تاریخ : چهارشنبه, ۲ اسفند , ۱۴۰۲ Wednesday, 21 February , 2024
1

پرخوری دختر جوان در مقابل کاربران اینترنتی! + عکس

پرخوری دختر جوان در مقابل کاربران اینترنتی! + عکس

این دختر جوان ۳۴ ساله لقب پرخورترین فرد دنیا را به خود اختصاص داده است چراکه او هرماه ۶۵۰۰ یورو بابت خوردن غذا هزینه میکند.

پرخوری دختر جوان در مقابل کاربران اینترنتی! + عکس

دختر جوانی که ۶۵۰۰ یورو در ماه فقط می خورد!

این روزها در فضای مجازی شاهد عکس هایی از جوانانی هستیم که با انجام برخی اقدامات شخصی خود سعی دارند خود نمایی کنند چنانچه یک دختر جوان فقط با غذا خوردنش اسباب سرگرمی کاربران اینترنتی شده است.

یک دختر جوان ۳۴ ساله به نام «پارک سئویئون» شغل خود را ترک کرده و تمام وقت در آپارتمان خود در سئول، در مقابل چشم کاربران اینترنتی غذا می خورد و ده ها هزار نفر به تماشای او نشسته اند.این کار در فرانسه گسترش پیدا کرده است اما با این تفاوت که محل سکونت ها فرق دارد؛ پدیده دیگری به نام «موگ بانگ» در آسیا در حال رشد است که شخص در مقابل دوربین کامپیوتر و به صورت آنلاین در مقابل بسیاری از کاربران ناشناخته غذا خوردن خود را به نمایش می گذارد و در کره جنوبی محبوبیت زیادی پیدا کرده است.

دختر

برخی از کارشناسان این فعالیت مغذی و سودمند را به عنوان یک احساس تعلق به جامعه دانسته و گفتند که با توجه به موفقیت این عمل که موجب درآمد ۶۵۰۰ یورو در ماه می شود مردم تنهای زیادی در کره جنوبی وجود دارند که با این کار از تنهایی در می آیند.

منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=48004

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0