تاریخ : جمعه, ۱ تیر , ۱۴۰۳ Friday, 21 June , 2024
1

چیکار کنیم که رنگ مو بلوند روی مو دوام و ماندگاری خیلی بالایی داشته باشد؟

چیکار کنیم که رنگ مو بلوند روی مو دوام و ماندگاری خیلی بالایی داشته باشد؟

افزایش ماندگاری رنگ بلوند با چند تکنیک عالی : در این مطلب قرار است شما را با ترفند هایی که منجر به افزایش ماندگاری رنگ بلوند می شود آشنا کنیم و یک سری از مهم ترین اطلاعات را در این زمینه به شما خواهیم داد.

چیکار کنیم که رنگ مو بلوند روی مو دوام و ماندگاری خیلی بالایی داشته باشد؟

همانطور که می دانید رنگ مو ها بعد از مدتی از بین می روند و شما باید مجددا برای رنگ کردن اقدام کنید. یک سری از ترفند ها وجود دارد که شما می توانید با استفاده از آن ها افزایش ماندگاری رنگ بلوند کمک کنید و آن را برای مدتی طولانی تر نگهدارید. در ادامه این نکات را به شما خواهیم گفت.

تکنیک هایی برای افزایش ماندگاری رنگ بلوند

رنگ کردن مو و نحوه شستن آن می تواند بر ماندگار شدن یا نشدن آن تاثیراتی بگذارد از این جهت نیاز است تا اطلاعاتی در این زمینه به شما بدهیم. در واقع بلوند یکی از رنگ هایی می باشد که بسیاری از خانم ها شیفته آن می باشند ولی ماندگاری این رنگ به نسبت سایر رنگ ها بسیار کمتر می باشد بنابراین باید از ترفند هایی برای ماندگار شدن آن استفاده کنید.
در واقع یکی از روش های ماندگار شدن رنگ مو ها در این می باشد که شما بتوانید از آن ها در حین شستن و خشک کردن مراقبت نمایید و کم تر آن ها را در معرض دستگاه های حرارتی حالت دهنده مو قرار بدید. در ادامه تکنیک هایی که به شما کمک می کند تابه ماندگاری موی بلوند کمک کنید را برای شما بیان خواهیم کرد.

 رنگ مو بلوند

انتخاب محصول مناسب

بهتر است برای مو های خود ارزش قائل شوید و از محصولات مناسب و با تاریخ استفاده کنید. در واقع بسیاری از افراد دوست دارند کم تر هزینه ای برای این کار پرداخت کنند و از رنگ مو هایی که نزدیک به تاریخ انقضایشان می باشد را خریداری می کنند و این مورد می تواند به مو ها و ریشه آن ها آسیب شدید برساند از این جهت بهتر است شما از این کار ها نکرده و اگر می خواهید مدت زمان ماندگاری این رنگ را روی مو های خود افزایش دهید باید از رنگ مو های با کیفیت و متناسب با مو های خود استفاده کنید.

انتخاب شامپو مناسب

یکی دیگر از اقداماتی که باید بعد از رنگ کردن به ان بپردازید این است که یک شامپو ملایم انتخاب کنید زیرا این کار منجر به این می شود که مو های شما آسیب نبیند و بتوانید رنگ مو های خود را برای مدت زمان بیش تری روی مو ها حفظ کنید. بسیاری از افراد هستند که به این مورد اهمیت نمی دهند و از ماندگار نبودن رنگ مو های خود گلایه می کنند.

ماندگاری رنگ مو بلوند

خشک کردن طبیعی مو

بهتر است برای خشک کردن مو های رنگ شده خود از سشوار و یا سایر دستگاه های حرارتی استفاده نکنید. در واقع این کار علاوه بر این که به مو های شما آسیب شدید می رساند می تواند مانع از ماندگاری طولانی رنگ بلوند روی مو های شما شود و سریعا آن را از روی مو های شما پاک می کند.

حتماً بخوانید:
حساسیت نسبت به رنگ مو و پیشگیری و درمان آن

حساسیت نسبت به رنگ مو و پیشگیری و درمان آن

این روزها استفاده از رنگ مو بین خانم ها و آقایان بسیار شایع است در این بین کسانی هستند که نسبت به رنگ مو آلرژی دارند با پارسی همراه باشید تا در این…

شستن مو ها با آب سرد

بهتر است مو های خود را بعد از رنگ کردن با آب سرد بشویید. در واقع شستن مو با آب گرم باعث می شود که فولیکول های مو باز شوند و در نهایت ماندگاری رنگ روی مو های شما بسیار کم خواهد شد.

اصلاح منظم و اصولی موها

بهتر است مو های خود را در زمان مناسب و به صورت اصولی اصلاح کنید تا بتوانید آسیب های ناشی از بی اهمیت بودن به مو ها را کاهش دهید. در واقع این کار به زیبایی بیش تر مو ها کمک می کند و می تواند ماندگاری رنگ مو را روی مو ها افزایش دهد.
نگهداری از مو ها بسیار حساس می باشد و اگر شما نتوانید این کار را انجام دهید قطعا نمی توانید مو های زیبایی داشته باشید.

منبع : www.delgarm.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=118861

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0