تاریخ : دوشنبه, ۱۴ اسفند , ۱۴۰۲ Monday, 4 March , 2024
0

آرایش سینمایی مناسب چهره شما!

آرایش سینمایی مناسب چهره شما!

آرایش سینمایی حتما تفاوتی با میکاپ متناسب با مراسم عروسی و جشن ها خواهد داشت پس نباید برای رفتن به سینما از همان روش همیشگی در آرایش صورت استفاده کرد.

آرایش سینمایی مناسب چهره شما!

آرایش سینمایی و میکاپ ساده چهره

اکثر خانم ها بدون آنکه بدانند و به اشتباه برای رفتن به سینما هم آرایش می کنند ، آرایشی که اصلا متناسب با فضا نیست چرا که چهره آنها برای همه مکان ها نیاز به آرایش ندارد و همین اشتباه زیبایی و جذابیت خانم ها را کاهش می دهد . از نظر کارشناسان آرایشگری برای رفتن به سینما، میکاپ کردن لازم نیست ولی طبق عادت اشتباه خانم های ایرانی اگر اصرار به این کار دارید بهتر است آرایش فوق العاده لایت و ملایم باشد؛ نسخه ای که ما در این صفحه به شما پیشنهاد می کنیم.

اصول آرایش سینمایی

ابروها را پر کنید

با ابروهای خالی و نامرتب به سینما نروید. اگر قسمتی از ابروهای تان خالی است و احتیاج به پر کردن دارد با سایه ای ملایم و همرنگ موهای تان جاهای خالی را پر کنید، ولی نه به صورت مصنوعی.

کرم پودر نزنید.

اگر این روزها تصمیم دارید با دوستان تان به سینما بروید و صورت تان جوش زده یا لکی در صورت دارید و دوست دارید صورت تان صاف نشان داده شود، می توانید از کرم پودرهای بسیار رقیق کمک بگیرید تا زیاد به چشم نیاید، درغیراین صورت برای سینما رفتن احتیاجی به کرم پودر نیست .

آرایش سینمایی

آرایش سینمایی و میکاپ مناسب برای سینما رفتن

سایه ممنوع
برای سینما، سایه زدن را فراموش کنید. سعی نکنید برای زیباتر شدن، مسخره عام و خاص شوید. در همه جای دنیا سایه برای مهمانی ها و عروسی ها استفاده می شود. پس اگر دوست دارید زیبایی طبیعی خود را از دست ندهید فکر سایه زدن را از سرتان بیرون کنید.

لب را برجسته نکنید
اگر قرار است در سینما از رژلب استفاده کنید پیشنهاد ما به شما برق لب به رنگ رژگونه است. رنگ رژلب می تواند آرایش را پررنگ تر یا کمرنگ تر نشان دهد و مسلما این را می دانید که سینما جایی برای رژلب های پررنگ نیست و بهتر است از رنگ های ملایم تری استفاده کنید.

خط چشم پهن اصلا
گاهی وقت ها خط چشم می تواند در زیبایی چشم های شما تاثیر بسزایی داشته باشد. اگر می خواهید چشم های تان از بی حالی دربیاید، از خط چشم باریک استفاده کنید، همچنین بهتر است به جای خط چشم مشکی از قهوه ای استفاده کنید چون چشم ها را جذاب تر نشان می دهد و کمتر به چشم می آید.

رژ گونه در سینما
پیشنهاد می کنیم برای رفتن به سینما از زدن بیش از اندازه رژگونه جدا خودداری کنید. مبادا گونه های تان را قرمز و پررنگ کنید، اگر دوست دارید به صورت تان رنگ بدهید و گونه های تان نشان داده شود، رژگونه کمرنگ به شما کمک می کند تا گونه های تان به صورت طبیعی رنگ داشته باشند.

منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=3006

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0