تاریخ : جمعه, ۴ اسفند , ۱۴۰۲ Friday, 23 February , 2024
0

عروس نفرت انگیز انگلیسی کیست؟ + تصاویر

عروس نفرت انگیز انگلیسی کیست؟ + تصاویر

بریتانیایی ها از توجه بیش از اندازه رسانه ها به افرادی که واقعا بی مصرف هستند خسته شده اند به همین منظور به این زن لقب نفرت انگیزترین عروس را داده اند.

عروس نفرت انگیز انگلیسی کیست؟ + تصاویر

 نفرت انگیز ترین عروس از نگاه انگلیسی ها

بریتانیا خانمان براندازترین مطبوعات و رسانه های دنیا را بعد از آمریکا و ایتالیا دارد. پاپاراتزی ها و رسانه های عامه پسند این کشور یک لحظه دست از سر سلبریتی ها و ورزشکاران و هنرمندان برنمی دارند.

یکی از چهره هایی که در سال های اخیر به شدت مورد توجه رسانه های بریتانیایی قرار گرفته کسی نیست جز پیپا میدلتون خواهر کیت میدلتون. کیت عروس ملکه انگلیس است. از زمانی که کیت با شاهزاده خاندان سلطنتی و پادشاه آینده بریتانیا یعنی ویلیام ازدواج کرده خواهرش پیپا نیز به شدت مورد توجه رسانه ها قرار گرفته است. این در حالی است که پیپا ویژگی خاصی ندارد و فقط و فقط به خاطر اینکه خواهرش عروس خاندان سلطنتی انگلیس است این چنین مورد توجه قرار گرفته. تصویر او مدام بر روی جلد نشریات عامه پسند می رود، گویی که او فردی بزرگ و یا هنرمندی قابل ستایش است.
 
عروس
پیپا میدلتون ۳۴ ساله به تازگی با یک میلیونر ۴۱ ساله ازدواج کرده تا حتی بیشتر از قبل مورد توجه قرار بگیرد. فخر فروشی با ثروت و عروسی بسیار پرخرج پیپا میدلتون که همزمان با حملات تروریستی شهر منچستر صورت گرفت خشم بسیاری را برانگیخت. عامه مردم انگلیس دیگر ابدا نمی خواهند بدانند مراسم عروسی پیپا چقدر هزینه دربرداشته و یا اینکه لباسی که در ماه عسل خود در استرالیا و یا سوئد بر تن کرده چقدر قیمت دارد. انگلیسی ها او را یکی از «بی مصرف ترین» شخصیت مشهور بریتانیا می دانند. «عروس نفرت انگیز» لقب دیگری است که به او می دهند. به نظر انگلیسی ها پیپا و همسرش جیمز متئو زشت ترین عروس و داماد دنیا هم به شمار می روند، زوجی که اکنون از اینکه با ثروتشان فخر فروشی می کنند و مورد توجه هم قرار دارند بسیار لذت می برند.

پیپا پس از به شهرت رسیدن خواهرش کیت میدلتون به نان و نوا رسید. موفق شد خبرنگار شود و کتاب چاپ کند. مدتی شایعه بود که او با هری برادر کوچک تر ویلیام ارتباط دارد.

منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=48571

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0