تاریخ : جمعه, ۴ اسفند , ۱۴۰۲ Friday, 23 February , 2024
0

درخشش بازیگران سریال های انقلابی در تلویزیون+تصاویر

درخشش بازیگران سریال های انقلابی در تلویزیون+تصاویر

همزمان با آغاز دهه فجر مروری بازیگران سریال های انقلابی از عسل بدیعی تا سارا بهرامی و … داشته ایم که با بازی در این سبک سریال ها به درخشش قابل توجهی دست یافتند.

درخشش بازیگران سریال های انقلابی در تلویزیون+تصاویر

آشنایی با درخشان ترین بازیگران سریال های انقلابی

سریال های انقلابی یکی از ماندگارترین و پربیننده ترین سریال های تلویزیون هستند که در طول سالهای گذشته تاکنون همواره طرفداران خاص خودشان را داشته اند.

همزمان با آغاز دهه فجر نگاهی به بازیگران سریال های انقلابی که با بازی در این سریال ها به درخشش قابل توجهی دست یافتند داشته ایم که توصیه میکنیم ادامه این مطلب را از دست ندهید.

بازیگران سریال های انقلابی که با یک نقش معروف شدند

هر سال با فرارسیدن بهمن و آغاز دهه فجر تلویزیون سریال های جدیدی به این مناسبت را برای پخش آماده میکند و اگر سریال جدیدی برای پخش وجود نداشته باشد سریال های پربیننده سالهای گذشته پخش مجدد میشود.

سارا بهرامی

سارا بهرامی بازیگر سریال پروانه

از میان بازیگران سریال های انقلابی که با بازی در این قبیل سریال ها به شهرت رسیدند میتوان بازی لیلا زارع در سریال ارمغان تاریکی ، سارا بهرامی در سریال پروانه ، ساناز سعیدی در سریال نفس، عسل بدیعی در سریال تا صبح و … اشاره کرد.

عسل بدیعی در سریال تا صبح

اگر بخواهیم از چند سریال ماندگار انقلابی نام ببریم قطعا سریال تا صبح یکی از پربیننده ترین آنهاست. سریال تا صبح به کارگردانی مجید جوانمرد و محمدعلی آهنگر سریال مناسبتی دهه فجر است که سال ۸۵ ساخته شد.

عسل بدیعی

بازی موفق مستانه مهاجر در سریال تا صبح 

عسل بدیعی یکی از بازیگران سریال ارمغان تاریکی بود که با بازی در این سریال و در نقش مستانه به شهرت قابل توجهی در میان مخاطبان تلویزیون دست یافت.

سریال ارمغان تاریکی

عکسی از مستانه مهاجر در سریال تا صبح

زنده یاد عسل بدیعی بازیگر نقش مستانه پزشک جوانی در سریال تا صبح بود که در زمینه فعالیت های انقلابی با دیگر دوستانش مشارکت میکرد و در این سریال با بازیگرانی چون مجید مظفری، محمد کاسبی،امین زندگانی، ستاره اسکندری، رامتین خداپناهی، حمید ابراهیمی، مارال فرجاد و … همبازی بود.

لیلا زارع در سریال ارمغان تاریکی

سریال ارمغان تاریکی به کارگردانی جلیل سامان یکی دیگر از سریال های انقلابی پربیننده بود که دهه فجر سال ۸۹ از شبکه سه سیما پخش شد.

لیلا زارع

بازی لیلا زارع در سریال انقلابی ارمغان تاریکی

لیلا زارع بازیگر نقش سارا در سریال ارمغان تاریکی است که داستان آن در حوالی سالهای دهه شصت میگذرد و روایتی از زندگی پر فراز و نشیب جوانی سیاسی به نام مجید است که دلباخته دختری به نام سارا با بازی لیلا زارع میشود.

لیلا زارع

لیلا زارع و آرش مجیدی در سریال ارمغان تاریکی

لیلا زارع در سریال ارمغان تاریکی نقش مقابل آرش مجیدی است و با بازیگرانی چون امیر آقایی، لیلا زارع، سودابه بیضایی، مجید مشیری، مجید سعیدی، حمیدرضا هدایتی، شهین تسملیمی، سعیده عرب، امیر غفارمنش، آزاده ریاضی، مریم خدارحمی، علی ابوالحسنی، ترلان پروانه، رضا اصغری، غزل ذوالفقاری، فرشته آلوسی، آرمان ضیایی، فرید کلهر و حشمت آرمیده همبازی بود.

سارا بهرامی در سریال پروانه

سارا بهرامی یکی دیگر از بازیگران سریال های انقلابی است که با بازی در سریال پروانه به کارگردانی جلیل سامان در سال ۹۲ ساخته شد.

سارا بهرامی

سارا بهرامی بازیگر سریال انقلابی پروانه

سارا بهرامی بازیگر نقش پروانه در سریال پروانه بود که داستان آن در اواخر دهه پنجاه می گذرد و روایتگر داستان جوانی است که در سال های دهه پنجاه با گروهی مبارز همراه شده و زندگی پرحادثه ای را تجربه می کند.

سارا بهرامی

عکسی از سارا بهرامی در سریال پروانه

سارا بهرامی در سریال پروانه بازیگر نقش مقابل حامد کمیلی است و با بازیگرانی چون مهدی سلوکی،هدایت هاشمی ، الهام چرخنده ،نیما رئیسی، سپیده خداوردی ، قطب الدین صادقی، شهرام عبدلی، فرشید نوابی، داود فتحعلی بیگی ،علی عامل هاشمی ،بهنام قربانی ،الهام خادمی ،متین السادات ستوده و … همبازی بود.

ساناز سعیدی در سریال نفس

ساناز سعیدی یکی دیگر از بازیگرانی است با بازی در سریال های انقلابی خوش درخشید و جای پای محکمی در دنیای بازیگری کسب کرد. ساناز سعیدی بازیگر نقش ناهید در سریال نفس است که توانست در این نقش چهره متفاوتی از خود را در دنیای بازیگری به نمایش بگذارد.

ساناز سعیدی

ساناز سعیدی در نمایی از سریال نفس

ساناز سعیدی ناهید سریال نفس بود که در این سریال در نقش دختر دانشجویی است که با روزبه عضو سازمان مجاهدین آشنا می شود و در بحبوحه وقایع انقلاب رازی در زندگی اش فاش می شود.

ساناز سعیدی

سریال نفس با ساناز سعیدی

ساناز سعیدی در این سریال با بازیکگرانی چون مسعود رایگان، ژاله صامتی، علیرضا کمالی، بهناز جعفری، خسرو شهراز، معصومه قاسمی پور، رامین راستاد، قربان نجفی، سودابه بیضایی، الهام نامی، پژمان جمشیدی، احسان امانی، هادی عامل هاشمی، مهرداد طوفانیان، شهاب شادابی، مجید سعیدی، پیمان مقدم، فرید کلهر، آتوسا راستی، فوژان قبادیان، سیامک احمدی و با حضور افتخاری داریوش فرهنگ و فاطمه گودرزی و با هنرمندی هدایت هاشمی، هادی حجازی فر همبازی بود.

منبع : namnak.com
حتما بخوانید :
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=31440

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0