تاریخ : چهارشنبه, ۲ خرداد , ۱۴۰۳ Wednesday, 22 May , 2024
2

قطع امید پرسپولیس از حفظ ستاره تاثیرگذار

قطع امید پرسپولیس از حفظ ستاره تاثیرگذار

بخت باشگاه پرسپولیس برای حفظ شهریار مغانلو اندک است زیرا مبلغ رضایت نامه باشگاه پرتغالی از توان پرداخت این باشگاه خارج می باشد.

قطع امید پرسپولیس از حفظ ستاره تاثیرگذار

خبر ورزشی : قرارداد قرضی این بازیکن به پایان رسیده و او از حالا به بعد در اختیار سانتاکلارای پرتغال خواهد بود.

گویا رقمی که این باشگاه برای صدور رضایتنامه شهریار خواسته، بسیار بالاست. از عدد ۵۰۰ هزار یورو در این مورد حرف زده می شود که تازه غیر از دستمزد پرداختی به خود شهریار است و طبیعتا پرداخت آن در توان پرسپولیس نیست.

ابراهیم شکوری هم به عنوان مدیر ورزشی سرخپوشان با لحنی در این مورد حرف زد که به نظر می رسد نشان دهنده قطع امید پرسپولیس از حفظ این مهاجم است.

همزمان رسانه ها از سناریوی خاص سپاهان برای جذب شهریار خبر می دهند. در این سناریو باشگاه اصفهانی محمد محبی را به عنوان بخشی از رقم رضایتنامه مغانلو به سانتاکلارا می دهد و در عوض فصل آینده از این بازیکن استفاده می کند. این ماجرا از نظر منطقی و حرفه ای قابل فهم است و شاید به همین دلیل هم باشد که مغانلو در هیچ کدام از مصاحبه هایش خیلی جدی در مورد ماندن در پرسپولیس حرف نمی زند.

جدایی شهریار مغانلو می تواند ضربه سختی به خط حمله پرسپولیس باشد. این بازیکن در لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا مجموعا ۸ گل برای سرخ ها به ثمر رساند و شاید آمارش خیلی خارق العاده نبود، اما کیفیت بازی او صرفا با اعداد و ارقام قابل سنجش نیست.

مغانلو به خط حمله کرخت و بی حال پرسپولیس در نیم فصل اول جان تازه بخشید. او با تحرک بسیار بالا و شگردهای متنوعش در بازی، سرخپوشان را یاری کرد.

قدرت حفظ توپ بالا، دوندگی و جنب وجوش زیاد، برتری در درگیری های فیزیکی، قد بلند و استفاده از توپ های هوایی و نیز شوت های ناگهانی مغانلو، به فاز تهاجمی پرسپولیس تنوع خاصی بخشید.

او شاید یک فوتبالیست برجسته یا در سطح تیم ملی نباشد، اما در اندازه های خودش، برای ماموریتی که به او سپرده شده بود مهره خوبی از آب درآمد.

شاید سپاهان که به تازگی با استنلی کی روش خداحافظی کرده دنبال این است که مغانلو را جایگزین فوروارد افت کرده برزیلی کند. در این صورت شهریار به درد آنها خواهد خورد، اما جای خالی او در پرسپولیس به آسانی پر نمی شود مگر اینکه سرخ ها یک خرید خوب داشته باشند یا عیسی آل کثیر به بالاترین سطح از آمادگی برسد. تازه عیسی در بهترین فرمش هم بیشتر یک مهاجم توانا در داخل محوطه جریمه است، درحالی که مغانلو بیرون از باکس هم اثرگذاری خاص خودش را داشت.

منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=115954

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0