تاریخ : شنبه, ۱۲ اسفند , ۱۴۰۲ Saturday, 2 March , 2024
1

ساخت زیر آسمان شهر ۴ منتفی شد؟!

ساخت زیر آسمان شهر ۴ منتفی شد؟!

سیروس میمنت بازیگر و نویسنده سریال زیر آسمان شهر ۴ درباره آخرین وضعیت ساخت این سریال توضیح داد و درباره احتمال منتفی شدن ساخت زیر آسمان شهر ۴ خبرهای جدیدی را منتشر کرد.

ساخت زیر آسمان شهر ۴ منتفی شد؟!

توقف ساخت سریال زیر آسمان شهر ۴

درحالی که از مدتها پیش زمزمه هایی از ساخت سریال زیر آسمان شهر ۴ به گوش میرسید و خبرها حاکی از همکاری رضا عطاران با مهران غفوریان در ساخت این مجموعه بود ، روز گذشته این خبرها تا حدودی تکذیب شد و خبر از منتفی شدن ساخت زیر آسمان شهر به گوش رسید.

مشکلات مالی ساخت زیر اسمان شهر ۴ را منتفی کرد

سیروس میمنت بازیگر تلویزیون و نویسنده سریال زیر آسمان شهر٤ در ارتباط با آخرین وضعیت ساخت فصل جدید این مجموعه نمایشی گفت:در حال حاضر ساخت سری جدید زیر آسمان شهر به دلایل مالی تقریبا منتفی شده و احتمال ساخت این مجموعه نمایشی به کارگردانی مهران غفوریان و مهران مهام در آینده خیلی ضعیف است.

وی در ارتباط با روند ساخت سریال زیر آسمان شهر ٤، گفت:حدود دو سال قبل طرح یک سریال آپارتمانی نود قسمتی را به مهران مهام دادم که وی در همان جلسات خطاب به من گفت مردم، مسئولان و مدیران صداوسیما پس از گذشت این همه سال هنوز دنبال ساخت «زیر آسمان شهر» هستند؛ این طرح آپارتمانی را به «زیر آسمان شهر ٤» تبدیل کنیم که تصمیم وی با موافقت من همراه بود و کارهای اولیه را با مهران غفوریان آغاز کردیم.

 زیر آسمان شهر 4

احتمال ساخت زیر آسمان شهر ۴ بسیار ضعیف است

این بازیگر با اعلام اینکه رضا عطاران هم چندین جلسه در جلسات فیلمنامه نویسی شرکت کرد، خاطرنشان کرد:رضا عطاران بنیانگذار نوشتاری کاراکترهای «زیر آسمان شهر» است که علیرغم کسالت و بیماری پدر خود در آن مقطع در چند جلسه فیلمنامه نویسی با حضور من و مهران غفوریان حاضر شد و نظرات سازنده و بسیار خوبی هم داد که از نظرات وی هم استفاده کردیم.

وی با اشاره به اینکه از سال ٩٦ ساخت فصل چهارم سریال زیر آسمان شهر جدی شد، گفت:اواسط سال جاری بود که برنامه ریزی های لازم برای پروسه ساخت سری جدید «زیر آسمان شهر» را آغاز کردیم که مهران غفوریان به عنوان بازیگر به سریال «ماه تی تی» داود میرباقری پیوست و به دلیل اینکه دوست داشت با میرباقری کار کند، ساخت «زیر آسمان شهر» متوقف شد و «ماه تی تی» هم به سرانجام نرسید و نیمه تمام ماند. نهایتا به فصل زمستان رسیدیم که مهران غفوریان و مهران مهام هر کدام درگیر مسائل خودشان شده بودند و ساخت زیر آسمان شهر ٤ متوقف شد.

بازیگر سریال خانه به دوش در ادامه اضافه کرد:اگر «زیر آسمان شهر ٤» ساخته نشود، طرح آپارتمانی خودم را که به «زیر آسمان شهر٤» تبدیل شده است را به همان قالب اولیه یا تازه درخواهم آورد و مجددا برای ساخت آن در صداوسیما اقدام خواهم کرد.

زیر آسمان شهر 4

 زیر آسمان شهر ۴ ساخته نمیشود

سریال زیر آسمان شهر به تهیه کنندگی و کارگردانی مهران غفوریان در دهه ۸۰ تولید شد. در زیر آسمان شهر که سریالی آپارتمانی بود، بازیگرانی چون حمید لولایی، ملکه رنجبر، مهران غفوریان، رضا ژیان، زنده یاد کیومرث ملک مطیعی، نصرالله رادش، یوسف تیموری، معصومه کریمی، آرام جعفری، اشکان اشتیاق و … به ایفای نقش پرداختند.
زیر آسمان شهر سریالی کمدی بود که در سال ۱۳۸۰ خورشیدی از شبکه ۳ سیمای جمهوری اسلامی ایران پخش می شد. این سریال به دلیل پخش هر شب و دست اندرکاران موفق، توانست از مجموعه های بسیار موفق صدا و سیمای ایران بشود. سال های بعد زیر آسمان شهر ۲ و ۳ نیز ساخته شد. از جمله عوامل موفقیت این سریال، پرداختن به مسائل روز و تأثیرپذیری از خواسته های مخاطب بود که البته در سری دوم و سوم کم رنگ تر شدند .
منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=26976

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0