تاریخ : جمعه, ۴ اسفند , ۱۴۰۲ Friday, 23 February , 2024
0

علت تغییر تهیه کننده فیلم بمب پیمان معادی چه بود؟!

علت تغییر تهیه کننده فیلم بمب پیمان معادی چه بود؟!

روز گذشته خبر تغییر نام تهیه کننده فیلم بمب در رسانه ها منتشر شد و پیمان معادی کارگردان این فیلم سینمایی درباره علت اصلی این ماجرا توضیح داد.

علت تغییر تهیه کننده فیلم بمب پیمان معادی چه بود؟!

چرا تهیه کننده فیلم بمب تغییر کرد

روز گذشته خبری در رسانه ها منتشر شد و حکایت از تغییر تهیه کننده فیلم بمب به کارگردانی پیمان معادی داشت. پیش از این در همه جا نام تهیه کننده فیلم بمب مانی حقیقی عنوان شده بود و حتی در مراسم قرعه کشی نمایش فیلم های جشنواره فجر نیز مانی حقیقی به عنوان تهیه کننده فیلم بمب حضور داشت اما به یکباره خبر تغییر نام تهیه کننده فیلم بمب و اعلام نام احسان رسول اف به عنوان تهیه کننده به جای مانی حقیقی عنوان شد.

انتشار خبر تغییر تهیه کننده فیلم بمب همه را شوکه کرد و ذهن ها را به سمت و سوهایی متفاوت برد و همه میخواستند بدانند که چرا به یکباره نام تهیه کننده فیلم بمب تغییر کرده است.

پیمان معادی کارگردان و بازیگر این فیلم سینمایی با انتشار پستی در اینستاگرامش همه ابهامات را برطرف کرد و درباره علت اصلی تغییر تهیه کننده فیلم بمب توضیح داد.

پیمان معادی و مانی حقیقی

علت اصلی تغییر تهیه کننده فیلم بمب چه بود

پیمان معادی با انتشار این عکس در صفحه اش نوشت:مانی حقیقی عزیزم سلام!
روزگاری ست که نامه نوشتن کار عجیبی به نظر می رسد آن هم وقتی که همه چیز به پیامک های چند جمله ای و در نهایت شکلک های بی جانی ختم می شود که قرار است به جای ما حرف بزنند. با این حال من دوست داشتم برای تو ، رفیق جان نامه بنویسم. نامه ای بلند بالا که البته فقط مخاطبش تو نیستی. دیگرانی هم هستند که این نامه را خواهند خواند و به همین خاطر مولف از تالیف آن اهداف دیگری مدنظر دارد.
زمانی که تصمیم گرفتم «بمب، یک عاشقانه» را بسازم، مثل همه فیلم های دیگر، مثل همه کارگردان های دیگر به دنبال طی کردن مراحل قانونی رفتم. از ارائه درخواست پروانه ساخت گرفته تا ارائه فیلم نامه و البته تهیه کننده بودن احسان سول اف. این آخری خودش مراحل اداری مجزا داشت فقط برای این که نام او بتواند بحق در تیتراز فیلم بیاید. خودت البته با این جور مراحل و اتفاقات آشنا هستی و نیاز نیست که برایت توضیح بیشتری بدهم.
در همین مرحله دوندگی های مکرر و استیصال بودم که یاد تو افتادم. تو و دوستان خوبی که این جور وقت ها بدون منت و اما و اگری، به داد آدم می رسند. از تو کمک خواستم و تو هم دریغ نکردی، اجازه دادی نامت را به عنوان تهیه کننده بیاورم تا برای ساخت فیلم منتظر مهر تایید شورا بر نام احسان رسول اف به عنوان تهیه کننده نباشم.
حالا همه آن مراحل اداری طی شده و تا اینجا ختم به خیر، فقط مانده تشکر من از تو، بابت آن رفاقتی که به خرج دادی.
تا یادم نرفته راستی باید یک تبریک بالا بلند برای پذیرفته شدن فیلمت در بخش مسابقه جشنواره برلین هم بگویم. افتخار بزرگ دیگر ی برای سینمای ایران.
برایت از ته قلبم بهترین آرزوها را می کنم و باز صمیمانه ازت بابت برادری و مهرت سپاسگزارم. امیدوارم وقتی با دست پر از برلین برگشتی، خیلی زود توی یکی از همین سینماهای تهرون به تماشای تازه ترین اثرت بنشینم و مثل همیشه با هم از اون گپ های باحال بزنیم .
ارادت … پیمان

لیلا حاتمی

لیلا حاتمی در فیلم بمب ، یک عاشقانه

اوایل امسال بود که پیمان معادی فیلم سینمایی «بمب» را بازی لیلا حاتمی، سیامک انصاری، حبیب رضایی، سیامک صفری و خودش جلوی دوربین برد. اولین نمایش این فیلم سینمایی در سی و ششمین جشنواره فیلم فجر خواهد بود.

پیمان معادی

پیمان معادی در فیلم بمب ، یک عاشقانه

نام این فیلم سینمایی ابتدا بمب عنوان شد اما بعدا به بمب یک عاشقانه تغییر نام داد. النی کاریندرو بعد از همکاری با بزرگان سینمای جهان، موسیقی فیلم «بمب، یک عاشقانه» به کارگردانی پیمان معادی را در یونان ساخت.

محمود کلاری

پیمان معادی و محمود کلاری فیلمبردار فیلم بمب ، یک عاشقانه

همچنین محمود کلاری علاوه بر مدیریت فیلمبرداری در یکی از نقش های فرعی فیلم بازی کرده است.

فیلم سینمایی بمب یک عاشقانه

اولین نمایش فیلم بمب ، یک عاشقانه در جشنواره فجر

در خلاصه داستان فیلم بمب پیمان معادی آمده است:«در میانه سال های جنگ و بمباران شهری در تهران، زندگی با وحشت بسیار می گذرد. اما عشق ودل دادگی، زندگی و امید، وحشت واقعیت مرگ را به فراموشی می سپارد. رفتگان در محدوده کلمات زندگان تکرار می شوند. مرگ سوال مطلق است و زندگی و عشق ابهام مکرر. «بمب؛ یک عاشقانه» با کورسوی ابهام عشق و زندگی کار دارد نه با سیاهی مطلق مرگ.»

 لیلا حاتمی

لیلا حاتمی و پیمان معادی در فیلم بمب ، یک عاشقانه

منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=26522

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0