تاریخ : چهارشنبه, ۲ اسفند , ۱۴۰۲ Wednesday, 21 February , 2024
0

پزشک ۱۰۲ ساله ای که روزی ۱۰ ساعت کار می کند +تصاویر

پزشک ۱۰۲ ساله ای که روزی ۱۰ ساعت کار می کند +تصاویر

ادامه کار پزشکی که بیش از ۱۰۰ سال سن دارد برای درمان بیماران ریشه در علاقه ای دارد که او را توانمند به داشتن ساعت کاری بالا می سازد.

پزشک ۱۰۲ ساله ای که روزی ۱۰ ساعت کار می کند +تصاویر

پزشک ۱۰۲ ساله همچنان بیماران را درمان می کند

پیرترین پزشک پونا در هند بیش از ۱۰۰ سال سن دارد اما برای درمان بیماران همیشه پرانرژی و سرزنده است ، این پزشک سالهاست که برای درمان ۳۰ دلار هزینه دریافت می کند.
Pune’s Oldest Doctor Is 102-Year-Old. Yet He Works Tirelessly And Charges Patients Only Rs 30
کار پزشک پیر

عکس پزشک ۱۰۲ ساله ای که همچنان کار می کند 

پزشک ۱۰۲ ساله که روزی ۱۰ ساعت کار می کند

پیرترین پزشک در هندوستان که سالهاست برای درمان به روستاهای این کشور سفر می کرده است حالا بعد از عبور از سن ۱۰۰ سالگی همچنان روزی ۱۰ ساعت کار کرده و هنوز قصد بازنشسته شدن ندارد.
دکتر “بالوات گاتپاندی” در گفتگو با Hindustan Times گفت :پزشک بودن یکی از خارق العاده ترین کارهای دنیاست ، زمانی که شما بهترین خدمات را برای نجات یک انسان در دست دارید پس نباید آن را به این راحتی کنار گذاشته و دور شوید.آرزو دارم تا زمانی که زنده هستم بتوانم بیماران را درمان کنم و البته از این راه امورات زندگی خود را به راحتی بگذرانم. او که خود را فردی پرکار می داند در ادامه گفت :به هیچ عنوان نمی توان بیکار بنشینم و زمانی که فردی برای درمان مراجعه نمی کند کتاب های پزشکی را مطالعه می کنم.
کار پزشک

۱۰ ساعت کاری برای پیرترین پزشک 

 او راز سلامتی و سرزندگی اش را رژیم غذایی مناسب و ورزش عنوان کرده است و می گوید:قانون یک سیب در روز را رعایت می کنم و برای دور بودن از هر نوع بیماری به تغذیه و ورزش اهمیت می دهم.
منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=48730

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0