تاریخ : جمعه, ۴ اسفند , ۱۴۰۲ Friday, 23 February , 2024
1

در این تصویر جالب چه چیزی می توانید مشاهده کنید؟!

در این تصویر جالب چه چیزی می توانید مشاهده کنید؟!

استتار برخی از حیوانات بسیار عجیب و جالب است، به طوری که در ادامه تصاویر جالب استتار یک حیوان را مشاهده می نمایید.

در این تصویر جالب چه چیزی می توانید مشاهده کنید؟!

در تصویر چه چیزی می توانید مشاهده کنید؟!

قبل از مطالعه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک، ابتدا تصویر اول را به دقت مشاهده کنید و چیز هایی که باعث جلب توجه شما می شوند را در نظر بگیرید و سپس به خواندن ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک بپردازید.
 تصویر جالب استتار

تصویر جالب از استتار یک پلنگ 

با کمی مشاهده دقیق به تصویر اول در این مطلب از بخش سرگرمی نمناک می تواند شی ای عجیب را مشاهده نمود که به نحوی عجیب استتار شده است.اگر شما نیز همانند ما این شی عجیب را مشاهده کرده اید،لازم به ذکر است که بگوییم این یک پلنگ است که خودش را به نحوی پنهان و استتار کرده است که شاید نتوانید آن را تشخیص دهید.
استتار پلنگ

استتار بسیار عجیب یک پلنگ 

تصاویر موجود،توسط یکی از معروف ترین عکاسان حیات وحش به نام “اینگو گرلاچ” در کنیا ثبت و انداخته شده اند و با این وجود یقینا این تصاویر عجیب هستند و شاید مشاهده این نوع استتار کم پیش بیاید که عکاس ماهر توانست این تصاویر را بطور باهوشانه ثبت نماید و وی در مورد این تصاویر این گونه گفت:”پس از یک روز طولانی،خورشید بطور ملایم در حال غروب بود که من توانستم از دور پلنگ موجود در تصویر را مشاهده کنم و به همین دلیل شروع به انداختن تصاویری از آن کردم و پلنگ نیز به افق خیره شده بود.من حدودا بعد از مدت ۱۰ دقیقه موفق به پیدا کردن موقعیت پلنگ شدم”.
 
استتار پلنگ در حیات وحش

تصاویر استتار یک پلنگ در حیات وحش

با این وجود واقعا این نوع استتار بی نظیر و شگفت انگیز است که با دقت بسیار زیادی می توان حیوان مورد نظر را پیدا و مشاهده نمود. بنابراین به هنگام گشت و گذار در جنگل های بزرگ سعی کنید تا با نهایت دقت اطرافتان را مشاهده کنید تا مشکلی برای شما و اطرافیانتان رخ ندهد.
منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=51435

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0