تاریخ : جمعه, ۳۱ فروردین , ۱۴۰۳ Friday, 19 April , 2024
0

جایی که میشود همسر ایده آل خود را پیدا کرد

جایی که میشود همسر ایده آل خود را پیدا کرد

امروزه اکثر جوانان خودشان همسر ایده آل شان را پیدا می کنند می توانید روابط اجتماعیتان را گسترده تر کنید شاید بتوانید فردی مناسب را پیدا کنید.

جایی که میشود همسر ایده آل خود را پیدا کرد

بهترین مکان ها برای یافتن همسر ایده آل

در قدیم مرسوم بود که دخترها در خانه می نشستند تا آقا پسری با معرفی مادرخود به خواستگاری او بیاید و زندگی مشترک را آغاز کنند اما امروزه بیشتر دختران تمایل دارند تا خواستگارشان خود او را بپسندد بنابراین این خانم ها به دنبال راه هایی برای آشنا شدن با فرد مورد نظر خود با هدف ازدواج هستند.

اگر شما هم جزو آن دسته از افراد مجردی هستید که به دنبال همسر ایده آل برای خود هستند، به مکان هایی که در این مطلب از نمناک برایتان آورده ایم سری بزنید تا بتوانید همسر دلخواه خود را بیابید؛

خاطر نشان می کنیم این موارد عنوان شده تنها بخشی از بحث انتخاب همسر ایده آل است و نمیتواند به عنوان ملاک بزرگ و کلی لحاظ شود اما در کل زمانیکه همسر آینده ی خود را در جایی مطمئن ملاقات می کنید تردید اولیه در شما کمتر خواهد بود.

انتخاب همسر

چگونه همسر ایده آل و دلخواهم را پیدا کنم؟

از طریق مشاور همسریابی

این روش قدیمی و سنتی نسبت به سایر روش ها مزیتی را داراست. در این روش مشاوران قبل از هر پیشنهادی اول با شما مصاحبه و خصوصیات اخلاقی تان را شناسایی می کنند و سپس فردی که از همه نظر با شما سازگار است را معرفی می کنند.

به همین خاطر شما نیاز نیست که با افراد مختلف ارتباط برقرار کنید تا نتیجه مطلوب به دست آورید بلکه می توانید تنها با کسانی که سازگاری بیشتری با شما دارند و در تصمیم ازدواج جدی هستند، ارتباط برقرار نمایید اما این روش به صرف مقداری هزینه نیاز دارد.

از طریق شرکت در جشن فارغ التحصیلی

جشن فارغ التحصیلی یکی از مکان هایی است که شما می توانید با افراد دیگر آشنا شوید. افرادی که در این جشن ها شرکت می کنند، به دنبال پیشرفت در زندگی شان هستند. شما می توانید در صورت آشنایی با فردی که در این جشن شرکت کرده ، می توانید به راحتی اطلاعاتی از شخصیت و زندگی او به دست آورید.

جشن تحصیلی

از طریق معرفی اطرافیان

یکی از راه ها برای یافتن شریک زندگیتان این است که خجالت را کنار بگذارید و از اطرافیانتان بخواهید که در صورت شناخت فرد قابل اعتماد ، او را به شما معرفی کنند تا با هم قرار ملاقاتی داشته باشید و آشنا شوید. اگر بیشتر از دیگران بخواهید در این راه به شما کمک کنند، گزینه های بیشتر و انتخاب های بهتری خواهید داشت.

از طریق شرکت در فعالیت های اجتماعی

برای بالا بردن روابط اجتماعی خود در اجتماع بیشتر حاضر شوید. شما بهتر است با توجه به علاقمندی ها و توانایی هایتان در فعالیت های مختلف شرکت کنید. شرکت در این کلاس ها سبب می شود با افراد بیشتری که با شما مشترکات زیادی دارند ، آشنا شوید و شانس خود را برای پیدا کردن شریک زندگی بالاتر ببرید.

از طریق شرکت در میهمانی

برای اینکه شریک زندگی ایده آلی بیابید ، در میهمانی ها شرکت کنید. اگر هم کسی شما را به میهمانی دعوت نکرد خودتان یک میهمانی راه بیاندازید و از دوستانتان بخواهید در این مهمانی شرکت کنند و دوستان دیگر شان را با خود بیاورند تا دامنه دوستان تان بالا برود و با افراد مورد اعتماد بیشتری آشنا شوید.

شرکت در مهمانی

از طریق شرکت در موسسات خیریه 

موسسات خیریه از بهترین مکان هایی است که می توانید شریک زندگی مورد علاقه تان را پیدا کنید . افرادی که به خیریه ها کمک می کنند معمولا به زندگی خود و روابط عاطفیشان اهمیت زیادی می دهند.

آنها اعتقاد دارند اگر به دیگران محبت می کنیم ،هیچ انتظاری در مقابل از آنها نداریم. این افراد بسیار مهربان و متواضعند و هیچ گونه غرور و تکبری ندارند و می توانند در رابطه های بلند مدت مانند ازدواج بسیار موفق باشند.

از طریق شرکت در جشن عروسی

یکی دیگر از مناسب ترین مکان هایی که می توانید با افراد جدید آشنا شوید ، جشن عروسی است. میهمان های مراسم افرادی مورد احترام عروس و داماد هستند، پس اگر با کسی از آنها آشنا شوید می توانید به او اعتماد کنید.

از طریق شبکه های اجتماعی

امروزه اغلب جوانان در ساعات بیکاری خود در شبکه های اجتماعی پرسه می زنند و با یکدیگر از طریق چت آشنا می شوند اصل چت در صورتی که منتهی به مفسده ای نشود اشکال ندارد اما با توجه به حساسیت مسئله همسر گزینی ، بدست آوردن همسر مناسب، از این طریق مشکل به نظر می رسد، مگر اینکه در مراحل بعدی در مورد او تحقیقات رسمی صورت گیرد.

اگر به طریق شبکه اجتماعی با کسی آشنا شده اید قبل از ایجاد وابستگی ، بعد از صحبت های اولیه و تشخیص همسانی فرهنگی و خانوادگی و سلامت روان طرفین در گفتگوی تلفنی و یا حتی چت، هر چه زودتر بهتر است او و خانواده اش را ببینید و بسنجید که او فرد مناسبی برای ازدواج است یا خیر.

روابط مجازی

افکار منفی را از خود دور کنید و مدام نگویید فرد ایده آلی برای من پیدا نخواهد شد زیرا این افکار بر رفتار شما با جنس مخالف تاثیر منفی می گذارند موانع بسیاری را بر سر راهتان ایجاد می کنند پس مثبت اندیش باشید و اگر فردی را برای ازدواج یافتید ، او را از همه نظر ارزیابی کنید تا در زندگی مشترک دچار مشکل نشوید. 

منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=62071

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0