تاریخ : چهارشنبه, ۲ اسفند , ۱۴۰۲ Wednesday, 21 February , 2024
0

لوکس ترین و شیک ترین شهرهای دنیا کدام اند؟ + تصاویر

لوکس ترین و شیک ترین شهرهای دنیا کدام اند؟ + تصاویر

در سرتاسر جهان شهرهایی هستند که به دلیل به روز بودن تکنولوژی ، اینترنت و غیره به عنوان هوشمند ترین و شیک ترین شهرهای دنیا شناخته شده اند در ادامه می توانید با آن ها آشنا شوید.

لوکس ترین و شیک ترین شهرهای دنیا کدام اند؟ + تصاویر

۱۰ شهر هوشمند دنیا که به شیک ترین و لوکس ترین شهرها شهرت دارند

اینترنت ، خطوط هوشمند اینترنتی، افزایش اتصالات ، این ها تمامی فاکتورها برای نشان دادن این که کدام شهرها هوشمند تر هستند می باشد. در این بخش از سرگرمی نمناک ده شهر از لوکس ترین و شیک ترین شهرهای دنیا  را مطالعه میکنید.

بارسلونا

بارسلونا به علت مکان قرارگیری خود، از محبوب ترین مکان های اروپا می باشد.طراحی فوق العاده که شهر را پوشانده موجب محدود کردن ترافیک و ایجاد محله های تمیزتر و پویاتری را برای کودکان و کسب و کار های کوچکی را برای بزرگسالان فراهم می آورد. بارسلونا یک شاهکار باورنکردنی از طراحی شهری است.

بارسلونا

طراحی فوق العاده شهر بارسلونا

سئول

از سال ۲۰۱۴ سئول در نقشه شهرهای هوشمند قرار گرفته است و در زمینه ارائه خدمات بهداشتی به افراد ساخورده بسیار موفق عمل کرده است. بزودی اینترنت ۵G را راه اندازی خواهد کرد.همچنین سئول از سیستم حمل و نقل هوشمند نیز استفاده می کند.

سئول

شئول از هوشمند ترین شهرهای دنیا

وین

یکی از سبزترین شهرهای جهان که پیشگام در استفاده از انرژی سبز می باشد. وین شهری با مدیریت ترافیک باورنکردنی برای دسترسی هرچه بیشتر شهروندان به شهر می باشد. این شهر برای ارتقای انرژی سبز قصد دارد تاسال ۲۰۲۰ بیش از ۳۰۰ هزار پل خوررشیدی در سطح شهر نصب کند.

وین

پیشرفته ترین و زیبا ترین شهر دنیا

آمستردام

آمستردام شهر فرهنگی است ، با این وجود وقتی سخن از برنامه ریزی برای پیاده سازی شهری هوشمند به میان می آید، این شهر همچنان در راس قرار دارد.

آمستردام

آمستردام از شیک ترین و هوشمند ترین شهرهای دنیا

توکیو

با وجود جمعیت زیادی که دارد اداره شهر مسئولیت بزرگی محسوب می شود که هیچ شهری به اندازه توکیو از پس آن بر نیامده است. توکیو دارای تعداد بسیار زیادی از پارک های هوشمند و نقاط دسترسی وای فای برای جمعیت کثیر خود میباشد.

توکیو

 توکیو دارای بیشترین پارک های هوشمند می باشد

لندن

بعنوان پایتخت آغازین اروپا، به خاطر سیستم حمل و نقل جامع خود شناخته می شود. این شهر دارای بزرگترین شبکه وای فای رایگان است.

لندن

لندن دارای بزرگترین شبکه وای فای رایگان

بوستون

بوستون بعنوان یکی از قدیمی ترین شهر های آمریکای شمالی ، مرتبا در لیست شهرهای هوشمند قرار می گیرد. با توجه به آموزش عالی، مدیریت عمومی و ایجاد شرایط مطلوب برای کسب و کار تعداد کمی از شهرها از بوستون پیشی میگیرند.

بوستون

بوستون در لیست شیک ترین و هوشمند ترین شهرهای دنیا

نیویوورک

نیویورک بعنوان سیب بزرگ شناخته می شود. در سال ۲۰۱۷ این شهر هوشمندترین شهر جهان نام گرفت.

نیویورک

نیویورک  پیشرفته ترین شهر شناخته شده

استکهلم

این شهر با دارا بودن سرعت بالای اینترنت و حمل و نقل هایی با سوخت های زیستی از شهرهای هوشمند بحساب می آید.

زیبا ترین شهرهای جهان عکس

استکهلم هوشمند ترین شهر به دلیل بالابودن سرعت اینترنت

پاریس

پاریس به عنوان یکی از محبوب ترین مقاصد توریستی در جهان، استانداردهای لازم را برای تعیین یک شهر هوشمند و یکپارچه دارد. این استانداردها با دقت بالا در سطح دیجیتالی شدن شهر و همچنین استفاده از انرژی های سبز و تجدید پذیر مطابقت دارد.

پاریس

پاریس از محبوب ترین مقاصد توریستی در جهان

منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=51387

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0