تاریخ : یکشنبه, ۲۶ فروردین , ۱۴۰۳ Sunday, 14 April , 2024
1

آموزش تصویری و مرحله ای بافت مو به شکل اریب

آموزش تصویری و مرحله ای بافت مو به شکل اریب

بافت مو این روزها بین خانم ها و دخترای جوان حسابی پرطرفدار شده, مدل بافت موی اریب بهترین گزینه برای بهار و تابستان است.

آموزش تصویری و مرحله ای بافت مو به شکل اریب

آموزش بافت موی اریب

اگر از علاقمندان به بافت مو هستید در ادامه آموزش تصویری و مرحله ای مدل جدید بافت مو به شکل اریب را مشاهده میکنید که یکی از مدل های پرطرفدار بافت مو است.

با ۷ کارآسان بافت اریب را برایتان آموزش میدهیم پس گام به گام با آموزش تصویری این بافت را یاد بگیرید تا بافت زیبایی برای فصل بهار و تابستان این سال داشته باشید.

 

قدم اول:

 

بافت مو

آموزش تصویری بافت مو

 

روی موهای نم دار یا خشک خود کمی موس حجم دهنده بزنید و بعد با بیگودی های بزرگ یا اتوی لوله ای موی خود را حالت بدهید. مهم نیست که حتماً اندازه های دقیق و مشخصی از مو جدا کنید چون این کار فقط برای این است که بافته شما مدت طولانی تری دوام بیاورد. بعد از تمام شدن این کار، با انگشت های خود فرها را شانه کنید تا حالت طبیعی تری داشته باشند.

قدم دوم:
بافت مو

آموزش بافت مو به شکل اریب

 

در دو طرف سر خود با دم یک شانه فرق صافی بازکنید به شکلی که مقدار زیادی مو در وسط سر باقی بماند. برای راحت تر کار کردن بقیه قسمت های مو را پشت سر خود دم اسبی کنید تا سر راه کارتان را نگیرد.

قدم سوم:

بافت مو

آموزش مرحله ای بافت مو

 

به موها کمی اسپری حجم دهنده بزنید و کار را از جلوی مو شروع کنید. اول به اندازه یک اینچ از موهای جلوی سر را جدا و به سه قسمت کوچک تر تقسیمش کنید.

قدم چهارم:
بافت مو

آموزش بافت مو اریب

 

بافت مو را شروع کنید و هرچه به سمت عقب می روید به اندازه های مساوی از دو طرف به آن اضافه کنید. دقت کنید که برای اضافه کردن، رشته های مو را از زیر اضافه کنید تا بافت شما روی سر محکم بشود و روی سرتان حالت تخت و خوابیده نداشته باشد.

قدم پنجم:
بافت مو

بافت مو به شکل اریب

 

وقتی تا تاج سرتان پیش رفتید و به دنباله مو رسیدید دیگر یک بافت ساده را ادامه بدهید و در پایین با یک کش کوچک آن را ببندید.

قدم ششم:
بافت مو

آموزش کامل بافت مو

 

کمی از دو طرف بافته مو را بکشید که شکل آن برجسته تر شود و حالت آن طبیعی باشد.

قدم هفتم:
بافت مو

بافت مو مدل اریب

 

می توانید دنباله موی بافته شده را به روی سر بیاورید و بافته تان را دوبل کنید اما اگر موهایتان زیاد است و دوست دارید دنباله آن را در پشت سر رها کنید، بازهم بافته تان شکل زیبایی خواهد داشت.

منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=3414

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0