تاریخ : جمعه, ۳۱ فروردین , ۱۴۰۳ Friday, 19 April , 2024
0

دختر محجبه اولین مدلینگ آرایش برند مشهور شد +تصاویر

دختر محجبه اولین مدلینگ آرایش برند مشهور شد +تصاویر

برند آرایشی کاورگرل اولین مدلینگ آرایش محجبه خود را انتخاب کرد ، نورا افیا به عنوان آرایشگر حرفه ای شبکه های اجتماعی اعضای بسیار زیادی در صفحه شخصی اش دارد.

دختر محجبه اولین مدلینگ آرایش برند مشهور شد +تصاویر

نورا افیا محجبه مدلینگ آرایش برند کاورگرل شد

 برند آرایشی کاورگرل از جمله برندهای آرایشی است که اخیرا با انتخاب برخی از سفیرهای تبلیغاتی سروصدای زیادی به راه انداخته است، او چندی پیش حتی یک پسر به نام جیمز چارلز را به گروه تبلیغاتی خود اضافه کرد و اکنون در جدیدترین مورد، یک دختر مسلمان و آرایشگر به نام نورا افیا را به جمع مدل های تبلیغاتی خود افزوده است. 

نورا افیا یک آرایشگر مراکشی الاصل اهل دنور است و پیج شناخته شده ای در زمینه آموزش آرایشگری با تعداد کاربر بسیار بالا در شبکه یوتوب دارد. نورا در حقیقت به جمع دیگر مدل های این برند از جمله خواننده مشهور کتی پری و پردرآمدترین بازیگر زن تلویزیون هالیوود سوفیا ورگارا خواهد پیوست.

همچنین تصویر نورا افیا به عنوان مدل تبلیغاتی ریمل این برند در بیلبورد تبلیغاتی میدان تایمز نیویورک سیتی به نمایش درخواهد آمد.

تصاویر نورا افیا مدلینگ آرایش برند  Cover girl

مدلینگ آرایش

نورا افیامدلینگ آرایش  و آرایشگر شبکه اجتماعی مدل تبلیغاتی برند Cover girl


مدلینگ آرایش

دختر مراکشی الاصل مسلمان اولین چهره تبلیغاتی محجبه برای لوازم آرایش است

مدلینگ آرایش

مدلینگ آرایش کانال آرایشگری پرمخاطبی در شبکه اجتماعی دارد 

گفتنی است؛ شرکت های غربی با استفاده از این نوع مدلینگ سعی در نفوذ افکار خود در اسلام و مقوله مهم حجاب دارند. چندی پیش نیز شرکتی اقدام به استفاده از مدلینگ اسلامی برای لباس کرده بود که زنگ خطری برای نفوذ در جامعه اسلامی می باشد و کشورهای اسلامی باید در این زمینه هوشیار باشند و به مقابله با آن بپردازند.

منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=3081

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0