تاریخ : سه شنبه, ۸ اسفند , ۱۴۰۲ Tuesday, 27 February , 2024
0

چرا محمدرضا گلزار در سریال دل بازی نمیکند؟!

چرا محمدرضا گلزار در سریال دل بازی نمیکند؟!

منوچهر هادی کارگردان سینما و تلویزیون با انتشار پستی در اینستاگرام خبر از جدایی محمدرضا گلزار از سریال دل داد و درباره علت اصلی آن نوشت.

چرا محمدرضا گلزار در سریال دل بازی نمیکند؟!

علت بازی نکردن محمدرضا گلزار در سریال دل

منوچهر هادی کارگردانی که ساخت سریال هایی چون خداحافظ بچه ، عاشقانه و دلدادگان را در کارنامه هنری اش دارد باز هم به سراغ ساخت سریالی برای شبکه نمایش خانگی رفت. عاشقانه منوچهر هادی با استقبال خوبی از سوی مخاطبان روبرو شد و همین موضوع این کارگردان جوان را ترقیب کرد تا به سراغ ساخت سریالی دیگر برای نمایش خانگی برود.

منوچهر هادی به مانند اغلب کارگردان های سینما تیم کاری و بازیگران خودش را دارد و طبق اخبار منتشر شده ، قرار بود سریال دل با بازیگران عاشقانه ساخته شود اما خبرهایی از عدم حضور محمدرضا گلزار در این سریال به گوش میرسد.

توضیح منوچهر هادی درباره علت عدم حضور محمدرضا گلزار در سریال دل

منوچهر هادی با انتشار پستی در اینستاگرام درباره علت اصلی بازی نکردن محمدرضا گلزار در سریال دل توضیح داد.

محمدرضا گلزار و منوچهر هادی

محمدرضا گلزار و منوچهر هادی کارگردان سریال دل

منوچهر هادی با انتشار عکس بالا در اینستاگرامش درباره عدم حضور محمدرضا گلزار در سریال دل نوشت :

پس از وقفه طولانی که در ساخت پروژه دل بوجود آمد و شروع پیش تولید جدید سریال دل به اطلاع میرسانم که رضای گلزارعزیز به دلیل مشغله کاری و شروع کنسرتها و سفرهای در پیش رو متاسفانه در این سریال با ما همراه نیست. جناب رضای گلزار عزیز امیدوارم برنامه ها و کارهای شما مثل همیشه با موفقیت همراه باشد و بزودی در پروژه دیگری در کنارت باشم و اثر دیگری را خلق و ثبت نماییم. خاطره زیبای همکاری با شما در کارهای قبلی همیشه در ذهن من باقیست و جزء افتخارات پرونده کاری من است .

منوچهر هادی که به تازگی سریال دلدادگان را به اتمام رسانده است و از سویی دیگر فیلم سینمایی رحمان ۱۴۰۰ را هم آماده اکران در سینماها دارد، پیش تولید جدید سریال دل را آغاز کرد.
 
محمدرضا گلزار و ساره بیات

محمدرضا گلزار و ساره بیات در سریال عاشقانه

منوچهر هادی که تجربه همکاری با ساره بیات و محمدرضا گلزار را در سریال عاشقانه داشت باز هم در اثر عاشقانه دیگری با این دو بازیگر قرار همکاری داشت که طبق خبر منتشر شده در این سریال جدید منوچهر هادی ، محمدرضا گلزار حضور ندارد.
 
محمدرضا گلزار

محمدرضا گلزار و ساره بیات بازیگران رحمان ۱۴۰۰

تصویربرداری فیلم سینمایی رحمان ۱۴۰۰ اولین روزهای مهرماه امسال به پایان رسید و این فیلم با اتمام مراحل فنی آماده اکران میشود.
 
محمدرضا گلزار و مهران مدیری

محمدرضا گلزار و مهران مدیری در رحمان ۱۴۰۰

محمدرضا گلزار، سعید آقاخانی، یکتا ناصر، بهرام افشاری ، ساره بیات ، مهران مدیری و محمدرضا گلزار در فیلم رحمان ۱۴۰۰ با منوچهر هادی همکاری کردند.
منبع : namnak.com
حتما بخوانید :
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=30213

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0