تاریخ : دوشنبه, ۱۴ اسفند , ۱۴۰۲ Monday, 4 March , 2024
3

ناخن هایتان را گل گلی طراحی و دیزاین کنید + تصاویر

ناخن هایتان را گل گلی طراحی و دیزاین کنید + تصاویر

طراحی ناخن به شکل گل گلی مد فصل بهار و تابستان است که خانم های جوان از مدل های مختلف آن با لاک های خوش رنگ استفاده میکنند.

ناخن هایتان را گل گلی طراحی و دیزاین کنید + تصاویر

طراحی ناخن گل گلی فانتزی و شیک

اگر نمیدانید در فصل بهار از کدام مدل طراحی ناخن استفاده کنید پیشنهاد ما به شما ایده های گل گلی است, برای داشتن استایل شاد و بهاری ناخن های گلدار به شما کمک میکنند.مدل های متنوعی برای دیزاین ناخن گلدار وجود داد که با لاک های خوش رنگ حسابی دستان تان زیبا میشوند.

طراحی ناخن کوتاه

مدل طراحی ناخن گل گلی

برای طراحی ناخن گلدار از لاک هایی به رنگ های شاد مانند صورتی و بنفش استفاده کنید و با سلیقه خودتان و ایده گرفتن از این مدل ها زیباترین گل ها را روی ناخن هایتان طراحی کنید. البته در انتخاب رنگ لاک میتوانید به رنگ پوست دستتان نگاه کنید و بر اساس آن رنگ لاک تان را انتخاب کنید. اگر پوست دستتان سفید است که همه رنگ لاک برایتان مناسب است اما اگر سبزه هستید لاک هایی به رنگ روشن انتخاب کنید.

طراحی ناخن

دیزاین ناخن گلدار شیک

با مشاهده این تصاویر میتوانید تکنیک ترکیب کردن چند رنگ لاک را بیاموزید و بدانید که کدام رنگ لاک ها با هم ست میشوند. میتوانید از لاک های مات استفاده کنید و ناخن های خاص تری داشته باشید.

این مدل ها طراحی ناخن هم برای مجالس مناسب اند و هم مهمانی های ساده, اگر برای مجلس طراحی ناخن گل گلی انتخاب کردید از لاک های جیغ استفاده کنید تا دستان تان جذاب تر شوند.

طراحی ناخن بهاری

طراحی ناخن بهاری ۲۰۱۸

دیزاین ناخن

دیزاین ناخن بهار سال ۹۷

طراحی ناخن گلدار

طراحی ناخن گلدار با لاک صورتی

طراحی ناخن

طراحی ناخن ساده با لاک مات و براق

طراحی ناخن گل گلی

طراحی ناخن گل گلی مشکی و قرمز

طراحی ناخن

طراحی ناخن به رنگ سال ۲۰۱۸

منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=4395

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0