تاریخ : دوشنبه, ۱ مرداد , ۱۴۰۳ Monday, 22 July , 2024
2

آسان ترین روش تناسب اندام

آسان ترین روش تناسب اندام

اگر رژیم های غذایی سخت و طاقت فرسا، حرکات ورزشی سنگین و مشکل را برای داشتن اندامی مناسب تحمل می کنید و به سختی نتیجه می گیرید برای نتیجه سریعتر این یک کار را حتما امتحان کنید.

آسان ترین روش تناسب اندام

این روش آسان ترین راه تناسب اندام است

 

مطالعاتی انجام شده  در آمریکا ثابت کرده است که جویدن غذا باید درست مثل جویدن آدامس باشد تا به خوبی هضم شود و فرد را مبتلا به اضافه وزن نکند زیرا با جویدن غذا، انسان زود سیر می شود و کمتر غذا می خورد در نتیجه چاق نمی شود. قبلاً در مورد این موضوع مطالعاتی انجام شده بود و مطالعات جدید تأییدی بر آن است و نتایج روشن تری به دست آمده است.

 
خانم

روش راحت تناسب اندام 

 
 
تیمی متخصص از دانشگاهی تگزاس آزمایشاتی بر روی شرکت کنندگانی از سن ۱۸ تا ۴۵ سال مردان و زنان با وزن های بیش از حد بالا انجام داد؛ در این آزمایش به شرکت کنندگان یک تکه پیتزا داده شد تا به صورت معمول و با روشی همیشگی بخورند، سپس به آنها گفته شد یک تکه دیگر پیتزا را کمی بجوند و بخورند؛ بعد از آن گفته شد مانند آدامس و بیشتر از حد معمول پیتزا را بجوید؛ در نهایت آنها به این نتیجه دست یافتند که هنگامی که غذا جویده می شود به شکل قابل توجهی مصرف موادغذایی کاهش پیدا می کند.
 به ترتیب ۱۰ درصد و ۱۵ درصد غذای جویده شده، مصرف غذا هم کم می شود؛ در واقع خوب جویدن غذا، مصرف غذا را محدود وکم تر می کند و به داشتن و تاثیر یک رژیم غذایی کمک می کند و اثرات خوبی در کنترل و کاهش وزن دارد.
 
منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=7972

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0