تاریخ : دوشنبه, ۱۴ اسفند , ۱۴۰۲ Monday, 4 March , 2024
0

علت قطع برنامه زنده امروز حالا خورشید چه بود؟

علت قطع برنامه زنده امروز حالا خورشید چه بود؟

پخش زنده برنامه حالا خورشید امروز ۳۱ تیرماه به صورت ناگهانی قطع شد و این اتفاق شبهات زیادی را پیش آورد و صفحه رسمی “برنامه حالا خورشید” را به واکنش واداشت.

علت قطع برنامه زنده امروز حالا خورشید چه بود؟

علت قطع پخش زنده برنامه حالا خورشید چه بود

صبح امروز ۳۱ تیر ماه ۱۳۹۷ برنامه حالا خورشید طبق روال همیشگی پخش روی آنتن شبکه سه سیما رفت. رضا رشیدپور اجرای برنامه حالا خورشید را برعهده دارد و حالا خورشید برنامه ای گفتگو محور و خبررسان است که به دلیل استقبال زیاد مخاطبان از این برنامه مدتهاست که یکی از پرمخاطب ترین برنامه های صبحگاهی است و پخش آن ادامه دارد.

پخش زنده برنامه حالا خورشید امروز به صورت ناگهانی قطع شد و این موضوع به دلیل ماجراهای زیادی که این روزها در حوزه های مختلف سینما و تلویزیون وجود دارد با شبهات زیادی همراه شد.

علت قطع برنامه حالا خورشید مشخص شد

بعد از قطع پخش زنده برنامه حالا خورشید گمان زنی های زیادی در خصوص علت قطع این برنامه شکل گرفت و ذهن بسیاری از مخاطبان به سمت مهمان روز گذشته برنامه حالا خورشید یعنی احسان علیخانی و شفاف سازی ماجرای موسسه ثامن الحجج رفت و این موضوع باعث شد تا کانال و صفحه رسمی برنامه حالا خورشید با انتشار پستی درباره علت اصلی قطع برنامه توضیح دهند.

برنامه حالا خورشید

مشخص شدن علت قطع برنامه حالا خورشید

صفحه رسمی برنامه حالا خورشید با انتشار این عکس در اینستاگرام نوشت :قطع پخش زنده حالا خورشید به دلیل قطع برق در منطقه ی استودیو این برنامه است.به دلیل نیاز به برق سه فاز استفاده از امکانات جایگزین میسر نیست، از بینندگان عزیز پوزش میخواهیم.

برنامه حالا خورشید

چهار مجری برنامه حالا خورشید در یک قاب

رضا رشیدپور به همراه پرویز نشاط ، حمید ترابیان و شیما درخشش اجرای برنامه حالا خورشید را برعهده دارند.

رضا رشیدپور

رضا رشیدپور مجری برنامه حالا خورشید

برنامه حالا خورشید در فصل جدیدی که از اواسط تیرماه امسال آغاز کرد بخش های جدیدی را برای مخاطبان تدارک دید و علاوه بر برنامه صبحگاهی پخش زنده ای در بعدازظهر نیز دارد.

منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=27828

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0