تاریخ : چهارشنبه, ۲ اسفند , ۱۴۰۲ Wednesday, 21 February , 2024
1

همسرتان را بیشتر دوست دارید یا گوشی تلفن همراهتان؟!

همسرتان را بیشتر دوست دارید یا گوشی تلفن همراهتان؟!

اگر قبول ندارید که شما هم به گوشی هوشمند خود اعتیاد دارید و حتی آن را بیشتر از همسرتان دوست دارید این نشانه ها به شما ثابت میکند که شما معتادید.

همسرتان را بیشتر دوست دارید یا گوشی تلفن همراهتان؟!

شما گوشی تان را بیشتر از همسرتان دوست دارید

اعتیاد به گوشی تلفن همراه معضلی همه گیر در بین جوامع مختلف است که زن و مرد و کوچک و بزرگ نمی شناسد . اما ورود گوشی های هوشمند به حیطه روابط زناشویی باعث شده است که برخی از زوجین با مشکلات اساسی در زندگی روبه رو شوند . نشانه هایی وجود دارد که میتوانید از طریق آنها متوجه میزان علاقه خودتان به گوشی هوشمندتان و نقش آن در زندگی تان بشوید.

مدت ها است که با آمدن گوشی های هوشمند و گسترش ارتباط در شبکه های اجتماعی، روز به روز وابستگی ما به گوشی های مان افزایش میابد و به نوعی اعتیاد مبتلا شده ایم. این اعتیاد به قدری افزایش داشته است که حتی از خانواده هایمان فاصله گرفته ایم و کم کم آنها را از یاد میبریم و حتی موجب شده تا بسیاری از زندگی های مشترک دچار اختلال شود. در زیر به پنج دلیل اشاره خواهیم کرد که نشان می دهد چرا شما گوشی خود را بیشتر از همسرتان دوست دارید.

به این ۵ دلیل شما گوشی خود را بیشتر از همسرتان دوست دارید

۱٫ زمان زیادی را با گوشی خود می گذرانید
 
گروه مطالعاتی TSN در تحقیقاتی که در سال ۲۰۱۵ انجام داد اعلام کرد هر فرد که بین ۱۶ تا ۳۰ سال سن دارد روزانه به طور میانگین ۳ ساعت و ۲۰ دقیقه صرف استفاده از گوشی می کند و این یعنی هر فرد در رده سنی اعلام شده در هفته بیش از ۱ روز کامل، وقت خود را صرف کار با موبایل می کند.
 
گوشی تلفن همراه

اعتیاد به گوشی تلفن همراه

۲٫ صبح قبل از اینکه به کسی سلام کنید، اول گوشی خود را چک می کنید
 
صادقانه به این سوال پاسخ دهید. اولین کاری که شما صبح پس از بیدار شدن انجام میدهید چیست؟ اگر پاسخ شما این است که “گوشی خود را چک می کنید” مشخص می شود که شما بسیار به گوشی خود توجه می کنید و آن را بیش تر از همسر خود دوست دارید. اگر شما این گونه هستید بدانید که تنها نیستید و طبق تحقیقات ۶۰ درصد کاربران تا یک ساعت پس از بیدار شدن از خواب را با گوشی شان سپری می کنند.
 
۳٫ برای گوشی خود هدیه بیشتری میگیرید
 
روز ولنتاین تنها روز عمومی است فرصت دارید به شریک زندگی خود هدیه دهید. این یعنی چنین اتفاقی مانع این نمی شود تا در طول سال نیز به همسر خود هدیه ندهید. اما بسیاری از افراد برای گوشی خود در سال بیش از یک بار هدیه (قاب، محافظ، هدفون و لوازم جانبی دیگر) میگیرند.
 
گوشی تلفن همراه

اعتیاد به گوشی تلفن همراه

۴٫ هیچوقت یادتان نمی رود گوشی خود را شارژ کنید اما سالگرد خود را فراموش می کنید
 
این اتفاق ممکن است برای کسانی که به سادگی تاریخ ها را فراموش می کنند اتفاق بیافتد که این می تواند مشکلات بزرگی را به وجود آورد. اگر شما هیچوقت یادتان نمی رود که گوشی خود به شارژ متصل کنید اما سالگرد ازدواج خود و تولد فرزندان تان را فراموش می کنید، شما گوشی خود را بیشتر از همسرتان دوست دارید. اگر شما تاریخ ها را بسیار فراموش می کنید می توانید آنها را در یادآوری های گوشی خود اضافه کنید تا در زمان مشخص شده از آن اتفاق مطلع شوید.
 
۵٫ شما از زندگی دوستان تان اطلاعات بیشتری دارید
 
اکثر اوقات شما نسبت به شریک زندگی تان، به وضعیت دوستان خود اهمیت بیشتری می دهید. چرا که ممکن است او رو به رو تان نشسته باشد و سعی دارد با شما گفت و گو کند اما شما مشغول کار با گوشی هستید.
 
گوشی تلفن همراه

اعتیاد به گوشی تلفن همراه

حال با توصیف این ۵ دلیل، آیا شما گوشی تان را بیشتر از همسر خود دوست دارید؟
منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=59017

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0