تاریخ : سه شنبه, ۲۹ خرداد , ۱۴۰۳ Tuesday, 18 June , 2024
2

دو کشتی گیر ایران به نیمه نهایی المپیک رسیدند + نتایج

دو کشتی گیر ایران به نیمه نهایی المپیک رسیدند + نتایج

مسابقات کشتی آزاد المپیک ۲۰۲۰ توکیو در حالی امروز آغاز شده است که هر دو کشتی گیر کشورمان به نیمه نهایی مسابقات راه یافتند.

دو کشتی گیر ایران به نیمه نهایی المپیک رسیدند + نتایج

حسن یزدانی و رضا عطری در نیمه نهایی المپیک ۲۰۲۰ 

در روز اول مسابقات کشتی آزاد المپیک ۲۰۲۰ توکیو هر دو نماینده کشور ایران به نیمه نهایی مسابقات رسیدند، نتایج کشتی های حسن یزدانی و رضا عطری در مسیر رسیدن به نیمه نهایی رقابت ها را در ادامه ملاحضه می نمایید.

نتایج کشتی حسن یزدانی و رضا عطری در المپیک ۲۰۲۰

حسن یزدانی در دور اول مسابقات وزن ۸۶ کیلوگرم جاورایل شاپیف از کشور ازبکستان را با نتیجه ۱۱ بر ۲ شکست داد و در دور دوم مسابقات استفان ریچموت از کشور سوئیس را با نتیجه ۱۲ بر ۱ مغلوب کرد و نیمه نهایی مسابقات راه یافت، حسن یزدانی در این مرحله باید به مصاف آرتور نایفون اف از کشور روسیه برود.

رضا عطری و حسن یزدانی

رضا عطری در دور اول مسابقات وزن ۵۷ کیلوگرم سلیمان آتلی دارنده مدال نقره جهان از کشور ترکیه را در یک کشتی بسیار حساس با نتیجه ۳ بر ۲ شکست داد و به یک چهارم نهایی رفت، رضا عطری در این مرحله نیز بخبایار اردنبات قهرمان بازی های آسیایی و دارنده مدال برنز جهان از کشور مغولستان را با نتیجه ۵ بر ۱ شکست داد و راهی مسابقات نیمه نهایی المپیک شد. رضا عطری در این مرحله باید به مصاف زائور اوگویف قهرمان جهان از کشور روسیه برود.

انتهای پیام / ح.ب

منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=115957

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0