در سریال نهنگ آبی آمده است : اسم من نادره. ۴۵ سالمه و با همسرم زندگی می کنم. تو دانشگاه دامپزشکی خوندم اما هیچوقت دامپزشک نشدم. برای من همه چیز تو زمین خاکی اسب سواری تعریف شده. من یک چابک سوار ماهرم که هیچوقت از اسب نمی افتم.

ماهور الوند

گریم متفاوت ماهور الوند در سریال نهنگ آبی

ماهور الوند در سریال نهنگ آبی در نقش ژاله جلوی دوربین رفت و شخصیت او در این سریال اینگونه است : اسم من ژاله است. ۳۰ سالمه و تنها زندگی می کنم. تو دانشگاه نقاشی خوندم و بیشتر کارهای گرافیکی انجام میدم. دنیا بزرگتر از اونیه که همه آدما من رو بشناسن، اما یه روز یه نقاش بزرگ میشم و دیگه از آدما فرار نمی کنم.

مصطفی زمانی

 سریال نهنگ آبی با گریم متفاوت مصطفی زمانی

مصطفی زمانی هم در سریال نهنگ آبی ایفاگر نقش خسرو است و در توضیح شخصیت او در این سریال آمده است : اسم من خسرو هست. کاری که می کنم نه ربطی به سن و سالم داره و نه سوادم. اصلا خوب نیست کسی درباره من اطلاعات زیادی داشته باشه. همینکه بقیه بفهمن حاضرم برای عشق هر کاری انجام بدم کافیه!

ساعد سهیلی

بازی ساعد سهیلی در سریال نهنگ آبی

ساعد سهیلی ایفاگر نقش آرمین در سریال نهنگ آبی است و شخصیتش در این سریال را اینگونه شرح میدهد:من اسمم آرمینه. ۲۵ سالمه و با خانواده ام زندگی می کنم. توی دانشگاه کارشناسی ارشد امنیت شبکه می خونم اما علاقه اصلیم ادبیاته. زندگی من چیزی بین صفر و یک شبکه و سیاه و سفید سطرهای کتابه.

ساعد سهیلی و ماهور الوند

ساعد سهیلی و ماهور الوند در سریال نهنگ آبی

نهنگ آبی جدیدترین تولید شبکه نمایش خانگی به نویسندگی بهرام توکلی،روایتی است معمایی و راز آلود از اتفاقاتی که در جامعه رخ می دهد.

مصطفی زمانی

عکسی از مصطفی زمانی در سریال نهنگ آبی

بازیگران سریال نهنگ آبی عبارتند از :لیلا حاتمی، ساعد سهیلی، حسین یاری، ویشکا آسایش، مجید مظفری، ماهور الوند، حمید رضا آذرنگ، آزاده صمدی، پریوش نظریه، الهام کردا، ستاره پسیانی و دیبا زاهدی در این مجموعه ایفای نقش می کنند.

پریوش نظریه

پریوش نظریه در سریال نهنگ آبی

لیلا حاتمی

گریم لیلا حاتمی در سریال نهنگ آبی

ساعد سهیلی

بازی ساعد سهیلی در سریال نهنگ آبی

الهام کردا

بازی الهام کردا در سریال نهنگ آبی

منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=30918

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0