تاریخ : چهارشنبه, ۲ اسفند , ۱۴۰۲ Wednesday, 21 February , 2024
2

رانندگی جنجالی کودک ۱۰ ماهه + فیلم

رانندگی جنجالی کودک ۱۰ ماهه + فیلم

رانندگی کودک ، رفتاری خطرناک که برخی از والدین برای ثبت لحظاتی متفاوت انجام می دهند . دختربچه ی ۱۰ ماهه تایلندی در یک بزرگراه پشت فرمان خودروی پدرش بود که خشم مردم این کشور را برانگیخت.

رانندگی جنجالی کودک ۱۰ ماهه + فیلم

خشم مردم تایلند با دیدن فیلم رانندگی کودک ۱۰ ماهه

اولین بار نیست که می بینیم و میشنویم والدین بی توجه به سپردن فرمان خودوری در حال حرکت خود وسط جاده به فرزند کم سن و سالشان جنجال به پا می کنند رفتاری که پدر جوان تایلندی با انجام آن خشک مردم کشورش را برانگیخت و واکنش های تندی دریافت کرد. 

A Thai father has sparked outrage after he posted a video of his 10-month-old baby daughter standing on his lap and holding the steering wheel while he was driving along a main road.

 رانندگی کودک

رانندگی کودک ۱۰ ماهه تایلندی خشم مردم این کشور را برانگیخت

 

واکنش های تند مردم تایلند به کلیپ رانندگی کودک ۱۰ ماهه

 در کلیپ منتشر شده از دختربچه ۱۰ ماهه ی تایلندی که در یک بزرگراه پشت فرمان خودوری پدرش ایستاده و بدون کمک کسی به نوعی هدایت فرمان اتومبیل را به دست گرفته است ، پدر این کودک برای بیشتر کردن حساسیت و جذابیت کلیپ دستانش را از فرمان کنار کشیده و اجازه می دهد دختر چند ماهه اش در بزرگراه رانندگی کند.

این مرد که با هدف گرفتن نظرات پر از محبت و موج مثبت کلیپ را منتشر کرده بود با واکنش های کاربران فضای مجازی مطمئنا شوکه شد و دریافت که باید هرچه سریعتر صفحه خود را برای مدتی ببندد.

ریشه واکنش های تند کاربران تایلندی به این کلیپ آمار بالای مرگ براثر تصادفات جاده ای است که سالیانه به ۲۴٫۰۰۰ نفر می رسد.

کلیپ جنجالی رانندگی کودک ۱۰ ماهه در بزرگراه  

 

منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=48970

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0