تاریخ : دوشنبه, ۱۴ اسفند , ۱۴۰۲ Monday, 4 March , 2024
0

مردی که گوشی آیفون ایکس را آبمیوه کرد و نوشید! + فیلم

مردی که گوشی آیفون ایکس را آبمیوه کرد و نوشید! + فیلم

مردی در حرکتی بسیار عجیب، اقدام به قرار دادن آیفون ایکس در داخل میکسر نمود تا آب میوه آن را میل کند.

مردی که گوشی آیفون ایکس را آبمیوه کرد و نوشید! + فیلم

 مردی که آب میوه آیفون ایکس را نوشید

این روزها با ورود به صفحات مجازی و کمی گشت و گذار می توان به راحتی با برخی اتفاقات که در روز اتفاق می افتند آشنا شویم و در همین حین برخی نیز هستند که برای جذب دنبال کنندگان بیشتر،سعی بر انجام کارهای تعجب آور و عجیب می گیرند و به همین ترتیب آنها به مرور زمان می توانند محبوبیت زیادی را بدست بیاورند.اما برخی از این افراد با انجام کارهای ساده و روتین محبوب می شوند و برخی دیگر با انجام کارهای واقعا عجیب دست به کارهایی احمقانه میزنند که ممکن است جان خود را به خطر بیندازند.برای مثال روز گذشته ویدیویی عجیب و باورنکردنی در صفحات مجازی منتشر شد که باعث شوکه کردن کاربران این صفحات شد.جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.
روز گذشته ویدیویی عجیب و باورنکردنی در صفحات مجازی منتشر شد که در طی آن فردی ابتدا تلفن همراه هوشمند پرچم دار شرکت اپل به نام آیفون ایکس را در داخل میکسر قرار می دهد.
 
آیفون ایکس داخل میکسر

مردی که آیفون ایکس را در داخل میکسر قرار داد

نوشیدن آب میوه آیفون ایکس

این تلفن همراه هوشمند دارای قیمت حدودا ۱۰۰۰ دلاری می باشد که فردی که این ویدیو را ضبط نموده کرده است،تصمیم به نابود کردن آن می کند و این تنها عامل شوکه کردن کاربران نبود.
پس از آنکه وی تلفن همراه را داخل میکسر می گذارد،میکسر را روشن می کند و سپس تلفن همراه هوشمند ۱۰۰۰ دلاری شروع به نابود شدن می کند که در همین حین تلفن همراه باعث شکسته شدن میکسر می شود و با این وجود شکسته شدن میکسر باعث خودداری مرد جوان از هدفش نشد.
وی در ادامه ، میزانی از آیفون پودر شده را داخل یک کاسه به همراه آب می ریزد و گویی قصد خوردن آنرا دارد!!بله،مرد جوان با استفاده از یک نی که دارای فیلتر است از آب درون کاسه میخورد که کار بسیار عجیب و باور نکردنی بود و همین باعث شوکه کردن کاربران صفحات مجازی شد و آنرا فردی احمق دانستند.
آب میوه آیفون ایکس

آیفون ایکسی که در داخل میکسر خورد شد

همچنین برخی نام کاسه مورد نظر که در آن پودر آیفون ایکس به همراه آب بود را شربت آیفون ایکس گذاشتند و با این عنوان در صفحات مجازی منتشر شد.

ویدیو مردی که آب میوه آیفون ایکس را نوشید 

منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=51453

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0