تاریخ : سه شنبه, ۸ اسفند , ۱۴۰۲ Tuesday, 27 February , 2024
1

حضرت والا در سریال بانوی عمارت کیست؟! +تصاویر

حضرت والا در سریال بانوی عمارت کیست؟! +تصاویر

حضرت والا در سریال بانوی عمارت یکی از شخصیت های این سریال است که حسابی مورد توجه مردم قرار گرفت و بازیگر سرشناس سینما و تلویزیون در این نقش حسابی درخشید.

حضرت والا در سریال بانوی عمارت کیست؟! +تصاویر

بازیگر نقش حضرت والا در سریال بانوی عمارت را بهتر بشناسید

عزیزالله حمیدنژاد با ساخت سریال بانوی عمارت حسابی نامش را بر سر زبان ها انداخت . بانوی عمارت بعد از حدود یکماه پخش به یکی از پربیننده ترین سریال های تلویزیون تبدیل شد که شخصیت های آن مورد توجه مردم قرار گرفت.

یکی از شخصیت هایی که در سریال بانوی عمارت مورد توجه مخاطبان قرار گرفت شخصیت حضرت والا در این سریال است که یکی از چهره های سرشناس کشورمان ایفاگر این نقش است.

توصیفی از شخصیت حضرت والا در سریال بانوی عمارت

در قسمت هایی که شازده ارسلان قاجار با بازی حسام منظور در انبار شاهی زندانی شده بود ، یاور شریفی مستنطقی که در زندان مسئول شکنجه و سوال و جواب از شازده ارسلان بود از فردی به نام حضرت والا دستور میگرفت.

حضرت والا در سریال بانوی عمارت

عکسی از حضرت والا در سریال بانوی عمارت

حضرت والا در سریال بانوی عمارت یکی از شخصیت های گنگی است که مانند دستی در پشت پرده ماجراهای مختلف را هدایت میکند اما هنوز شازده ارسلان و اهل عمارت از وجود او مطلع نیستند. صالح میرزا آقایی بازیگر نقش پسرعموی شازده ارسلان است که نقش حضرت والا در این سریال تاریخی را هم ایفا میکند.

صالح میرزا آقایی

صالح میرزا آقایی در نقش حضرت والای سریال بانوی عمارت

صالح میرزا آقایی بازیگر نقش جهانبخش پسرعموی شازده ارسلان است که در ظاهر رابطه حسنه ای با شازده دارد اما در نهان دشمن واقعی ارسلان میرزا و حضرت والای معروف است.

شبهاتی درباره حضرت والا در سریال بانوی عمارت

انتخاب عنوان حضرت والا برای این شخصیت در سریال بانوی عمارت مورد سوال عده زیادی از مخاطبان این سریال قرار گرفت و احسان جوانمرد نویسنده این سریال در توضیح شخصیت حضرت والا پستی را به اشتراک گذاشت .

سریال بانوی عمارت

مینا وحید و صالح میرزا آقایی در سریال بانوی عمارت

احسان جوانمرد با انتشار عکسی از حضرت والا در سریال بانوی عمارت نوشت :اعضای یک انجمن سری به سرکرده خود لقب حضرت والا داده اند. حضرت والا یک عنوان رسمی نیست و جهانبخش میرزا نه پادشاه است و نه نائب السلطنه و این قسم چیزها.

او در ظاهر وزیر حاکم ملایر و در خفا رییس این تشکیلات قدرتمند است. علیرغم وجود تشکیلات مخفی و انجمن های مختلف در این دوره، انجمنی که در سریال می بینید در تاریخ واقعی وجود ندارد و طبیعتا فردی با این مشخصات وجود نداشته است.

صالح میرازا آقایی بازیگر نقش حضرت والا در سریال بانوی عمارت

بازیگران زیادی در سریال بانوی عمارت ایفای نقش کرده اند و با بازی در نقش های این سریال به محبوبیت و شهرت بیشتری از قبل دست یافته اند. صالح میرزا آقایی یکی از بازیگران این سریال است که سالهای زیادی از عمرش را در راه سینما و تلویزیون صرف کرد و این بار در سریال بانوی عمارت به کارگردانی عزیزالله حمیدنژاد در نقش حضرت والا و جهانبخش میرزا پسرعموی شازده ارسلان خوش درخشید.

سریال بانوی عمارت

صالح میرزا آقایی حضرت والا در سریال بانوی عمارت

صالح میرزا آقایی در سریال هایی چون سرزمین من ، پریدخت ، سالهای برف و بنفشه ، کلاه پهلوی ، مختارنامه ، ریحانه ، تب سرد ، دایره تردید ، گمگشته ، غریبه و … ایفاگر نقش هایی متفاوت شد.

سریال بانوی عمارت

صالح میرزا آقایی و حسام منظور در سریال بانوی عمارت

سریال بانوی عمارت

شازده ارسلان و حضرت والا در سریال بانوی عمارت

صالح میرزا آقایی

صالح میرزا آقایی بازیگر نقش جهانبخش میرزا در سریال بانوی عمارت

منبع : namnak.com
حتما بخوانید :
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=30789

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0