تاریخ : دوشنبه, ۴ تیر , ۱۴۰۳ Monday, 24 June , 2024
2

متولدین کدوم ماه گوشی همسرشونو چک میکنن؟

متولدین کدوم ماه گوشی همسرشونو چک میکنن؟

برخی افراد به همسرشان اعتماد دارند و کاری به گوشی همسر ندارند اما برخی دیگر مدام درحال کنترل و چک کردن گوشی همسرشان هستند. این ویژگی به ماه تولد بستگی دارد.

متولدین کدوم ماه گوشی همسرشونو چک میکنن؟

کنترل گری و چک کردن گوشی موبایل همسر بین متولدین ماههای مختلف

این که شما بخواهید در کار همسرتان دخالت کنید، احتمالاً موجب ایجاد اختلاف می‌ شود اما جالب ترش این است که بعضی از افراد به خاطر ماهی که در آن متولد شده اند، نمی‌ توانند این حس کنجکاوی نسبت به همسر و سرک کشیدن در کار های او مثل چک کردن گوشی را کنار بگذارند. در این قسمت جالب از نمناک این افراد را از کمتر تا بیشتر به شما معرفی می کنیم.

بهمن

بهمن ماهی ها بیشترین حد اعتماد را با همسرشان دارند. فقط ۱۱ درصد آن ها درگیر چک کردن گوشی موبایل همسر هستند. معمولاً به خاطر اعتماد و خوشبینی زیاد هم به آن ها خیانت نمی شود، زیرا طرف مقابل را آزاد می گذارند.

شهریور

۱۵ درصد شهریور ماهی ها طبق مطالعات و نظرسنجی‌ ها، گوشی همسر خود را چک می کنند اما شهریور ماهی ها افراد کاملاً با اعتماد بنفسی هستند، به طرف مقابل اعتماد می‌ کنند، خودشان هم صادقانه رفتار می کنند و خیلی شک و تردید به خودشان راه نمی‌ دهند.

اعتماد همسر

آذر

آذر ماهی ها اعتقاد دارند که اگر یک رابطه یا یک زندگی داشته باشند، هر دو نفر باید آزادی داشته باشند. در نتیجه خیلی به دنبال چک کردن گوشی موبایل همسر خود نیستند، مگر این که خیلی وسوسه شده باشند یا به او شک کنند. تقریبا ۱۹ درصد آذر ماهی ها این کار را انجام می دهند.

مهر

۱۹% مهر ماهی ها هرگز به همسر خود اعتماد ندارند اما این درصد بسیار پایین است و این نشان می‌دهد که اکثر مهرماهی ها سعی می کنند تا با همسر خود خوب رفتار کنند، به او اعتماد داشته باشند و گوشی اش را چک نکنند.

دی

۲۳% دی ماهی ها به سراغ گوشی همسرشان می روند. آن ها ایده آل گرا هستند و دوست دارند که همه چیز سر جای خودش باشد. از چک کردن گوشی همسر اعتماد به نفس و عزت نفس پیدا می‌ کنند. البته بهتر از بقیه خودشان را کنترل می کنند.

کنترل موبایل همسر

اردیبهشت

اردیبهشت ماهی ها هم اهل چک کردن گوشی و سرک کشیدن در امور همسر هستند اما شدت شان خیلی بالا نیست. نظرسنجی‌ ها نشان می‌ دهد که ۳۱ درصد آن ها این کار را می‌ کنند؛ البته ظاهرشان را حفظ می‌ کنند و آرامش خود را نگه می دارند اما در درون غوغا دارند.

فروردین

طبق نظرسنجی ‌های موجود ۴۲ درصد فروردین ماهی ها اظهار کرده اند که در امور همسر دخالت می‌ کنند و گوشی او را چک می کنند و از این بابت نمی‌ ترسند و آن را با صدای بلند، شجاعت و قدرت کافی می گویند، زیرا این کار را حق خودشان می دانند.

آبان

تحقیقات نشان می دهد که ۶۲ درصد آبان ماهی ها گوشی همسر خود را چک می کنند. آن ها غریزه درونی بسیار قوی دارند. اگر به موردی شک کنند، سریع به سراغ گوشی همسر می‌ روند و در امور آن ها دخالت می‌ کنند.

کنترل گری همسر

خرداد

خرداد ماهی ها کنجکاو تر از آبان ماهی ها هستند. ۶۶ درصد آ نها گوشی همسر خود را چک می کنند و نگران نیستند که گیر بیافتند و هر طور شده این کار را انجام می دهند و شاید بعد از آن جر و بحث پایان نیافتنی داشته باشند اما بلاخره کار خودشان را می‌ کنند.

اسفند

اسفند ماهی ها هم در دسته افراد احساسی قرار می گیرند. ۶۹ درصد آن ها احتمالاً گوشی همسر خود را تا به حال چک کرده‌اند. شاید بعد از انجام این کار دعوا و جر و بحث بینشان اتفاق بیفتد اما به هر حال نمی‌ توانند خود را کنترل کنند.

شک داشتن به گوشی همسر

تیر

تیر ماهی ها خیلی حساس هستند و اگر شکست عشقی بخورند، کل زندگی‌ شان نابود می‌ شود. به همین دلیل از زندگی خودشان مراقبت می کنند. تقریباً ۷۱ درصد آن ها گوشی همسر خود را چک می کنند.

مرداد

مطالعات نشان می‌ دهد که تقریبا ۷۵ درصد مرداد ماهی ها گوشی همسر خود را چک می کنند. آن ها افراد کاریزماتیکی هستند و دوست دارند که همیشه در زندگی بهترین باشند و فکر می‌ کنند که با انجام این کار می‌ توانند زندگی عالی داشته باشند.

منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=117697

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0