تاریخ : دوشنبه, ۱۴ اسفند , ۱۴۰۲ Monday, 4 March , 2024
2

شخصیت شناسی خانم ها بر اساس اندازه مو

شخصیت شناسی خانم ها بر اساس اندازه مو

از روی کوتاهی و بلندی موی خانم ها میتوان شخصیت شناسی کرد, اندازه موهایتان رازهایی از شخصیت تان را فاش میکند.

شخصیت شناسی خانم ها بر اساس اندازه مو

شخصیت شناسی با اندازه موها

در این مطلب نیز به بیان ویژگی شخصیتی افراد بر اساس اندازه موهای آن ها پرداخته ایم. البته باید توجه داشته باشید که این ویژگی ها به زنان مربوط است و در مورد مردان مصداق ندارد.

موها یکی از جنبه های اصلی ظاهر محسوب می شوند و مطالعات نشان داده اند کوتاهی یا بلندی مو با شخصیت افراد در ارتباط است، دانشمندان با تحقیق بر روی خانم ها به ارتباط بین شخصیت و کوتاهی و بلندی مو پی برده اند که در زیر به برخی از آنها اشاره شده است.

شخصیت شناسی

شخصیت شناسی با کوتاهی و بلندی مو

 

شخصیت افراد با مدل مو خیلی کوتاه

بر اساس تحقیقات محققان درشخصیت شناسی خانم ها نشان داده شده، خانم هایی که علاقه دارند مدل مو کوتاه (تصویر شماره ۱) داشته باشند، اغلب دوست داشتنی و منطقی هستند و معمولا دوستی طولانی مدتی با افراد دیگر دارند.

این خانم ها هنگام مواجه با مشکلات معمولا هوشمندانه عمل کرده و در برابر مشکلات مقاوم و محکم ایستادگی می کنند همچنین افرادی پر انرژی هستند و این موضوع موجب می شود که گهگاهی بدون تفکر عمل کنند، اما در نهایت، آنها بیشتر اوقات با فکر و منطق به دنبال یک راه حل مناسب برای مشکلات خود بوده و بیشتر افراد به دلیل شخصیت ویژه شان به آنها احترام می گذارند.

شخصیت خانم ها بامدل مو کوتاه

محققان و روانشناسان در شخصیت شناسی خانم ها با مدل مو کوتاه (تصویر شماره ۲) عنوان کرده اند که آنها اغلب صادق هستند و همیشه حقیقت را بیان می کنند.

این دسته از خانم ها همیشه می دانند بین زندگی شخصی و کار چگونه تعادل ایجاد کنند و اغلب سرعت عمل بالایی در تصمیم گیری دارند و از تجربه های جدید استقبال می کنند و شجاع هستند و از تغییرات ترسی ندارند اما با این حال برخی مواقع به شدت خجالتی می شوند.

شخصیت خانم ها با موی متوسط

مدل موهای متوسط را (تصویر شماره ۳) خانم هایی می پسندند که اغلب احساس رضایت از خود می کنند و دوستی صادقانه ای دارند، آنها معمولا هوشمندانه عمل کرده و همیشه تلاش می کنند تا با ساده ترین راه ممکن مشکلات را حل کرده و دیگران را با رفتار و سادگی ظاهر خود جذب می کنند.

شخصیت خانم ها با موی بلند

خانم هایی که مدل موی بلند (تصویر شماره ۴) می پسندند شخصیت شناسی جالبی دارند، آنها اغلب رویاپرداز هستند و زندگی عاشقانه را دوست دارند و در تصورات خود برای آینده زندگی رویاپردازی می کنند و تحمل انتقاد و حسادت دیگران را ندارند همچنین وقتی عاشق کسی می شوند حاضرند همه چیزشان را فدای عشق خود کنند.

خانم های مو بلند احساساتی و خلاق هستند و ایده های فراوانی در سر دارند.

منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=3711

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0