تاریخ : چهارشنبه, ۲ اسفند , ۱۴۰۲ Wednesday, 21 February , 2024
1

پوشیدن لباس های جذاب راهی برای جلب توجه مردها !

پوشیدن لباس های جذاب راهی برای جلب توجه مردها !

چرا برخی خانم ها لباس های جذاب می پوشند، بدنشان را نمایان می کنند اما وقتی مردی به آنها نگاه می کند عصبانی می شوند؟

پوشیدن لباس های جذاب راهی برای جلب توجه مردها !

چرا خانم ها لباس های جذاب میپوشند

زنان روی پوشش و انتخاب لباس خود بسیار حساس هستند و همیشه سعی میکنند بهترین لباس ها را انتخاب کنند . اما گاهی در انتخاب لباس دچار اشتباه میشود و این لباس وسیله ای میشود برای جلب توجه مردها . همیشه زنان در جذب کردن جنس مخالف به خودشان نسبت به مردان موفق تر بوده اند. آنان روی مسئله ی جذب جنس مخالف تمرین کرده اند و راز هایی را می دانند که مردان از آنها بی خبرند. خیلی از خانم ها طوری لباس میپوشند که خودآگاه یا ناخودآگاه توجه مردان به آنها جلب شود.

برخی از خانم ها در خیابان طوری لباس میپوشند که بدنشان نمایان باشد ولی وقتی مردی به آنها نگاه میکند عصبانی میشوند و داد و قال به راه می اندازند. چرایی این حرکت شاید سوال خیلی از شما آقایان باشد. در مصاحبه ای نظر خانم ها را دراین باره جویا شدیم.

پاسخ یکی از خانم ها به این سوال این بود، «زن ها لباس باز و جذاب نمی پوشند که مردها به آنها خیره شوند. اینکار را می کنند که حسادت زنان دیگر را جلب کنند.»

اما بیشتر خانم ها بر این عقیده بودند که دوست دارند مردها به آنها نگاه کنند اما «نه بیش از اندازه».

پوشیدن لباس های جذاب

علت پوشیدن لباس های جذاب خانم ها چیست

فقط به این دلیل که آنها به دنبال توجه هستند به این معنی نیست که می خواهند مردها از آنها سوءاستفاده کنند.

این سوال را از ۴۹ دختر دانشگاهی، ۲۵ نفر از یک کلاس و ۲۴ نفر از کلاسی دیگر پرسیدیم و از آنها خواستیم بین ۱ تا ۱۰ موافقت خود را اعلام کنند.

دختران هر دو کلاس تقریباً پاسخ های مشابهی ارائه کردند. بیشتر آنها گفتند که با پوشیدن لباس های جذاب دوست دارند توجه دیگران را جلب کنند و احساس خوبی نسبت به خودشان پیدا کنند. دلیل آن می تواند این باشد که به اشتباه یاد گرفته ایم ارزشمان به ظاهرمان بستگی دارد.

اما آنها به دنبال توجه که هستند؟ برایشان مهم است که مردان به آنها چطور نگاه می کنند؟ زنان دیگر آنها را چطور می بینند؟ یا جامعه چه تصوری از آنها دارد؟

نظر این ۴۹ نفر تقریباً به طور مساوی هریک از این سه گزینه را انتخاب کردند. تقریباً یک سوم آنها نظر زنان دیگر برایشان مهم بود، یک سوم دیگر برای جلب نظر مردان لباس های جذاب می پوشند و یک سوم بقیه به این دلیل چنین لباس هایی می پوشند که جامعه به زنان جذاب بها می دهد. ساده ترین راه برای فهمیدن اینکه طبق استانداردهای جامعه جذاب به نظر می رسید یا نه این است که واکنش مردان آن جامعه را بسنجید.

آیا کسانی هم بودند که به این خاطر از لباس های باز و جذاب استفاده می کنند که مردان با آنها مهربان تر رفتار کرده و به آنها خدمت کنند؟ بله تقریباً یک پنجم آنها چنین نظری داشته است. یک پنجم دیگر هم از اینکه با این روش می توانستند با مردان بیشتری معاشرت کنند احساس خوشنودی می کردند.

و یک سوم از آنها هم برای جلب توجه یک نفر خاص لباس های باز و جذاب را انتخاب می کنند.

وقتی از این خانم ها سوال شد که آیا برای برانگیختن میل جنسی مردان لباس های جذاب می پوشند یا نه، تقریباً همه آنها عدد «۱» را انتخاب کردند. این یعنی تقریباً هیچکدام از آنها به دنبال جلب توجه جنسی نیستند. تنها استثنا کسانی بودند که برای برانگیختن شهوت یک فرد خاص که دوستش دارند از چنین لباس هایی استفاده می کنند.

منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=58530

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0