تاریخ : جمعه, ۲۵ خرداد , ۱۴۰۳ Friday, 14 June , 2024
0

ترفندهای عالی برای آرایش صورت باریک، کشیده، لاغر و استخوانی

ترفندهای عالی برای آرایش صورت باریک، کشیده، لاغر و استخوانی

آرایش صورت کشیده و باریک : در این قسمت ما ترفندهای آراش صورت باریک را با متدهای جدید میکاپ روز دنیا برای خانم ها و دختران جوان آماده کرده ایم.

ترفندهای عالی برای آرایش صورت باریک، کشیده، لاغر و استخوانی

آرایش صورت کشیده و باریک برای انواع میکاپ های زنانه و دخترانه

میکاپ تاثیری زیادی بر روی چاق و یا لاغر نشان دادن صورت دارد و به همین دلیل باید انتخاب مدل آرایش خود را فرم صورت و دیگری ویژگی های ظاهری خود انتخاب کنید تا بتوانید بهترین میکاپ را داشته باشید.
بیشتر خانم هایی که صورت باریک و لاغر دارند مایل هستند که با ترفندهایی صورت خود را پرتر کنند و اگر شما هم جزو این دسته افراد هستید می توانید با تکنیک هایی به صورت خود و حالت زیبایی بدهید و تا حدی باریک بودن صورت خود را بپوشانید.

در موقع میکاپ صورت باریک به این نکات توجه کنید

۱. ابتدا کرم پودر و کانسیلری مناسب را برای یکدست سازی پوست صورت و پوشاندن عیب های موجود در صورت انتخاب نمایید. توجه داشته باشید که کرم پودر و کانسیلری که شما انتخاب می کنید می تواند روی پرتر یا باریک تر به نظر رسیدن صورت تان تاثیر زیادی داشته باشد از این رو بهتر است رنگ کرم پودر و کانسیلر را با دقت بیشتری انتخاب نمایید و رنگی را انتخاب نمایید که با تن صورت تان هماهنگی و مطابقت بیشتری داشته باشد.

 آرایش صورت کشیده

۲. رژگونه را بهتر است به صورت افقی بکشید. اگر تا به حال رژگونه را روی استخوان گونه ها تا نزدیکی بینی خود می کشید بهتر است شیوه کشیدن آن را عوض کنید و رژگونه را از قسمت لاله گوش به سمت استخوان گونه و به صورت افقی بکشید همچنین توجه داشته باشید که رژگونه نباید به سمت نوک بینی تان گسترش پیدا کند زیرا این امر موجب کشیده تر به نظر رسیدن صورت شما می شود. در صورت تمایل می توانید با زدن مقداری رژگونه رنگ تیره و مات در ناحیه چانه از کشیدگی صورت خود بکاهید.

۳.برای آرایش صورت لاغر بهتر است از کانتور بدرستی استفاده نمایید. کشیدن کانتور را از بخش گیجگاه خود شروع کنید و مسیر را تا روی خط رویش موها ادامه دهید. برای باریک سازی چانه به کمک کانتور بهتر است بخش مرکزی چانه را به کمک پودر کانتور پوشش بدهید. برای بینی نیز می توانید اطراف آن را با انجام یک حرکت رو به پایین کانتور نمایید.

برای کانتور کردن پلک چشم ها بهترین روش رسم یک قوس است و شما می توانید به کمک یک براش کوچک و مناسب از قسمت خارجی و گوشه چشم ها به سمت گوشه داخلی آن ها حرکت نمایید.

انواع آرایش صورت

۴. آرایش چشم ها مهم ترین مرحله از میکاپ صورت باریک به شمار می روند و اگر شما تمایل دارید کشیدگی صورت تان کمتر به نظر برسد بهتر است مژه هایتان را بلند و پرپشت تر نمایید تا نگاه ها به سمت چشم های شما جلب شود. برای پر پشت کردن مژه ها می توانید از مژه مصنوعی یا اکستنشن مژه استفاده نمایید.

۵. برای کشیدن سایه چشم بهتر است از رنگ های روشن و پاستلی سایه استفاده نمایید. سایه ها با رنگ های تیره باعث می شوند تا صورت شما لاغر و باریک تر به نظر برسد.

۶. خط چشم گربه ای پهن باعث می شود تا چشم ها کشیده و درشت تر به نظر برسند از این رو بهتر است شما از این مدل خط چشم برای فرم دادن به چشم هایتان استفاده نمایید همچنین بعد از کشیدن خط چشم می توانید مژه ها را با فرمژه فر دهید و به کمک ریمل به مژه هایتان حالت و فرم ببخشید.

تکنیک های آرایش صورت لاغ

۷. یکی از چیزهایی که روی متناسب به نظر رسیدن فرم صورت تاثیر زیادی دارد مدل ابروها است. اگر شما صورت باریک و لاغری دارید بهتر است برای برداشتن ابروهایتان از مدل ابروهای پهن و پرپشت استفاده نمایید همچنین برای پرتر به نظر رسیدن ابروها بهتر است از مدل ابروهای کمانی استفاده نمایید. اگر ابروهای شما دارای قسمت های خالی هستند می توانید به کمک ریمل یا مداد ابرو قسمت های خالی آن ها پر کنید تا پرپشت و خوش فرم تر به نظر برسند.

حتماً بخوانید:
مدل های جدید از آرایش و میکاپ صورت

مدل های جدید از آرایش و میکاپ صورت

مدل های جدید از آرایش و میکاپ صورت مدل های جدید از آرایش و میکاپ صورت مدل های جدید از آرایش و میکاپ صورت مدل های جدید از آرایش و میکاپ صورت مدل های…

۸. گریم لب ها مهم ترین مرحله در آرایش صورت به شمار می رود. برای گریم کردن لب ها ابتدا به کمک خط لبی که با رنگ رژلب تان همخوانی و مطابقت بیشتری دارد لب هایتان را گریم کنید سپس به کمک رژلب با رنگی مناسب به لب های خود فرم و حالت بی نظیری ببخشید.

نکات مهم برای آرایش

۹. برای ثابت ماندن آرایش، می توانید در مرحله آخر از پودر فیکس استفاده نمایید.
اگر آرایش مناسب را انتخاب کنید می توانید عیوب موجود در صورت را کمتر کنید و به همین دلیل باید به مدل میکاپ صورت خود توجه بیشتری کنید.
باید توجه کنید که رنگ های روشن باعث پرتر و زیباتر به نظر رسیدن فرم صورت لاغر و باریک می شوند و به همین جهت شما رنگ وسایل آرایشی خود را باید از بین رنگ های روشن و خاص انتخاب کنید تا صورت شما پر و خوش فرم تر به نظر برسد.
برای آرایش صورت باریک می توانید انواع مدل های میکاپ لایت، غلیظ، مجلسی و … استفاده کنید که این مدل میکاپ های صورت برای خانم ها و دختران جوان می توانند انتخابی ایده آل هستند.

منبع : بانوی پارسی

منبع : www.delgarm.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=119398

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0