تاریخ : شنبه, ۸ بهمن , ۱۴۰۱ 7 رجب 1444 Saturday, 28 January , 2023
3

بهاره رهنما این روزها در چابهار چه میکند؟ + تصاویر جذاب

بهاره رهنما این روزها در چابهار چه میکند؟ + تصاویر جذاب

بهاره رهنما بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان چند وقتی است که راهی سیستان و بلوچستان شده و در پی تحقق آرزوهای زنان این سرزمین تلاش میکند. در ادامه عکس هایی از او را در چابهار مشاهده میکنید.

بهاره رهنما این روزها در چابهار چه میکند؟ + تصاویر جذاب

کار خیر بهاره رهنما در چابهار

بهاره رهنما بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان چند وقتی است که دل به کویر زده و راهی جنوب کشور شده است تا بتواند نقشی در تحقق آرزوهای زنان سیستان و بلوچستان داشته باشد.

خانم بازیگر این روزها در چابهار در کنار مردمان خونگرم این خطه حضور دارد و در تلاش است تا بتواند به زنان این منطقه برای ایجاد درآمد کمک کند.

بهاره رهنما سفیر توانمندسازی و آموزش زنان در چابهار

یکماه پیش بود که بهاره رهنما نشان سفیر توانمندسازی و آموزش زنان در منطقه آزاد چابهار را دریافت کرد و این روزها کاملا جدی مشغول فعالیت در این منطقه است.

بهاره رهنما در چابهار

عکس جدیدی از بهاره رهنما در چابهار

بهاره رهنما با انتشار عکس های جدیدی از حضور در چابهار نوشت :خونگرمترین و پر سخاوت ترین مردم دنیا ممنون حضور و مهربونی تون هستم امیدوارم بتونم پاسخ اینهمه مهمون نوازی رو با موثر بودن کنارتون بدم افتخار میکنم که سفیر توانمند سازی چنین شیر زنانی هستم .

این بانوی هنرمند همچنین درباره منشا این فکر برای ادامه راه زندگی اش گفت : بعد از سفر سال گذشته ام به زاهدان و امسال به چابهار و آشنایی با هنر زیبای سوزن دوزی این منطقه، بر آن شدم تا در ادامه حیطه فعالیتم در حوزه زنان و آموزش، به طور متمرکز مدتی روی این خطه جغرافیایی کار کنم و قصد دارم با تمام توان در این عرصه و به خصوص شناساندن هنر سوزن دوزی زنان سیستان و بلوچستان به ایران و جهان فعالیت کنم، این منطقه جغرافیایی و هنر آن می تواند همچون نگینی از ایران بر تارک گردشگری جهان بدرخشد.

بهاره رهنما در چابهار

عکسی از بهاره رهنما در مردم چابهار

بهاره رهنما یکی از چهره هایی است که حضور فعالی در شبکه های اجتماعی دارد و اغلب فعالیت هایش را از طریق اینستاگرام با همراهانش به اشتراک میگذارد.

بهاره رهنما در خندوانه

بهاره رهنما با لباس محلی در خندوانه

در ویژه برنامه نوروزی خندوانه که ۱۴ فروردین ماه ۹۸ روی آنتن رفت بهاره رهنما با لباس محلی که دوخت زنان چابهار بود شرکت کرد و به تعریف و تمجید از هنر زنان این سرزمین پرداخت.

بهاره رهنما

بهاره رهنما سفیر آموزش و توانمندسازی زنان در چابهار

منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=110573

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0