تاریخ : دوشنبه, ۲۷ فروردین , ۱۴۰۳ Monday, 15 April , 2024
3

بهترین بازیگران طنز هالیوود در قرن حاضر +تصاویر

بهترین بازیگران طنز هالیوود در قرن حاضر +تصاویر

در این مطلب میخواهیم شما را با بهترین بازیگران طنز هالیوود در قرن حاضر از جیم کری تا رابین ویلیامز آشنا کنیم.

بهترین بازیگران طنز هالیوود در قرن حاضر +تصاویر

با بازیگران طنز هالیوود بیشتر آشنا شوید

بازیگران طنز همیشه از چهره های محبوب در میان مردم هستند که فیلم هایشان همیشه در ذهن افراد ماندگار است. در این مطلب میخواهیم شما را با بهترین بازیگران طنز قرن حاضر هالیوود آشنا کنیم.

ژانر طنز یکی از پر مخاطب ترین و عامه ترین ژانرهای سینما است در این ژانر علاوه بر خنداندن مخاطب می توان پیامی مهم و عمیق را به آن انتقال داد. گونه های طنز سیاه یا طنز اجتماعی از همان ابتدای پیدایش سینما به وجود آمد. سینمای کمدی در روزگارانی که سینمای صامت وجود داشت تا به امروز بازیگران و هنرمندان بسیاری دیده است که نمی توان از کنار نام شان به راحتی گذشت هنرمندانی مثل چارلی چاپلین، جری لوئیس، باستر کیتون و… که هرگز نه در تاریخ طنز بلکه در تاریخ سینما فراموش نمی شوند.

در زیر به برخی از بهترین بازیگران طنز در قرن حاضر اشاره می شود که آثار برجسته ای در ژانر طنر در قرن حاضر دارند.

بهترین بازیگران طنز قرن حاضر هالیوود

بن استیلر

بهترین بازیگران طنز هالیوود

بن استیلر یکی از بهترین بازیگران طنز هالیوود

بن استیلر ۵۱ ساله قبل از ورود به هالیوود در تئاتر فعالیت می کرد ولی بر روی صحنه تئاتر چندان موفق نبود. این بازیگر بعد از تئاتر به ساخت ویدیوهای طنز مشغول شد و توانست استعداد نهان خودش را آشکار کند. او نه تنها جلوی دوربین بازیگر طنز خوبی است بلکه در پشت دوربین هم به ساخت و تهیه کنندگی و نویسندگی سریال ها و برنامه های طنز برای شبکه های مختلف آمریکا پرداخت. از مهم ترین آثار این بازیگر می توان شب در موزه ماداگاسکار، پسر کابلی، ابر ذهن و… را نام برد.


جیم کری

بازیگران طنز هالیوود

جیم کری یکی از بهترین بازیگران طنز هالیوود

نمی توان از سینمای طنز صحبت کرد و نامی از جیم کری نیاورد این بازیگر گران ترین بازیگر طنز است و همواره بیشترین دستمزدها را برای فیلم هایش دریافت کرده است. جیم کری مثال بارزی از تلاش برای رسیدن به موفقیت است این بازیگر از کودکی نمایش های طنز و موزیکال اجرا می کرد و ده سال نقش های بی اهمیت و کم ارزش دریافت می کرد تا بالاخره موفق شد نقش اول آثار سینمایی را به دست آورد. از مهم ترین آثار طنز این بازیگر می توان به ماسک، پسر کابلی، نمایش ترومن، مرد روی ماه، درخشش ابدی یک ذهن و… را نام برد.


آدام سندلر

بازیگران طنز هالیوود

آدام سندلر یکی از بهترین بازیگران طنز هالیوود

آدام سندلر کمدین، خواننده، فیلمنامه نویس و تهیه کننده است که بیشتر بر روی طنز سرمایه گذاری می کند. این بازیگر به چهره ای پرمخاطب تبدیل شده است که فیلم هایش خوب می فروشد. سندلر پس از حضور موفق در یک برنامه زنده تلویزیونی در چندین فیلم هالیوودی حضوری موفق داشت به طوری که مجموع این فیلم ها فروشی در حدود ۱۰۰میلیون دلار داشت.

برخی از آثار معروف این بازیگر آقای دیدزر، پنجاه قرار اول، کلیک، قصه های وقت خواب پیکسل ها، پینه دوز، مخلوط است..


رابین ویلیامز

بازیگران طنز هالیوود

رابین ویلیامز یکی از بهترین بازیگران طنز هالیوود

نمی توان رابین ویلیامز را بازیگر طنز نامید ولی قطعا یکی از بهترین بازیگران این ژانر است که هرگاه در آثار طنز ظاهر شده است نظرمخاطبان را به خود جلب کرد. این بازیگر همه جوایز هنری را به دست آورده است و برای بسیاری از مخاطبان سینما یک اسطوره فراموش نشدنی است. این بازیگر بزرگ از بیماری افسرگی رنج می برد و سرانجام دست به خودکشی زد و به زندگی پرفراز و نشیبش پایان داد.


اوون ویلسون

بازیگران طنز هالیوود

اوون ویسلون یکی از بهترین بازیگران طنز هالیوود

دیگر بازیگر بزرگ طنزی که اقدام به خودکشی ناموفق داشته است و با نقش آفرینی هایش در کنار جکی چان در ذهن مخاطبان باقی مانده است اوون ویلسون است. این بازیگر کاملا به ژانر طنر و کمدی تعلق دارد و در کارنامه هنری اش کمتر می توان آثار متفاوت دید ولی هر کدام از نقش هایش از یکدیگر متفاوت بوده از مهم ترین آثار این بازیگر می توان شب در موزه، پسر کابلی، بعد از ظهر شانهای، دور دنیا در ۸۰ روز و … را نام برد.


برندن فریزر

بازیگران طنز هالیوود

برندن فریزر یکی از بهترین بازیگران طنز هالیوود

این بازیگر آمریکایی-کانادایی بیشتر به دلیل نقش آفرینی در سری فیلم های مومیایی شناخته می شود. این بازیگر بیشتر در فیلم های مهیج و حادثه ای ایفای نقش می کند که با طنز همراه است.


جک بلک

بازیگران طنز هالیوود

جک بلک یکی از بهترین بازیگران طنز هالیوود

جک بلک بازیگری است که طنز از چهره اش می بارد این بازیگر به صورت خارق العاده ای استعداد در خنداندن مخاطبان دارد. سال بزرگ، پسر کابلی، اورنج کانتی، هال ظاهربین از بهترین آثار این بازیگر است.

منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=25793

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0