تاریخ : یکشنبه, ۲ اردیبهشت , ۱۴۰۳ Sunday, 21 April , 2024
2

کاربرد هرکدام از برس های آرایشی چیست؟

کاربرد هرکدام از برس های آرایشی چیست؟

پشت ویترین فروشگاه های لوازم آرایشی و کنار آینه سالن های زیبایی انواع و مدل های مختلف برس های آرایشی را می بینید که هر کدام به روشی برای حالت دادن به موهای سر استفاده می شوند.

کاربرد هرکدام از برس های آرایشی چیست؟

روش حالت دادن موها با برس های آرایشی

برای حالت دادن موهای سر نیاز به ابزار داریم ، ابزار و لوازمی که یکی از مهمترین آنها شانه های آرایشی هستند که به فرم گرد و تخت کاربردهای مختلفی دارند . برای انکه با کاربرد هرکدام از این شانه های دانه درشت و دم دار آشنا شوید با ما در این بخش همراه باشید.

کاربردهای مختلف برس های آرایشی

روی میز آرایش خیلی از بانوان و حتی آقایان را انواع و اقسام برس های آرایشی پر کرده است که حتی شاید هنوز نحوه درست استفاده کردن از آنها را هنوز نمی دانیم. مثلا مدل های خلاقانه ای که می شود با همین ابزار به ظاهر ساده روی موها پیاده کرد یا مراقبت های حیاتی بعد از حمام که در حفظ سلامتی موها معجزه می کند.با همه اینها، گفتن از اهمیت این برس و شانه ها برای عده ای که چیزی از ویژگی های آن نمی دانند جالب خواهد بود.

برس های آرایشی

آشنایی با برس های آرایشی گرد و صاف

هرکدام از برس های آرایشی به چه درد می خورند؟

پارو کنید 
برس های پارویی که سر پهن و دندانه ای متوسطی از جنس پلاستیک دارد کار شما را برای شانه کردن موهای مواج و پر حجم ساده می کند. این نوع برس برای موهای بلند و ضخیم گزینه مناسبی است.

شانه دم دار
این نوع شانه دمدار تنها برای تقسیم راحت و سریع موهاست چون به کمک آن می توانید بسادگی فرق کج، وسط و حتی زیگزاگ را پیدا کنید و با هر بار تغییر، استایل جدیدی را روی موهای خود پیاده کنید.

برس و شانه دانه درشت
بهترین انتخاب برای باز کردن گره و درهم پیچیدگی و از همه مهم تر آسیب ندیدن موها بعد از حمام استفاده از کمی کرم مو و شانه کردن آن با شانه های دانه درشت است. در غیر این صورت موهای شما با هر بار شانه شدن با برس های دیگر دچار ریزش شدیدی خواهد شد.

منفذ دارهای مردانه 
برس های منفذدار برای مردان انتخاب خوبی است. چون با باز کردن موها از هم به سرعت آنها را خشک و مرتب می کند. البته خانم ها هم می توانند قبل از حالت دادن به موها از آن برای شانه کردن های روزانه خود استفاده کنند.

برس گره بازکن 
برس هایی که در همه خانه ها هست و مرسوم است، اما برای حالت دادن یا سشوار کردن موها طراحی نشده اند. کار این برس ها که به برس موهای خیس معروف است، تنها باز کردن گره موهای شماست.

برس گرد
صاف، فر و حالت دادن به موها به زیباترین شکل با این برس های پرطرفدار در کنار سشوار ممکن است. این برس ها در سایزهای کوچک، متوسط و بزرگ در زیر گرما در زاویه های مختلف به موهای شما خیلی زود حالت می دهد. همان طور که از اسمش پیداست این برس ها برای حالت دادن و پر حجم کردن موهای نازک مورد استفاده قرار می گیرد. این برس ها به خاطر پوش دادن موها و ایجاد گره های ریز در آن همیشه در دسترس آرایشگران است.

منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=2994

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0