تاریخ : چهارشنبه, ۲ اسفند , ۱۴۰۲ Wednesday, 21 February , 2024
0

از اشک تا عشق بهنام بانی در برنامه دورهمی + عکس

از اشک تا عشق بهنام بانی در برنامه دورهمی + عکس

بهنام بانی خواننده پاپ با حضور در برنامه دورهمی از رازهای جالبی چون ماجرای سبیل گذاشتن و کم کردن ۲۰ کیلو وزن در سه ماه سخن گفت.

از اشک تا عشق بهنام بانی در برنامه دورهمی + عکس

بهنام بانی مهمان برنامه دورهمی شد

برنامه دورهمی با اجرای مهران مدیری شب گذشته ۱۹ بهمن ماه ۱۳۹۶ با اجرای مهران مدیری ساعت ۲۳ روی آنتن شبکه نسیم رفت. مهران مدیری در این برنامه میزبان بهنام بانی خواننده پرطرفدار موسیقی پاپ کشورمان بود.

ماجرای کاهش وزن ۲۰ کیلویی بهنام بانی از زبان مهران مدیری

بهنام بانی ورود به استودیوی دورهمی را با خواندن یک آهنگ آغاز کرد و بعد از سلام و احوال پرسی با مردم و مهران مدیری ، مجری دورهمی از کاهش وزن بهنام بانی پرسید که گفت:من در چیزی حدود ۳ ماه ۲۰ کیلو وزن کم کرده ام و مدیری به شوخی گفت :من سه ماه پیش با بهنام بانی تماس گرفتم و خواستم بخاطر شرایط استودیوی ما ۲۰ کیلو وزن کم کند و بهنام بخاطر ما این ۲۰ کیلو را کم کرد.

بهنام بانی در ادامه صحبت هایش به اتفاقات خوبی که با اجرای علاقه خاص برایش رقم خورد صحبت کرد و از آهنگ علاقه خاص به عنوان شروعی فوق العاده یاد کرد و مهران مدیری به طنز شعر علاقه خاص را تعریف کرد .

بهنام بانی

بهنام بانی در برنامه دورهمی

خواننده جوان موسیقی پاپ کشورمان در بخشی از زصحبت هایش به متولد مهر بودن و خصوصیات متولدین این ماه اشاره کرد و پاسخ مهران مدیری که درباره سبیل هایش پرسید گفت:من تا سه سال پیش اصلا سبیل نداشتم و به پیشنهاد یکی از دوستانم سبیل گذاشتم و این دقیقا همزمان با عروسی خواهرم بود و وقتی وارد خانه شدم با انتقادهای خانواده روبرو شدم ولی خودم سبیل را دوست داشتم و به نظرم روی صورتم نشست .

مهران مدیری درباره تحصیلات بهنام بانی پرسید که گفت :من لیسانس عمران دارم اما از این رشته فقط لیسانسش را دارم و در ادامه صحبت هایش به شاگردی محمد نوری و درس هایی که از او آموخته بود اشاره کرد .

اشک شوق بهنام بانی از رکورد فروش بلیت کنسرتش

بهنام بانی درباره اولین کنسرتش گفت :اولین کنسرت من ۲۰ مردادماه امسال بود و در عرض ۴ دقیقه نصف بلیت های من فروخته شد و زمانی که به من اطلاع دادند کل بلیت های کنسرتم فروخته شده از خوشحالی اشک شوق ریختم ، چون من برای این جایگاه خیلی زحمت کشیده ام و نقش حامد برادران در این موفقیت بسیار پررنگ است.

در این بخش از برنامه بهنام بانی قطعه قرص قمر را برای اولین بار در برنامه دورهمی اجرا کرد.

بعد از اجرای بهنام بانی مهران مدیری درباره عاشق شدن او پرسید که گفت:بله من عاشق مادرم و خدا هستم اما آن عشقی که مدنظر شماست را تجربه نکرده ام و با سکوت معنادار مهران مدیری از تجربه دوست داشتن در حدود ۱۰ سال پیش گفت اما از شرح ماجرا طفره رفت .

در ادامه گفتگوی شب گذشته دورهمی مهران مدیری به افتضاح بودن دستپخت بهنام اشاره کرد و از بازی عالی بهنام در پانتومیم گفت .

 بهنام بانی

بهنام بانی خواننده پرطرفدار موسیقی پاپ

بهنام بانی در آخرین بخش های این گفتگو به شایعاتی که درباره برنامه دورهمی از او ساخته بودند اشاره کرد و از علاقه خاصی که به مهران مدیری و دورهمی دارد صحبت کرد و ماجرای گفتگویی که اشاره به عدم حضور در برنامه دورهمی داشت را تکذیب کرد و از مهران مدیری دعوت کرد که یک روز مهمان کنسرتش شود.

خواننده جوان موسیقی پاپ کشورمان درباره هدیه موزه دورهمی گفت:من بعد از محرم و صفر کنسرتی به نفع زلزله زده های کرمانشاه برگزار کردم و لباسی را برای این اجرا طراحی کرده بودم که آن را به موزه دورهمی تقدیم میکنم.

منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=26702

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0