تاریخ : جمعه, ۲۵ خرداد , ۱۴۰۳ Friday, 14 June , 2024
0

انواع مختلف کاغذ دیواری پتینه با سبک‌های مختلف

انواع مختلف کاغذ دیواری پتینه با سبک‌های مختلف

در ادامه شما را با کاغذ دیواری پتینه و همچنین انواع آن اطلاعات دقیق و مفیدتری را در اختیار شما قرار خواهیم داد.

انواع مختلف کاغذ دیواری پتینه با سبک‌های مختلف

کاغذ دیواری پتینه یک انتخاب عالی برای خانه‌هایی است که از سبک کلاسیک و قدیمی خوششان می‌آید. سبک پتینه زیبایی منحصر به فردی را به دکوراسیون داخلی منزل هدیه می‌دهد. شما با انتخاب این مدل از کاغذ دیواری می‌توانید الگویی متنوع در خانه داشته باشید که گرمی، جذابیت و زیبایی منزل را دو برابر می‌کند. در ادامه شما را با کاغذ دیواری پتینه و همچنین انواع آن اطلاعات دقیق و مفیدتری را در اختیار شما قرار خواهیم داد.

کاغذ دیواری پتینه چیست؟ زیبایی و سبک منحصر به فرد دکوراسیون داخلی خانه

کاغذ دیواری‌های پتینه معمولا برای سبک قدیمی دکوراسیون داخلی خانه استفاده می‌شوند. طرح‌های کاغذ دیواری پتینه از ظاهر قدیمی یا فرسوده مانند چوب، فلز یا سنگ پیروی می‌کنند.

هنگامی که از کاغذ دیواری پتینه در دکوراسیون داخلی منزل استفاده می‌کنید، گویی یک تیکه از دیوار دچار زنگ‌زدگی، ترک، محو شدن و پوسته شدن شده است. در واقع طرح‌ها و الگوهای روی کاغذ دیواری این حس را به شما القا می‌کنند.

همچنین کاغذ دیواری پتینه به دیوار عمق و بافت می‌بخشد. در واقع با استفاده از این سبک می‌توانید توجه مخاطبین بیشتری را به دیوار جذب کنید. برای مشاهده طرح‌های مختلف کاغذ دیواری پتینه همین حالا می‌توانید به وبسایت کاغذ دیواری اکستریم والز مراجعه کنید.

زیبایی‌شنایی کاغذ دیواری پتینه معمولا با سبک‌های وینتیج و صنعتی یا سایر مفاهیم طراحی که حس شخصیت و تاریخی را در برمی‌گیرند، ادغام شده است.

به همین منظور با بهره از کاغذ دیواری پتینه می‌توانید یک ظاهر یا حس روستایی، قدیمی و تزئینی به خانه هدیه ببخشید. بنابراین کاغذ دیواری پتینه دکوراسیون منزل شما را فوق‌العاده زیبا خواهد کرد.

انواع مختلف کاغذ دیواری پتینه با سبک‌های مختلف

مزایای کاغذ دیواری پتینه چیست؟ سبک فوق‌العاده و محسورکننده برای منزل

انواع کاغذ دیواری پتینه را در بازار مشاهده می‌کنید که همه آن‌ها معمولا ضد آب طراحی شده‌اند. از دیگر مزایای کاغذ دیواری پتینه می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • تمیز شدن تنها به کمک دستمال مرطوب
  • گزینه مناسب و مقرون به صرفه برای پوشش دیوارها و حتی روی سقف
  • دوارم بیشتر به نسبت سایر کاغذ دیواری‌های موجود در بازار
  • اماکن ترمیم با استفاده از یک تکه کاغذ دیواری پتینه دیگر
  • عدم نیاز به به تعویض مجدد و هزینه زیاد

نصب کاغذ دیواری پتینه آسان بوده و به سرعت انجام می‌شود. بنابراین اعضای خانواده طی نصب اذیت نخواهند شد. نصب کاغذ دیواری پتینه نسبت به سایر روش‌های نصب کاغذ دیواری بوی نامطبوع کمتری دارد.

انواع مختلف کاغذ دیواری پتینه با سبک‌های مختلف

انواع کاغذ دیواری پتینه؛ کاربردهای متفاوت هر یک از انواع کاغذ دیواری پتینه

در بازار انواع مختلفی از کاغذ دیواری‌های پتینه را مشاهده می‌کنید که هر یک از آن‌ها بسته به روشنی و تیرگی رنگ و طرح‌های مختلف طبیعی و قدیمی برای یک نوع دکوراسیون خاص و در یک جای مشخص کاربرد دارند.

علاقه‌مندان به سبک روستیک و کلاسیک می‌توانند برای دکوراسیون داخلی منزل، اداره یا دفتر کار خود از کاغذ دیواری‌های پتینه بهره بگیرند. کاغذ دیواری اتم در آلبوم جدید اکستریم والز مدل‌های مختلفی را به رخ شما می‌کشد که احتمالا برایتان بسیار جذاب باشد.

کاغذ دیواری‌های پتینه برحسب جنس، رنگ، بافت و طرحی که دارند، به دسته‌های مختلفی تقسیم می‌شوند که در ادامه به بررسی هر کدام از آن‌ها می‌پردازیم.

کاغذ دیواری پتینه چوبی؛ سبکی رویایی و روستایی

کاغذ دیواری پتینه چوبی یک نوع خاص از کاغذ دیواری پتینه است که مناسب برای سبک روستیک و روستایی است. کاغذ دیواری پتینه چوبی سایه‌ها و بافت‌های مختلفی مانند روشن، تیره، روستیک و صاف دارد. به همین منظور متناسب با دکوراسیون داخلی منزل می‌توانید یک مدل خاص از آن را خریداری کنید.

کاغذ دیواری پتینه فلزی؛ سبک صنعتی

کاغذ دیواری پتینه فلزی، ظاهری فلزی مانند مس، برنز، برنج، آهن یا استیل را به خانه هدیه می‌دهد. گویی دیوارهای منزل در اثر اکسید شدن با اکسیژن هوا، دچار خردگی شده‌اند. کاغذ دیواری‌های پتینه فلزی را در رنگ‌های مختلف نظیر سبز، آبی، قهوه‌ای، طلایی یا نقره‌ای می‌توانید تهیه کنید.

کاغذ دیواری پتینه سنگی؛ جذابیت و شخصیت‌بخشیدن بسیار زیبا به دیوارها

کاغذ دیواری پتینه حس طبیعت را به خانه می‌آورد. با نصب کاغذ دیواری پتینه سنگی می‌توانید زیبایی یک دیوار سنگی، شنی یا فرسوده را به دیوار القا کنید. کاغذ دیواری پتینه سنگی، اشکال و بافت‌های مختلفی نظیر گرد، مربع، خشن یا صاف را دارد.

کاغذ دیواری پتینه سنگی، شخصیت و جذابیت زیادی را به دیوار خانه هدیه می‌دهد و سبک منزل شما را خاص و منحصر به فرد می‌کند.

کاغذ دیواری پتینه مناسب برای چه سبکی است؟ سبک‌های مختلف و متنوع خانه

برای داشتن محیطی زیبا و دلنشین انختاب هماهنگ اجزا و عناصر دکوراسیون داخلی بسیار مهم است. در همین راستا باید بگوییم که کاغذ دیواری پتینه برای هر مدل سبکی مناسب نیست. بنابراین برای زیباتر شدن دکوراسیون داخلی منزل باید حتما این کاغذ دیواری را متناسب با سبک خاصی انتخاب کنید.

سبک روستیک؛ الهام گرفته از مواد طبیعی

سبک روستیک از طبیعت الهام گرفته و دارای مواد طبیعی است. کاغذ دیواری پتینه به خصوص در طرح چوب و سنگ می‌تواند یک انتخاب عالی برای سبک روستیک باشد. چرا که حس روستایی سبک روستیک با بهره از کاغذ دیواری پتینه بیشتر خواهد شد.

با بهره از کاغذ دیواری پتینه چوبی می‌توانید در کنار مبلمان چوبی، حس گرمی و صمیمیت خاصی را به فضا القا کنید. البته این در حالیست که کاغذ دیواری فلزی حس متضاد فوق‌العاده‎ای را در سبک روستیک ایجاد می‌کند.

سبک صنعتی؛ نمودهای فلزی و عناصر مینیمالیستی

سبک صنعتی از کارخانه‌ها و انبارها تاثیر گرفته است. در طرح صنعتی شما نمودهای فلزی و عناصر مینیمالیستی را مشاهده خواهید کرد.

در واقع با بهره از کاغذ دیواری پتینه به سبک صنعتی می‌توانید حس کهولت سن و فرسودگی را القا کنید. کاغذ دیواری سنگی در سبک صنعتی، حال و هوای خام و تندی را ایجاد می‌کند.

سبک وینتیج؛ الگوهای گل و عناصر نوستالژیک

سبک وینتیج از الگوهای قدیمی، عتیقه، گل و عناصر نوستالژیکی الهام گرفته است. به همین منظور در فضا حس تاریخی و عاشقانه جذاب و ظریفی را ایجاد می‌کند.

با بهره از کاغذ دیواری فلزی می‌توانید تضاد زیبایی بین پارچه‌ها و اکسسوری‌های گلدار ایجاد کنید. البته این در حالیست که با بهره از کاغذ دیواری پتینه چوبی حس نرم و لطیفی در فضا ایجاد خواهد شد.

انواع کاغذ دیواری پتینه را با اکستریم والز تجربه کنید؛ قبل از خرید مشاوره بگیرید!

کاغذ دیواری پتینه می‌تواند یک سبک قدیمی و منحصر به فرد به خانه شما هدیه دهد. بنابراین شما با بهره از این سبک می‌توانید زیبایی و جذابیت فوق‌العاده‌ای را به دیوارهای بدهید. کاغذ دیواری‌های پتینه انواع مختلفی دارند که هر کدام از آن‌ها مناسب سبک خاصی هستند. در مطلب بالا، شما را با انواع کاغذ دیواری‌های پتینه و همچنین سبک‌های مختلف و مرتبط با کاغذ دیواری پتینه آشنا کردیم.

برای مشاهده انواع کاغذ دیواری پتینه می‌توانید به سایت اکستریم والز مراجعه کنید. اکستریم والز بیش از ۵۰ درصد سهم تولید و عرضه کاغذ دیواری بازار ایران را در دست دارد. پس با مشاهده آلبوم‌های اکستریم والز می‌توانید جدیدترین، مدرن‌ترین و شیک‌ترین طرح های کاغذ دیواری موجود در بازار را ببینید.

به منظور تهیه کاغذ دیواری‌های اکستریم والز ابتدا آلبوم های اسکتریم والز را از طریق سایت مشاهده و کد رنگی مورد نظر خود را یادداشت کنید. سپس به نزدیک‌ترین فروشگاه محل زندگی خود مراجعه نمایید. در صورت نیاز به مشاوره یا کسب مجوز نمایندگی از برند، می‌توانید از طریق شماره تماس ۰۲۱۹۲۰۰۱۹۵۵ با کارشناسان اکستریم والز ارتباط بگیرید.

منبع : www.delgarm.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=120110

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0