تاریخ : جمعه, ۴ اسفند , ۱۴۰۲ Friday, 23 February , 2024
0

مسابقه خوردن لوازم خانه توسط ژاپنی ها! + تصاویر

مسابقه خوردن لوازم خانه توسط ژاپنی ها! + تصاویر

زن و مردانی که با اشتیاق در مسابقه خوردن لوازم خانه شرکت کرده اند به راحتی پایه میز ، دستگیره در ، تابلو و حتی کفش را می خورند ، ماجرای این اشتیاق برای خوردن وسایل غیرخوراکی چیست؟

مسابقه خوردن لوازم خانه توسط ژاپنی ها! + تصاویر

بازی و مسابقه خوردن لوازم خانه!

در تصاویر و کلیپ های تازه منتشر شده در فضای مجازی زنان و مردان ژاپنی را می بینیم که با میل و علاقه خاص تکه ای از لوازم خانه را با دندان جدا کرده و میخورند و جالب تر اینکه درحالیکه تصور می شود چهره آنها بعد از خوردن این لوازم نشان از طعم بدی باشد برعکس حالت لذت به خود می گیرد ،ماجرا چیست؟

خوردن لوازم خانه 

تصاویر جالب از مسابقه سرکاری خوردن لوازم خانه

در این مسابقه گفته می شود که شرکت کنندگان بایستی هر یک از لوازمی را که به آنها تعارف می شود بخورند ، از کفش چرم تا دستگیره درب . مرد جوانی با گاز گرفتن دستگیره در شروع می کند و در یکی از زنان جوان شرکت کننده لبه ی میز را گاز می زند.

کاربران ژاپنی فضای مجازی این روزها با انتشار تصاویر و کلیپ هایی با موضوع مسابقه خوردن لوازم خانگی توجه همه را به خود جلب کردند بعد از چند روز کنجکاوی کاربران فضای مجازی در این مورد بلاخره اجرا کنندگان مسابقه راز آن را فاش کردند.

 خوردن لوازم خانه

خوردن لوازم خانه

در تصاویر بخش هایی از این کلیپ مشاهده می کنید که چطور شرکت کنندگان به راحتی تکه ای از میز تابلو یا حتی دستگیره در را با دندان جدا کرده و به راحتی می خورند ، البته که باید خوردن این لوازم لذت بخش و ساده باشد چرا که جنس آنها از شکلات است نه چوب و فلز.

خوردن لوازم خانه

خوردن لوازم خانه از جنس شکلات

بله گروهی به همین سادگی یک برنامه ی حرفه ای برای فریب کاربران فضای مجازی طراحی کردند تا ثابت کننده واقعیت ها را نمی توان از طریق فضای مجازی درک کرد. 

منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=48580

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0