تاریخ : دوشنبه, ۲۷ فروردین , ۱۴۰۳ Monday, 15 April , 2024
0

ابروهای پر و پهن مد جدید زیبایی

ابروهای پر و پهن مد جدید زیبایی

این روزها ابروهای پرپشت و پهن بین خانم ها بسیار مد شده است بهتر است شما هم دیگر به ابروهایتان دست نزنید تا از مد روز غافل نباشید.

ابروهای پر و پهن مد جدید زیبایی

ابروهای پر و پهن جدیدترین مدل ابرو

موچین هایتان را کنار بگذارید! وکس را فراموش کنید! اگر هنوز خبردار نشدید، بدانید که ابروهای پهن، پُر و زیبا، بازگشته اند!

همانطوریکه می دانیم امروزه ابروهای پر و پهن مد است پس بهتر است موچین هایتان را کنار بگذارید! موم را از یاد ببرید! اگر هنوز نمی دانید، بدانید که ابروهای پهن، پُر و زیبا، مد هستند .

ابروهای پر

ابروهای پر و پهن

بعد از دوره ی ابروهای نازک دهه ۹۰ (مثل ابروهای پاملا اندرسون، درو بریمور و کریستینا آگیلرا). حالا موجی از ستاره ها مثل کمیلا بل، ریتا اورا، کیرا نایتلی و دمی لواتو و بله، حتی خواهران کارداشیان، مدافعان ابروهای طبیعی و پهن هستند.

هیچ چیز خوشحال کننده تر از این نیست که دوره ی قوس طبیعی ابروها بازگشته است. بخصوص بعد از فهمیدن اینکه متاسفانه چه تعداد از زنان و مردان مجبور به پرداخت هزینه هایی بیش از ۵ هزار دلار برای پیوند زدن ابرو شده اند. این اتفاق به تنهایی کافیست که باعث شود شما بخواهید دیگر بیش از حد از موچین ها استفاده نکنید. البته مطمئنا می توان گفت گرایش به ابروهای طبیعی و زیبا اتفاق جدیدی نیست.

بروک شیلدز، جنیفر کانلی، آدری هپبورن، مدونا، و الیزابت تیلور، همگی در طول تاریخ سینما و مد، سردمدار ابروهای زیبا و طبیعی بوده اند. برای مثال، نمی توانیم تصور کنیم ویدئوی vogue مدونا، بدون آن ابروهای کاملا طبیعی و زیبا چگونه می شد.
این خواننده همیشه اعتقاد داشت که ابروها، مهمترین قطعه ی پازل در ساختار صورت هستند. ابروها نه تنها به صورت ما شکل و فرم می دهند، بلکه به اعتقاد بسیاری از متخصصین مد و زیبایی، ابروهای پهن تر، نشانه ای از اعتماد به نفس، قدرت، و بله، جوانی هستند.

به همین دلیل است که برند های برجسته ای همچون آناستازیا بورلی هیلز و بنفیت، امپراطوری های خود را روی اصول دفاع از ابروهای طبیعی و پر بنا کرده اند. هر دو کمپانی، همیشه مشتری هایشان را تشویق کرده اند تا شکل طبیعی قوس ابروهایشان را حفظ کنند. همگی این برند ها می دانند وقتی حرف از ابروهاست، پهن تر و بزرگ تر، بهتر است!

بریمور و آگیلرا هم به تازگی متوجه این موضوع شده اند. البته پاملا اندرسون همچنان نیاز دارد روی خودش کار کند!
بعد از تمام بلاهایی که سر ابروهایمان آوردیم، آنها را با موچین برداشتیم، وکس کردیم، بند انداختیم و حتی آنها را نقاشی کردیم، حالا خوش شانس هستیم که ابروهایمان همچنان رشد می کنند. حالا وقت این است که کمی به ابروهایمان عشق و محبت، و البته استراحت بدهیم و بگذاریم تا دوباره رشد کنند!

منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=3624

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0