تاریخ : دوشنبه, ۱۴ اسفند , ۱۴۰۲ Monday, 4 March , 2024
2

با قطره چشم ریمل خشک شده را تازه کنید

با قطره چشم ریمل خشک شده را تازه کنید

از این به بعد ریمل خشک شده تان را دور نیاندازید با ترفندی که به شما آموزش میدهیم در سه سوت ریمل تان را مثل روز اول قابل مصرف کنید.

با قطره چشم ریمل خشک شده را تازه کنید

با ریمل خشک شده چه کنیم؟

ریمل ها بعد از ۳ الی ۴ ماه استفاده، به دلیل اینکه دفعات بسیاری درب شان باز و بسته می شود، خشک شده و باید دور ریخته شوند.

با این روش خیلی سریع و ساده بدون این که مجبور باشید مواد شیمیایی مضر به ریمل اضافه کنید عمر دوباره به آن بدهید و باعث رفع خشکی ریمل  شوید.

ریمل خشک شده

بازسازی ریمل خشک شده

 در ابتدا باید مطمئن شوید که آیا ریمل قابل استفاده هست یانه.اگر ۳ ماه هست که آن را استفاده می کنید و موادش را به آخر رسانده اید باید یک ریمل جدید بخرید.قلموی ریمل را چک کنید که آسیب ندیده باشد.اگر آسیب دیده باشد دیگر استفاده از آن ممکن نیست.یا این که فرد دیگری از ریمل شما استفاده نکرده باشد چون ممکن است مجبور شوید به چشم پزشک مراجعه کنید. 

با قطره چشم خشکی ریمل را رفع کنیم

یک عدد قطره چشم بخرید.از قطره ای که قبلا باز کرده اید استفاده نکنید ،چون ممکن است باکتری ها در آن تجمع کرده باشند.

 معمولا روی درب ریمل به مرور زمان با استفاده آن مقداری مواد ریمل می چسبد.ابتدا با استفاده از دستمال کاغذی و کمی وازلین درب ریمل را تمیز کنید.

 در نهایت چند عدد قطره چشم داخل ریمل بریزید.تعداد قطره ها بستگی به درجه خشکی ریمل دارد.بهترین مقدار ۲ الی ۳ قطره است.

سپس درب ریمل را ببندید و آن را تکان بدهید. در نهایت آن را امتحان کنید.اگر درجه غلظتش همانطور هست که می خواهید دیگر قطره به آن اضافه نکنید،اما اگر کمی خشک است ۱ الی ۲ قطره دیگر به آن اضافه کنید.آنقدر این کار را تکرار کنید تا به غلظت دلخواهتان برسد.

منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=3567

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0