تاریخ : سه شنبه, ۲۹ خرداد , ۱۴۰۳ Tuesday, 18 June , 2024
4

چه رنگ مویی به پوست سبزه میاد ؟

چه رنگ مویی به پوست سبزه میاد ؟

حتما شما هم به این توجه کرده اید که ستاره های سبزه پوست رنگ موی بسیار زیبایی دارند و شاید برایتان جای سوال باشد که آن ها چگونه رنگ موی مناسب پوست سبزه را انتخاب میکنند.

چه رنگ مویی به پوست سبزه میاد ؟

رنگ مو مناسب برای پوست سبزه

برای اینکه بتوانید بهترین رنگ مو را با توجه به پوست سبزه تان انتخاب کنید باید بدانید پوست تان تن سرد دارد یا گرم، با دانستن این موضوع میتوانید رنگ مویی انتخاب کنید که زیبایی پوست تان را بیشتر کند اما از کجا بدانیم پوست مان تن سرد دارد یا گرم؟ در این بخش از دنیای مد نمناک همراه ما باشید.

برای تشخیص سرد یا گرم بودن تن پوست تان میتوانید از طلا و جواهرتان کمک بگیرید به این صورت که اگر نقره به شما بیشتر می آید و بیشتر جلب توجه میکند یعنی تن پوست تان سرد است اما اگر طلا به رنگ پوست تان بیشتر می آید یعنی تن پوست تان گرم است.

رنگ مو پوست سبزه

رنگ مو برای پوست سبزه

  • اگر رنگ پوست تان سبزه روشن است رنگ موهای قهوه ای و بلوند روشن برایتان مناسب است
  • اگر رنگ پوست تان سبزه معمولی است رنگ موهای عسلی و فندقی برایتان مناسب است
  • اگر رنگ پوست تان سبزه تیره است رنگ موهای شاه بلوطی و نسکافه ای برایتان مناسب است

رنگ مو تاثیر زیادی در زیبایی چهره دارد و اگر متناسب با رنگ پوست انتخاب شود زیبایی شما چندیدن برابر خواهد شد، پس بهتر است نوع پوست تان را بشناسید و بهترین رنگ مو را برای خود انتخاب کنید.

انتخاب رنگ مو

رنگ مو مناسب پوست سبزه

خانم هایی که پوست سبزه دارند و تن پوست شان سرد است میتوانند رنگ مو قهوه ای با هایلایت های روشن را امتحان کنند که هم این روزها بسیار مد است و هم به رنگ پوست شان می آید. خانم های سبزه که تن پوست شان گرم است باید سراغ رنگ موهای شکلاتی و فندقی بروند زیرا با رنگ پوست شان زیبایی بینظیری به وجود می آورد.

رنگ مو بدون دکلره

رنگ مو مناسب پوست تیره

یکی دیگر از روش های انتخاب رنگ مو برای پوست سبزه این است که چشم ها را در نظر بگیرید، خانم های سبزه که چشمان مشکی دارند میتوانند موهای پرکلاغی را انتخاب کنند و خانم هایی سبزه که چشمان قهوه ای دارند میتوانند موهایشان و ابروهایشان را نیز قهوه ای کنند.

 

منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=4866

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0