تاریخ : سه شنبه, ۱ اسفند , ۱۴۰۲ Tuesday, 20 February , 2024
0

کبودی زیر چشم را با آرایش ناپدید کنید + عکس

کبودی زیر چشم را با آرایش ناپدید کنید + عکس

برای پوشاندن کبودی زیر چشم ها روش های ساده تری هم وجود دارد, میتوانید با ترفندهای آرایشی سیاهی دور چشم ها را پنهان کنید.

کبودی زیر چشم را با آرایش ناپدید کنید + عکس

پوشاندن کبودی زیر چشم را با آرایش

کبودی و سیاهی زیر چشم ها یکی از عیوبی است که خانم ها دوست دارند هرطور که شده آن را در کمترین زمان محو و ناپدید کنند, خوشبختانه برای پوشاندن کبودی زیر چشم ها یک سری تکنیک های آرایشی وجود دارد که در ادامه این مطلب از نمناک به شما میگوییم.

اگر شما هم جزو خانم هایی هستید که همیشه زیر چشم هایتان سیاه و کبود است باید آرایش چشم هایتان را حرفه ای انجام دهید تا لوازم آرایش از جمله مداد و خط چشم زیر چشم هایتان نریزد .

کبودی زیر چشم

پنهان کردن کبودی زیر چشم با آرایش

مرحله اول: باید به پوست تان یک لایه کرم رنگ پوست بزنید و سپس با کرمی که کمی روشن تر است روی بینی, گونه ها و پیشانی را بپوشانید, این کار باعث میشود آرایش تان زیباتر جلوه کند.

مرحله دوم:برای محو کردن سیاهی زیر چشم ها بهتر است از قلم های پد دار استفاده کنید و به وسیله آن کرم را روی صورت تان پخش کنید.

مرحله سوم: یکی دیگر از ترفندها برای پنهان کردن کبودی زیر چشم ها برجسته کردن گونه ها است زیرا این کار کمک بزرگی به پوشاندن سیاهی دور چشم ها میکند. با استفاده از رژگونه های رنگ روشن مقدار زیادی از کبودی زیر چشم هایتان را ناپدید کنید.

منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=4374

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0