تاریخ : جمعه, ۴ اسفند , ۱۴۰۲ Friday, 23 February , 2024
1

شخصیت شناسی جالب از روی فرم چانه

شخصیت شناسی جالب از روی فرم چانه

یکی از بخش های جالب شخصیت شناسی شناخت افراد از روی چهره آنهاست که در این بخش به رازهای نهفته در فرم چانه و ارتباط آن با خصوصیات فردی خواهیم پرداخت.

شخصیت شناسی جالب از روی فرم چانه

شخصیت شناسی از روی فرم چانه

 همانطور که می دانید فرم و شکل هر یک از اعضای بدن با شخصیت و رفتار ما مرتبط هستند در بیان دیگر بهتر است بگوییم شکل ظاهری افراد راهی است برای شناخت افکار و شخصیت آنها.

 تا پیش از این مطالب گوناگونی در این رابطه برای تان منتشر کرده ایم که درادامه همان مطالب در بخش شخصیت شناسی نکات جالبی از شناخت بیشتر افراد از روی فرم چانه را برای تان خواهیم گفت با ما همراه باشید تا بتوانید در مورد اطرافیان و حتی خودتان رازهای بیشتری بدانید. 

شخصیت شناسی

نکات جالب شخصیت شناسی از روی شکل و فرم چانه

 

شخصیت شناسی جالب ، آنچه فرم چانه شما در مورد شخصیتتان می گوید:

شاید باورتان نشود اما بسیاری از افراد از روی ظاهر دیگران می توانند به ویژگی های درونی اطرافیانشان پی ببرندبه عنوان مثال چینی ها گروهی از این افراد متخصص در شخصیت شناسی از روی ویژگی های فیزیکی و ظاهری افراد هستند که در این گزارش بخشی است آنها را خواهید خواند.

 

شخصیت شناسی افرادی که چانه مربعی شکل دارند:

 اول از همه به سراغ افرادی می رویم که فرم چانه آنها مربعی شکل است. این دسته از افراد سرسخت، پرخاشگر و رک گو هستند .

آنها هنگام صحبت کردن کمتر دیگران را ملاحظه می کنند و نگران ناراحت شدن اطرافیان از صحبت های خود نیستند

به گفته چینی ها افرادی که چانه مربعی شکل دارند در بیان احساسات خود با استفاده از واژه ها بسیار ضعیف عمل می کنند و در کل جزو افراد مغرور و خودپسند قرار می گیرند.

 

شخصیت شناسی افرادی با چانه کوتاه و باریک:

افرادی که به هوش و ذکاوت بالا شهرت دارند. اشخاص چانه کوتاه درونگرا های خوبی نیستند و برخلاف هوش بالایی که دارند صبر کمی در مواجهه با مشکلات خواهند داشت.

 

شخصیت شناسی افرادی با چانه بلند:

اگر چانه بلندی دارید باید به خود افتخار کنید چراکه چینی های باستان این دسته از افراد را در گروه بهترین ها قرار می دادند.

از لحاظ شخصیتی افراد چانه بلند وفادار و دوستانی صمیمی هستند اصولا این افراد زندگی پر برکت و خانواده ای شاد دارند ، خانواده ای پرجمعیت با فرزند و نوه های بسیار.

 

شخصیت شناسی افرادی که چانه متمایل به سمت عقب دارند:

کم نیستند افرادی که چاره ی آنها عقب تر از فک بالایی است در توصیف ویژگی های این اشخاص باید گفت ساده نگریستن به مسائل و سخت نگرفتن زندگی آنها را از دیگران متمایز می کند. این دسته از افراد در رابطه با مسائل پولی خوش شانس هستند اما متاسفانه دو دلی آنها در تصمیم گیری برای شان مشکل ساز می شود.

 

شخصیت شناسی اشخاصی با چانه بیرون زده یا چانه جلو آمده:

زنان و مردانی که چانه شان جلوتر از فک بالاست در طول تاریخ جزو افراد سخت کوش و با اعتماد به نفس بالا قرار گرفتند. اصولا این دسته از افراد در محیط داخل خانه بسیار گرم و صمیمی اما در بیرون از خانه سرد رفتار می کنند.

 

شخصیت شناسی افرادی با چانه گرد:

کسانی که چاله آنها فرم گرد دارند افرادی امیدوار و احساساتی هستند همچنین هیجان آنها موج می زند. چینی های باستان در مورد این افراد می گویند:انسانهای چانه گرد در ابتدای زندگی شان سخت کار می کنند و خیلی زود به لذت دلخواه خود به واسطه تلاش بسیار می رسند.

منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=59068

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0