تاریخ : دوشنبه, ۱۴ اسفند , ۱۴۰۲ Monday, 4 March , 2024
1

وقتی افراد ناراضی صحبت می کنند فرار کنید!!

وقتی افراد ناراضی صحبت می کنند فرار کنید!!

پیشنهاد می کنیم تا حد ممکن از معاشرت و گفتگو با افراد ناراضی و معترض دوری کنید چرا که این دسته از دوستان به مرور زمان بخش مثبت درونتان را نابود خواهند کرد.

وقتی افراد ناراضی صحبت می کنند فرار کنید!!

آیا می دانید گوش دادن به حرف های افراد ناراضی به ضرر شماست؟

افراد ناراضی و معترض مشکل هایی در شما ایجاد می کنند ، یک مشکل بسیار مهم این است که آنها در خلق و خوی و حال و احوال شما تاثیر منفی می گذارند و چنان مشکلاتی برای شما ایجاد می کنند که دیگر حل آن مشکلات دست خودتان نیست.

در شیوه ی زندگی مدرن ما به گونه ای است که هرکسی در هر موضوع یا موردی شکایت دارد و یا معترض است می تواند شکایت و اعتراض کند تا رسیدگی شود.

این شیوه یک عمل طبیعی است که باعث می شود که شما در طول شرایط سخت تنش ها را آزاد کنید با این حال گاهی اوقات در انرژی شما تاثیر منفی خواهند داشت.

این احساس بد نیست که زمانی فهمیدید دوستانتان دچار مشکل شده با او همدلی کنید و راهنماییش کنید . ولی گوش به افراد که نسبت به هر چیزی معترض هستند به شدن می تواند مضر باشد که شما حدود آنرا هم حتی نمی توانید تصور کنید.

افراد ناراضی

بهتر است به صحبت های افراد ناراضی گوش ندهید

جنبه ها و تاثیرات بد گوش دادن به صحبت های افراد ناراضی

بدترین جنبه ی این کار این است که رفتار به مرور می تواند بدتر و بدتر شود و احساس خود خواهی خواهد کرد.

این دلیل بود که درک کنید که چگونه افراد معترض و ناراضی می توانند به شما ضرر برسانند . توصیه می شود که ادامه مطلب را با دقت بخوانید.

ویژگی های افراد معترض و ناراضی :

آنها همیشه در افکارهایی که انجام می دهند بر می خیزند و سعی دارند که با اعتراض و ناراضی بودن خود نسبت به چیزهایی که دارند و که ندارند قربانی شوند.

و هم تراز همه آنها هیچ وقت برای تغیر در چیزهایی که آنها را عذاب می دهند انجام نمی دهدن.

در ابتدای امر ممکن است که این کار ها طبیعی باشد با این حال با گذشت زمان متوجه می شوید که اعتراض و ناراضی بودن آن افراد از عادت های قبلی به بخشی از زندگی آن افراد تبدیل می شود ون سعی در اجتناب و انکار مسئولیتی که بر عهده آنها قرار گرفته است دارند . ناگهان شما احساس می کنید که وظیفه شماست که به آنها کمک کنید و مشکلاتی که با ان درگیرند را حل نمائید.

عواقب دوستی با افراد ناراضی و آدم هایی که به طور مداوم در حال اعتراض هستند :

افرادی که معترض هستند اکثرا خیلی منفی هستند که ممکن است به طور ناگهانی احساس کنید که روی شما بسیار تاثر گذاشته اند به گونه ای که دیگر خود مثبتتان را به یاد نمی آورید.

آنها روی انرژی شما تاثیر خواهند گذاتش و مغز و روان شما به دلیل احساسات ایجاد شده تغیر کنند.

این عواقب می تواند اینگونه باشد :

۱- عدم تعادل در احساسات فردی تان

۲- سخت شدن حل کردن مشکلات

۳- افکار منفی  

۴- کاهش تمرکز

منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=68326

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0