تاریخ : چهارشنبه, ۲ اسفند , ۱۴۰۲ Wednesday, 21 February , 2024
1

اگر غر زدن عادت شماست بهتر است بدانید

اگر غر زدن عادت شماست بهتر است بدانید

غر زدن تقریبا یکی از عادات اکثر افراد جامعه است ، افرادی که با کوچکترین مسئله از کوره در می روند و شروع به گله و شکایت قطاری می کنند درحالیکه نمی دانند چه آسیبی به خود می زنند.

اگر غر زدن عادت شماست بهتر است بدانید

دوست دارید غر زدن را کنار بگذارید پس دست به کار شوید

گاهی اوقات تحمل کردن وضعیت پیرامون دشوار است اما وقتی سعی کنید غر نزنید چراکه به مرور متوجه می شوید این خودداری چقدر مثبت است؛ ممکن است کار ساده ای به نظر برسد اما این چنین نیست وقتی فکر کنید در طول روز چقدرغر میزنید.
محققان فنلاندی در تازه ترین یافته های خود مدعی شدند؛ افراد بدبین، بد گمان و غرغرو بیش از سایرین در معرض ابتلا به زوال عقل قرار دارند. این صفات و ویژگی های رفتاری و شخصیتی با مشکلات سلامتی نیز مانند بیماری های قلبی مرتبط هستند.
غر زدن

تاثیرات منفی غر زدن را جدی بگیرید

بعد از اینکه اتفاق اشتباهی اطراف شما افتاد و پیمان خود را شکستید و غرزدید به ذهنتان می رسد که غر زدن هم چنین چیزی بدی هم نیست چرا که به عقیده شما به انسان کمک می کند خود را تخلیه کند .درست است غرزدن  باعث میشود خستگی عصبانیت و احساسات دیگر خود را بیرون بریزید اما گاهی اوقات سر مسائل کوچک و بی اهمیت غر زدن کار اشتباهی است. غرزدن باعث میشود روی مسائل منفی فکر کنید و آن روی سکه را نبینید و همیشه احساس ناراحتی و بدی داشته باشیدو از تصمیم گرفتن صحیح باز بمانید.
هیچکس شما را مجبور به تحمل وضعیتی که نمی توانید نمی کند اما برای خودتان بهتر است که بدون ناراحتی و غم زندگی کنید ؛ غرزدن نه تنها باعث می شود روی مسائل منفی تمرکز کنید بلکه به طور تدریجی زندگیتان پر از نگرشهای منفی میشود .
اگر برای تان عادت شود در مواقع بی ربط و سر مسائل کوچک غر میزنید  اگر بنشینید درست فکر کنید تازه متوجه می شوید آنقدر هم اتفاق بدی نبوده که به خاطرش به این شدت ناراحت شده اید بنابراین سعی کنید تدریجی روی اخلاق خود کار کنید و هر روز مقداری از آن غر را کم کنید تا به این ترتیب به آرامش و رضایت بیشتری در زندگی برسید و صبرخود را بالا ببرید تا اگر در زندگی با مسائل دشوارتر برخورد کردید تحمل آن را داشته باشید.
منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=67466

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0