تاریخ : جمعه, ۲۵ خرداد , ۱۴۰۳ Friday, 14 June , 2024
0

چه عطرهایی برای افراد سیگاری مناسب است؟

چه عطرهایی برای افراد سیگاری مناسب است؟

بهترین عطر برای افراد سیگاری و اطلاعات مربوط به آن از عواملی است که قصد داریم در این مقاله آن را بررسی کنیم . از دیرباز ازبین‌بردن بوی سیگار یکی از چالش­هایی بوده است که افراد سیگاری با آن مواجه بوده ­اند.

چه عطرهایی برای افراد سیگاری مناسب است؟

بهترین عطر برای افراد سیگاری چیست و چه ویژگی‌هایی دارد؟

اینکه چرا افراد سیگاری علاقه به پنهان کردن بوی سیگار خود دارند دلایل متفاوتی دارد. شاید یکی از دلایل آن این است که سیگارکشیدن یکی از عادت­های ناهنجار جامعه به‌حساب می­ آید و افراد همیشه سعی دارند که عادت­های ناپسند خود را مخفی کنند؛ بنابراین سعی در پنهان کردن بوی سیگار دارند تا به‌عنوان یک فرد سیگاری شناخته نشوند.
از دلایل دیگر این امر می­تواند این باشد که بوی اغلب سیگار­ها زننده و ناخوشایند است و خوب بسیار طبیعی است که هر شخصی دوست دارد که بوی خوش داشته باشد نه بویی که باعث آزار اطرافیان شود. از همین رو آنها سعی می‌کنند تا با استفاده از ادکلن بوی خوش را جایگزین بوی زننده سیگار کنند.

 بهترین عطرهای جذاب برای افراد سیگاری

یکی دیگر از دلایلی که سیگاری­ها دوست دارند سعی در کتمان بوی سیگار خود کنند شاید به اعتمادبه‌نفس آنها مربوط باشد. شناخته شدن افراد به‌عنوان یک فرد سیگاری می­تواند تا حد زیادی اعتمادبه‌نفس اشخاص سیگاری را پایین بیاورد و باعث انزوا و گوشه­ گیری آنها شود. به­هرحال این امر هر دلیلی که دارد برای اینکه بوی سیگار به طور کامل از بین برود می­توان از بهترین عطر برای افراد سیگاری استفاده کرد که بوی خوش و دلپذیر را جایگزین بوی زننده سیگار می‌کند.

چرا باید برای افراد سیگاری عطر متفاوتی بخرید؟

انتخاب هر عطری که از نظر فرد سیگاری بوی خوبی دارد و یا از برندی است که ماندگاری و پخش بوی بسیار بالایی دارد نمی‌تواند برای یک فرد سیگاری انتخاب خوبی باشد. گاهی اوقات ترکیب یک بوی خوش با بوی تند دود سیگار به اضافه بوی بدن فرد چنان بوی آزاردهنده و ناخوشایندی ایجاد می­‌کند که حتی می‌­تواند از بوی سیگار هم زننده‌­تر باشد. همان‌طور که می‌دانید بوی دود سیگار به‌سادگی از روی پوست و لباس شما از بین نمی‌رود و بسیار قوی و ماندگار است؛ بنابراین؛ افراد سیگاری باید از عطر و ادکلنی استفاده کنند که پس از ترکیب با بوی سیگار باز هم بوی خوشی داشته باشد و دلنشین باشد.

ادکلن­هایی وجود دارد که پس از ترکیب‌شدن با بوی دود سیگار بوی خوشایندی به وجود می‌­آورد. حتی بعضی از شرکت­های عطر و ادکلن محصول خاصی مخصوص افراد سیگاری تولید می­کنند که ترکیب این محصول با بوی سیگار می‌تواند رایحة آن را بسیار بهتر و دلنشین­تر کند. این نوع از ادکلن­ها می­توانند کاملاً بوی دود سیگار افراد را کاملاً پوشش دهد و آن را پنهان کند. از این طریق این افراد بهترین عطر برای افراد سیگاری را به دست خواهند آورد.

راهنمای جامع خرید عطر

ویژگی‌های بهترین عطر برای افراد سیگاری

بوی زننده سیگار رایحه‌ای سرد است و یک حس افسردگی را به افراد القا می‌­کند که باعث می­‌شود بسیاری از افراد از این بو فراری باشند. بیشتر افراد باتوجه‌به این موضوع فکر می‌کنند که تنها ادکلن­‌هایی برای ازبین‌بردن بوی سیگار مناسب است که رایحه گرمی دارد. باید گفت که این اعتقاد درستی در مورد این نوع از ادکلن‌ها نیست. در واقع باید گفت که ادکلن‌ها قرار نیست که بوی سیگار را از بین ببرند. به این دلیل که بوی سیگار بسیار قوی است و ماندگاری بسیار بالایی دارد. به همین دلیل انتخاب بهترین عطر برای افراد سیگاری از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است.

پس در اصل ادکلن‌­ها باید یک هم‌پوشانی با بوی بد سیگار ایجاد کنند. یعنی با ترکیب با بوی سیگار به‌جای بوی زننده سیگار یک بوی لذت‌بخش ایجاد کنند که بتواند به‌جای حس افسردگی، احساسی خوش را به افرادی که این بو را استشمام می­کنند القا کند. اما سؤال اصلی اینجاست که اگر طبع یک ادکلن میزان خوبی برای این سنجش نیست، پس برای انتخاب یک ادکلن مناسب برای افراد سیگاری باید به چه چیزی توجه کنیم؟

ما برای انتخاب عطر و ادکلن مناسب باید به اسانس‌­ها و نت­های بکار رفته در محصول توجه کنیم. معمولاً ادکلن­‌هایی که دارای اسانس­‌های توتون و یا تنباکو هستند و یا شامل نوعی اسانس‌­های دودی مثل چوب سوخته شده هستند می­توانند انتخاب مناسبی باشند. این مدل از ادکلن­‌ها می‌توانند با بوی سیگار همسو شوند؛ بنابراین بوی زننده‌ای ایجاد نمی­‌کنند که باعث سردرد شما بشود. ترکیب این اسانس‌­ها با اسانس ادویه‌ای و یا عطر چوب­‌ها باعث تجربه رایحه‌های بی‌­نظیری می‌­شود که شما را بسیار خاص و منحصربه‌فرد معرفی می‌کند.

معرفی بهترین عطر برای افراد سیگاری

در این قسمت قصد داریم تا چند نمونه از بهترین عطر برای افراد سیگاری در بازار را برای شما معرفی کنیم.

  • تیری موگلر ای­ من پیور هاوان؛ بهترین عطر برای افراد سیگاری

برند تیری موگلر یک برند فرانسوی است که برای اولین‌بار این محصول را در سال ۲۰۱۱ به بازار عرضه کرد. نت­های اولیه این ادکلن عسل و تنباکو است که به همراه نت­های میانی وانیل؛ نعنا هندی و کاکائو طبع گرمی به این ادکلن می‌دهد. این محصول پخش بو و ماندگاری بسیار خوبی دارد. اگرچه این محصول عطر شیرینی دارد اما شیرینی آن به‌گونه‌ای نیست که باعث دل‌زدگی شما شود. گروه بویایی این ادکلن شرقی وانیلی است. این محصول را بهترین عطر برای افراد سیگاری دانست.

بهترین عطر

اسانس پایه این محصول کهربا، لابدانیوم و بوته وحشی جاوی است. عطر دلنشین این محصول به‌گونه‌ای است که می­تواند بهترین انتخاب برای افراد سیگاری به‌خصوص در فصول سرد سال باشد. ترکیب تنباکو و عسل باعث شده که طرف‌داران زیادی در بین کسانی پیدا کند که علاقه‌مند به عطر­های گرم و شیرین هستند.

  • تام فورد تباکو عود؛ عطر برای افراد سیگاری

ادکلن تام فورد در سال ۲۰۱۳ توسط یک شرکت آمریکایی به بازار عرضه شد. ترکیب عود و تنباکو بهترین ترکیبی که می‌تواند به‌خوبی بوی سیگار را پوشش دهد و این ادکلن را به یک ادکلن خاص و مناسب برای افراد سیگاری تبدیل کند. طبع این ادکلن بسیار گرم و تند است و ماندگاری بسیار بالایی دارد.

هرچند در بیشتر ادکلن­ها سعی بر آن می­شود که ترکیب رایحه‌ها متوازن باشد اما در این ادکلن خاص ترکیب بوی عود و تنباکو بیشتر از هر چیزی حس می‌شود و باقی اسانس‌ها به جلوه بیشتر این رایحه­ها کمک می‌کنند. همین امر این ادکلن را به یک ادکلن تندوتیز تبدیل کرده است که بتواند با بوی تندوتیز سیگار رقابت کند و آن را مقلوب کند. ترکیب این ادکلن با بوی تند سیگار باعث به‌وجودآمدن رایحه­ای دلنشین می­شود که به شما حس طراوت و انرژی می‌دهد. این محصول می‌تواند یکی از بهترین عطر برای افراد سیگاری باشد.

تام فورد در ابتدا با آکورد اولیة ویسکی که بسیار تندوتیز است آغاز می­شود. البته تند و تیزی این عطر به نت­های میانی آن که حاصل ترکیبی از دارچین، گشنیز و نت­های ادویه­ای است نیز مربوط می­شود. نت پایه در این ادکلن عود، تنباکو، چوب صندل سفید، بخور خوشبو، وانیل و سدر است. اگرچه این ادکلن هم برای آقایان و هم برای خانم­ها طراحی شده است اما نت­های بسیار تند بکار برده شده در این ادکلن باعث شده که طرف‌داران زیادی در بین بانوان نداشته باشد.

عطر مردانه برای سیگاری ها

  • کارتیر سانتوس Cartier-Santos برای افراد سیگاری

این ادکلن یکی از بهترین عطر برای افراد سیگاری است که توسط یک شرکت فرانسوی تولید و عرضه می­شود. همان‌طور که می‌دانید فرانسه مهد عطر و ادکلن است و همیشه مرغوب­ترین و بهترین ادکلن‌­ها را تولید می‌کند. طبع این ادکلن بسیار گرم است و مخصوص آقایان طراحی شده است. این ادکلن برای نخستین‌بار در سال ۱۹۸۱ تولید و به بازار عرضه شد.

حتماً بخوانید:
۱۲ عطر خنک و شیرین زنانه ژیوانشی | خوشبوترین های جیوانچی

۱۲ عطر خنک و شیرین زنانه ژیوانشی | خوشبوترین های جیوانچی

جیوانچی یا ژیوانشی یکی از برند های عطر و ادکلن مشهور و پر طرفدار فرانسوی است. در این مطلب سعی می کنیم تا شما را با پرطرفدارترین و خوشبوترین عطرهای…

ترکیب ترنج، اسطوخودوس، ریحان، به‌لیمو و دانه سرو کوهی به‌عنوان اسانس اولیه این ادکلن را بسیار گرم و دلنشین کرده است. اسانس میانی این ادکلن شمعدانی، رزماری، جوز و فلفل است که بسیار بی­نظیر و دلچسب است و این ادکلن را به یک ادکلن گرم و تند تبدیل کرده است.

اسانس پایه این ادکلن را چوب صندل، عنبر، نعنا هندی، وانیل، نارگیل و سدر تشکیل می‌دهد که این ادکلن را بسیار خاص و دوست‌داشتنی کرده و آن را به ادکلنی مخصوص مراسم رسمی تبدیل کرده است. ترکیبات گرم و تندوتیز این ادکلن قابلیت رقابت با بوی سیگار را به این ادکلن می­دهد.

  • ویکتور اند رولف اسپایس بمب اکستریم برای افراد سیگاری

این محصول سال ۲۰۱۲ وارد بازار شد و توانست تا به اینجای کار بهترین عطر برای افراد سیگاری شناخته شود. این عطر در گروه بویایی چوبی ادویه­ای قرار دارد. اسانس اولیة این محصول ترنج، گریپ‌فروت و فلفل صورتی است که باعث می­شود به‌محض اسپری کردن آن عطر نارنج و گریپ‌فروت را استشمام کنید. این ترکیبات اولیه کمی تند است و هیجان و انرژی خاصی در ابتدا به شما تزریق می‌کند. ویکتور اند رولف اسپایسبمب را نیز می‌تواند یکی از بهترین عطر برای افراد سیگاری دانست.

عطر برای افراد سیگاری

سپس نوبت به اسانس­های میانی می­رسد تا خودی نشان دهند. دارچین، فلفل قرمز شیرین و زعفران اسانس­های میانی این محصول هستند که نه­تنها به هیجان شما می­افزاید بلکه شادی ارمغان تازه این عطر می­شود. پس از زمانی طولانی اسانس­های پایانی از راه می­رسند عطر چرم و تنباکو کار را تمام می­کند. همان‌طور که از شکل این شیشه عطر که شبیه یک نارنجک ساخته شده پیداست این ادکلن می‌تواند حجم زیادی از رایحه‌ای دلپذیر را مثل یک بمب در اطراف پراکنده کند. این ادکلن به دلیل گرم بودن بیشتر مناسب فصول سرد سال است.

  • ادوپرفیوم مردانه ورسای مدل آرمادا برای افراد سیگاری

این محصول رایحه­ای تلخ و خنک دارد و با رایحه خنک خود باعث می­شود که یک حس تازگی و طراوت به شخص القا کند. نت­های اولیه این عطر مرکبات و ترنج است که سریعاً پس از مصرف با آن مواجه می­شوید و یک حس انرژی و سرزندگی در ابتدا به شما القا می­کند. پس از چند لحظه نوبت نت­های میانی است که ترکیبی از اسانس آناناس، ‌برگ ریواس و چوب درخت سرو است که یک تلخی ملایمی دارد و یک حس بی‌نظیر به شما می‌دهد.

شاید همین تلخی باعث می‌شود که این عطر بتواند هنگام ترکیب با بوی سیگار با بوی زننده سیگار مقابله کند و آن را به یک رایحه دلپذیر تبدیل کند. نت­های پایانی این محصول ترکیبی از عنبر، چرم، چوب سفید و اوک موس است که می‌تواند با تندی ملایمی که بیشتر آن برگرفته از رایحه عنبر است این عطر را کلاسیک و خاص کند.

منبع : www.delgarm.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=119230

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0