تاریخ : چهارشنبه, ۲ اسفند , ۱۴۰۲ Wednesday, 21 February , 2024
1

استندآپ کمدی هایی متفاوت در نیمه نهایی خنداننده شو

استندآپ کمدی هایی متفاوت در نیمه نهایی خنداننده شو

شب گذشته علی صبوری و امیرحسین قیاسی در نیمه نهایی خنداننده شو ۲ به رقابت با یکدیگر پرداختند تا با رای مردم یکی از فینالیست های خنداننده شو شوند.

استندآپ کمدی هایی متفاوت در نیمه نهایی خنداننده شو

در نیمه نهایی خنداننده شو ۲ چه گذشت

برنامه خندوانه با اجرای احسان کرمی شب گذشته ۲۶ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۳ روی آنتن شبکه نسیم رفت. در برنامه شب گذشته خندوانه دو کمدین جوان در شب دوم از مرحله نیمه نهایی خنداننده شو به رقابت با یکدیگر پرداختند تا یکی از آنها فینالیست این دوره از خنداننده شو باشد.

علی صبوری از گروه فرهاد آئیش و امیرحسین قیاسی از گروه رامبد جوان و علی صبوری از گروه فرهاد آئیش در شب دوم از نیمه نهایی خنداننده شو رقیب یکدیگر بودند.

رقابت در شب دوم از مرحله نیمه نهایی خنداننده شو

خنداننده شو ۲ با حضور چهار داور این دوره رامبد جوان ، پانته آ بهرام ، فرهاد آئیش و اشکان خطیبی به روزهای پایانی خود نزدیک میشود. شب گذشته مرحله نیمه نهایی خنداننده شو با اجرای دو استندآپ کمدی جذاب به پایان رسید.

مرحله نیمه نهایی خنداننده شو

رقابت ابوطالب حسینی و وحید رحیمیان در مرحله نیمه نهایی خنداننده شو

در شب اول مرحله نیمه نهایی خنداننده شو وحید رحیمیان از گروه فرهاد آئیش و ابوطالب حسینی از گروه پانته آ بهرام به رقابت با یکدیگر پرداختند .

مرحله نیمه نهایی خنداننده شو

رقابت علی صبوری و امیرحسین قیاس در مرحله نیمه نهایی خنداننده شو

در شب دوم از مرحله نیمه نهایی خنداننده شو ۲ علی صبوری کمدین جوان گروه فرهاد آئیش استندآپ کمدی خود را مقابل امیرحسین قیاسی از گروه رامبد جوان اجرا کرد .

داوران خنداننده شو

اشکان خطیبی ، پانته آ بهرام ، فرهاد آئیش و رامبد جوان داوران خنداننده شو

نظر داوران نسبت به اجرای هر دو شرکت کننده شب دوم مرحله نیمه نهایی خنداننده شو مثبت بود و نویسندگی امیرحسین قیاسی نظرات خوبی را از سوی داوران دریافت کرد.

 خنداننده شو

چهار شرکت کننده مرحله نیمه نهایی خنداننده شو

حالا باید منتظر ماند و دید از میان چهار شرکت کننده باقی مانده در مسابقه خنداننده شو ۲ یعنی وحید رحیمیان ، ابوطالب حسینی ، امیرحسین قیاسی و علی صبوری کدام یک به مرحله نهایی خنداننده شو راه پیدا میکنند و آنجا رقیب یکدیگر میشوند.

منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=29421

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0