تاریخ : سه شنبه, ۱ اسفند , ۱۴۰۲ Tuesday, 20 February , 2024
2

خوشتیپ و جذاب شدن با کمترین هزینه + عکس

خوشتیپ و جذاب شدن با کمترین هزینه + عکس

آیا بدون پوشیدن لباس های گرانقیمت میتوان خوشتیپ شد؟ در ادامه به شما میگوییم که چطور با کمترین هزینه خوشتیپ و شیکپوش شوید.

خوشتیپ و جذاب شدن با کمترین هزینه + عکس

راه های خوشتیپ شدن با هزینه کم

اگر حس میکنید به اندازه کافی خوشتیپ نیستید و میخواهید بدون پوشیدن لباس های گرانقیمت و آنچنانی شیکپوش باشید با این مطلب از نمناک همراه ما باشید. بهتر است این را بدانید که پوشیدن لباس های مارک دار و گرانقیمت تضمینی برای خوشتیپ شدن شما نیست یعنی امکان دارد شما با لباس هایی که فوق العاده گران هستند خوشتیپ نشوید ولی با لباسی که قیمت چندانی ندارد حسابی خوش استایل شوید.

اگر به مجله های مد و لباس سر زده باشید متوجه میشوید که تمام مدلینگ ها لباس های گرانقیمت و مارک دار به تن دارند که باعث میشود شما افسوس بخورید که چگونه برای خوش تیپ شدن از این لباس های گران قیمت بخریم و تن کنیم؟ بهتر است این را بدانید که برای شیک پوش بودن لازم نیست زیاد خرج کنید با کمترین هزینه ها هم میشود خوش پوش شد, در ادامه ترفندهای آن را به شما میگوییم.

خوشتیپ شدن

رازهای خوشتیپ شدن خانم ها

  • لباس های خوش دوخت بخرید( نه لزوما گران قیمت و مارک دار)
  • از لباس هایتان به خوبی نگهداری کنید
  • تشخیص دهید چه لباس هایی به شما می آید
  • لباس های اندازه تن تان را بپوشید نه تنگ و نه گشاد
  • استایل شخصی خودتان را داشته باشید
  • هوشمندانه خرید کنید
  • اعتماد به نفس داشته باشید
  • عطر بزنید
  • لباس های قدیمی را دور بریزید

شما اگر زرنگ باشید به جای اینکه اول فصل لباس بخرید صبر میکنید آخر فصل زمانی که همان لباس ها حراج میشود خرید میکنید زیرا اول هر فصل لباس ها با قیمت سرسام آور عرضه میشوند.

خوشتیپ شدن

خوشتیپ شدن با هزینه کم

برای مجالس مهم و مراسم عروسی فامیل و دوستان نزدیک می ارزد که برای لباس هزینه کنید, اصولا هزینه کردن برای لباس مجلسی یک کار هوشمندانه است. شما به جای آن که پول زیادی برای خرید لباس های خانگی و لباس های رومزه صرف کنید پول هایتان را پس انداز کنید و یک لباس مجلسی شیک بخرید تا در مجلس که همه دوستان و فامیل هستند بپوشید.

نکته دیگری که برای خوشتیپ بودن ضروری است این است که تیپ سر تا پا مشکی بزنید, لباس های مشکی با قیمت مناسب بخرید و یک استایل مشکی شیک برای خود بسازید.

منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=4362

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0